|
Pion Śledczy IPN ma obowiązek ścigać przestępcze działania funkcjonariuszy komunistycznych
|
|
MOŻNA ŚCIGAĆ ZBRODNIE KOMUNISTYCZNE !
WAŻNA DECYZJA SĄDU oraz słów kilka o cenzurze
4 sierpnia Sąd w Katowicach w postępowaniu prowadzonym na wniosek twórcy Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich podjął precedensową decyzję, iż Pion Śledczy IPN ma obowiązek ścigać przestępcze działania funkcjonariuszy komunistycznych – w tym wypadku chodzi o bezprawne pozbawienie wolności działaczy Organizacji Młodzieżowej KPN (m.in. Sławomira Skrzypka, Witolda Słowika, A.Słomki).
Dotychczas sądy i prokuratorzy IPN najczęściej odmawiały ścigania zbrodni z PRLu powołując się na kuriozalną uchwałę Sądu Najwyższego z 5 VIII 2010, który uznał zbrodnie komunistyczne za przedawnione i to już w 1995 roku! (sic!)
W efekcie w chwili obecnej toczą się w całej Polsce tylko dwa procesy za represje lat 80-tych: o usiłowanie zamordowania Anny Walentynowicz przez SB oraz o utworzenie wojskowych obozów internowania zimą 1981/82 pod namiotami.
Dzięki licznym staraniom Centrum Ścigania Zbrodniarzy komunistycznych i Faszystowskich (współtworzonego przez Marszałka Seniora Sejmu K.Morawieckiego i posła Andrzeja Melaka) i wnioskom formalnym środowiska Niezłomnych weteranów od 4 sierpnia decyzją Sądu w Katowicach nie może być mowy o przedawnieniu dla ścigania zbrodniarzy komunistycznych – zbrodni przeciwko ludzkości!
Domagać się należy również orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w tej materii (taki wyrok jest obiecywany odd dawna).
Okazuje się, że ma sens presja społeczna, wiece opozycji, miasteczko protestu pod Sadem Najwyższym : Zamknąć Michnika – uniewinnić Miernika !
Najbardziej symptomatycznym jest kolejny fakt cenzury, gdyż pomimo licznego udziału dziennikarzy (w tym PAP) tak ważna wiadomość została całkowicie ocenzurowana w mediach ogólnopolskich typu TVP, tygodnik wSieci itp. z chwalebnym wyjątkiem portalu Solidarni2010 analogicznie jak w przypadku uwięzienia Z.Miernika
Pełna relacja video z sądu w Katowicach i dobitne przemówienie A.Słomki, które wszystko objaśnia: https://www.youtube.com/watch?v=2uqwK7dx2Ww
https://lustronauki.wordpress.com/2017/08/07/pion-sledczy-ipn-ma-obowiazek-scigac-przestepcze-dzialania-funkcjonariuszy-komunistycznych/
|
|
9 wrzesień 2017
|
|
Alina
|
|
|
|
Nie ma nic za darmo
maj 1, 2003
Andrzej Kumor
|
Oskar Schindler holokaust business
listopad 21, 2003
Artur Łoboda
|
Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Adolf Eichman urodzony w Austrii w Solingen i stracony w Izraelu
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chaos a wolność słowa
październik 12, 2006
Artur Łoboda
|
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
|
Patronaria
grudzień 16, 2007
Jacek Majchrowski
|
Obrona przed "wojną ostateczną"
styczeń 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Hołota porównuje siebie tylko do hołoty
październik 30, 2003
|
CBOS: Relidze ufamy tak samo jak Kwaśniewskiemu
lipiec 9, 2004
PAP
|
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
|
Skąd w was tyle nienawiści?
marzec 17, 2005
|
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
|
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
|
Plama na imażu i na stole – hipokryzja w mediach
luty 20, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ukraina: Witrenko wzywa do jedności przeciwników NATO
luty 22, 2008
Szymon Martys
|
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
|
Z tarczą czy na tarczy?
czerwiec 12, 2007
przysłała Elżbieta
|
milosz
sierpień 20, 2004
ala
|
III Zjazd Polonii Swiata
listopad 15, 2007
...
|
|
|