|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
więcej -> |
|
Czarna dziura
|
|
Peter Makara (17/11/99)
Wstęp
Jared Israel
Amerykanom, takim jak ja, trudno jest pojąć w pełni udrękę Amerykanów pochodzenia serbskiego. Byli oni obywatelami Jugosławii, kraju, który miał wiele do zaoferowania, ze znakomitym systemem oświaty włącznie. Ponieważ studia były całkowicie bezpłatne, studenci nie płacili czesnego, przysługiwało im zaś zakwaterowanie, wyżywienie i stypendia, dzieci robotnicze kształciły się na inżymierów, naukowców, matematyków itd., - i wielu z nich przyjechało do USA.
W latach 90. ich kraj został poćwiartowany. Artykuły na tej stronie internetowej wskazują, na podstawie trudnych do obalenia dowodów, że rozbiory Jugosławii było w znacznej mierze wynikiem zabiegów Wielkich Mocarstw. Rządy amerykański i niemiecki zmobilizowały niejednokrotnie te same siły., które niegdyś dopomogły nazistom zniszczyć Jugosławię podczas II Wojny Światowej.
A przy tym, tak samo jak podczas II Wojny Światowej, demontażowi Jugosławii towarzyszyły zorganizowane wysiłki, mające na celu oczernienie Serbów. To oczernianie na początku natrafiało na przeszkodę. Niezliczone książki przedstawiały bowiem dokładny obraz nowoczesnej Jugosławii, włącznie z jej narodzinami w walce przeciwko Trzeciej Rzeszy w II Wojnie Światowej. Teraz wyobraźcie sobie, że jesteście Amerykanami pochodzenia serbskiego i odkrywacie - na początku lat 90. - że te książki zostały pozmieniane. Dokonujecie odkrycia, od którego ciarki chodzą po plecach: a mianowicie, że tak samo jak gazety zaczęły nagle odnosić się wrogo do Jugosławii jako całości i do Serbów jako narodu, tak samo opisy II Wojny Światowej, w których Chorwacja była fanatycznym sojusznikiem nazistów a Serbowie byli bohaterami, i ponieśli milion ofiar, gdyż nie chcieli uklęknąć przed hitlerowcami - wyobraźcie sobie tylko, że widzicie tę historię przeredagowaną w jednych książkach, a przemilczaną w innych. Wyobraźcie sobie, że jesteście na przykład komputerowcami nie interesującymi się polityką i waszym zadaniem jest udokumentować to wymazanie narodu i jego historii.
Jak byście przestawili ten dość szokujący fakt?
Jak wyjaśnilibyście przeciętnym Amerykanom, że to elita zarządziła rewizję historii? Jak wykazalibyście to Amerykanom, którzy nigdy nie orientowali się za dobrze w sprawach Jugosławii?
***
Czarna Dziura
Peter Makara
Pomiędzy „Yiddish Literature” a „Zoroastrianism” („Literaturą w języku jidysz” a „Zoroastryzmem”) jest czarna dziura.
Miejsce między tymi dwoma pojęciami zajmował przedtem kraj, i to dość duży: Jugosławia. Jego literatura, ludność, klimat, mapa etniczna, inne mapy, historia jego dumnych narodów zajmowały przedtem strony od 1040 do 1078 Encyklopedii Brytyjskiej - Macropedia, tom nr 29. Gdy się to czytało, 38 stron wydawało się nie wystarczać do opisania bogactwa i piękna tego kraju.
Ale tak było w wydaniu z 1986 roku.
Moglibyście powiedzieć - to nie tak znów dawno temu.
Ale w latach 90. wszystko się zmieniło.
Teraz od kilku lat w części Encyklopedii Brytyjskiej „Macropedia” nie ma już nic pomiędzy „Yiddish Literature” a „Zoroastrianism”. Wszystko to pochłonęła czarna dziura - tych ludzi, ich kraj, języki i literaturę, klimat, rzeki, góry - w ogóle wszystko. Przepadło. Nie zostało ani śladu, nie ma nawet historii.
Nic.
Nie ma chociażby nekrologu dla tego kraju, który liczył 24 miliony mieszkańców.
A dawniej stwierdzano tam (tom 29, str. 1047): „Kryterium narodowości stanowi przeważnie język. Około dziewięciu dziesiątych ludności posługuje się językami słowiańskimi, z tego trzy czwarte mówi językiem serbsko-chorwackim...” Ale ta informacja w latach 90. okazała się nie do przyjęcia, ponieważ sugerowała jedność, która była sprzeczna z planami mojej nowej ojczyzny - Stanów Zjednoczonych.
Tak więc kraj, w którym się urodziłem, został pochłonięty bez śladu.
Czarna Dziura ma swoją nazwę: To Nowy Światowy (Bez)Ład.
|
|
11 czerwiec 2003
|
|
|
|
|
|
List otwarty do Pana Brattmana, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
|
Nie tylko o € (euro) UE
luty 2, 2009
Dariusz Kosiur
|
Ankieta: Oszacuj kompromitująco niską frekwencję
wrzesień 28, 2008
tłumacz
|
"Polsko, Twoja zguba w..."
grudzień 21, 2003
Marek Głogoczowski
|
Israel Über Alles
listopad 14, 2007
przysłał ICP
|
Czy Adolf Hitler był przestępcą?
Lech Kaczyński skazany za zniesławianie Wachowskiego
czerwiec 26, 2005
Adam Sandauer
|
GUS: Tak dobrze nie było od 9 lat
styczeń 30, 2007
Interia.pl
|
Public Relations – kształcenie ogłupiałego motłochu
luty 26, 2006
zbigniew jankowski
|
Merkel i niemiecka hipokryzja
sierpień 27, 2008
Jan Engelgard
|
Punkt widzenia zależy od punktu "senacenia"
czerwiec 17, 2002
PAP
|
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
|
Czy zbliża się koniec imperialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PODRÓŻE Z RYSZARDEM KAPUŚCIŃSKIM
maj 8, 2008
Marek Jastrząb
|
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
|
Prawda w mikrofilmach
grudzień 1, 2007
|
POLSKA - UNIA 9
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
|
Mowić łagodnie ale Grozić maczugą?
marzec 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
|
Precz z antychińskim protekcjonizmem
sierpień 16, 2006
Workers Vanguard
|
więcej -> |
|