ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
więcej ->

 
 

Faszyzm Po Żydowsku



Podczas francuskich walk o kontrole Tunisu, zydowski pisarz Albert Memmi napisal, ze kazde "panstwo kolonialne niesie ze soba nasiona faszyzmu." Cytuje to stwierdzenie profesor literatury porownawczej w Tel Awiwie i dzialacz ruchu obrony praw czlowiek, Ran HaCohen w artykule pod tytulem "Nasiona Faszyzmu" ("The Seeds of Fashism") w Antiwar.com z 2go lipca 2005. Autor ten uwaza, ze opor i faktyczne powstanie fundamentalistow zydowskich, przeciw likwidacji przez policje Izraela, kilku nielegalnych osiedli zydowskich na terenie Gazy, jak i dwu osiedli na wybrzezu zachodnim rzeki Jordanu, jest hanba narodowa panstwa izraelskiego. Powstanie fundamentalistow zydowskich ma za dewize twierdzenie ze oddanie Arabom nawet skrawka ziemi w Palestynie jest smiertelnym grzechem zaslugujacym na kare smierci.  

W tej chwili bunt fundamentalistow zydowskich walczy za pomoca blokowania szos; zamykania dostepu do budynkow publicznych i szkol, za pomoca lancuchow, wlewania kleju do zamkow drzwi w tych budynkach; wylewaniu oleju na drogach i rozsypywaniu na tych drogach gwozdzi papiakow jak rowniez na sabotowaniu pojazdow policyjnych i panstwowych, do ktorych bakow wsypuja oni cukier, i nazywaja policje i wojsko izraelskie "nazistami." Fundamentalisci zydowscy w wojsku i policji agituja zeby odmawiac wypelniania rozkazow dotyczacych nielegalnych osadnikow. Powstanie obecne tych osadnikow jest na miare dotad nie widziana w Izraelu.  

Zadnej reakcji, podobnej do tego co sie teraz dzieje, nie bylo ani na msowe mordy Arabow pod wladza izraelska w Libanie w 1982 r. ani kiedy premier Izraela Rabin deportowal do Libanu 400 Palestynczykow w 1992 r., lub w 1994 r. kiedy fundamentalisci zydowscy zmasakrowali w Hebronie kilka dziesatkow modlacych sie Arabow przy Grobie Patryiarchy, ani tez kiedy lotnik izraelski rzucil jedno tonowa bombe na domy w Gazie i zabil 9cioro dzieci, lub kiedy byla proba wymordowania calego przywodztwa organizacji Hamas w 2002r., lub tez kiedy 65cio letniego Yassina, Zydzi zamordowali na wozku inwalidzkim, lub gdy tysiace Palestynczykow zostalo pozbawionych ich domow, po sprowokowaniu drugiej entifady przez Szarona. Nadal niema protestow przeciw scianie "getta Szarona" wyrzadajacej wielka krzywde Arabom.  

Teraz powstanie w protescie przeciwko przesiedleniu, za obfitym zreszta "odszkodowaniem," pieciu procent nielegalnych osadnikow, jest dowodem marolnej bankrupcji Izraela wedlug Ran'a HaCohen'a. Jednoczesnie drogi na ziemiach okupowanych, sa utkane posterunkami policji izraelskiej, ktora sprawdza dokumenty Arabow, nieraz kaze im czekac na drodze godzinami w upalnym sloncu. Pod okupacja izraelska w wielu miajscowosciach Arabowie moga poruszac sie tylko pieszo i wyczekiwac przy sprawdzajaych ich posterunkach izraelskich na pozwolenie posuwania sie dalej.  

W przeciwienstwie do tego doswiadczenia Arabow w Izraelu i w Palestynie w czasie powstania fundmentalistow zydowskich, Izraelczycy sa rozjuszeni z powodu tego, ze powstanie to utrudnia ruch drogowy. Kierowcy zydowscy czesto uzywaja pretow stalowych, zeby "otworzyc sobie" przejazd przez miejsca blokowane przez nielegalnych osadnikow. Natomiast, malo kto zwraca uwage na kamienowanie dokonane 29go czerwca 20056 przez nielegalnych osadnikow zydowskich w Gaza na kilkunastoletnim Arabie nazwiskiem Ziad Majaida.  

Zbrodnia ta fundamentalistow zydowskich, jest udokumentowana fotografiami i podobnie jak w wielu innych rasistowskich przestepstwach nieligalnych osadnikow, niema ona konsekwencji prawnych. Natomiast fundamentalisci protestanccy w USA wierza ze zwyciestwo nieligalnych osadnikow zydowskich na terenie Palestyny jest konieczne powrotu Chrustusa na ziemie i dlatego popieraja oni finasowo i politycznie agresje Zydow przeciwko Arabom.  

Nielegalni osadnicy, fundamentalisci zydowscy, nie dzialaja i nie lamia prawa miedzynarodowego na wlasna reke. Od 40 lat mieli oni calkowite poparcie rzadu izraelskiego, jego sil zbrojnych, biurokracji i policji, w budowie okolo 200 nielegalnych osidli, w ktorych dzis mieszka 250,000 nielegalnych osadnikow. Dzieje sie tak poniewaz "oszukiwanie swiata i mediow jest rzecza poprawna gdy chodzi o ziemie dla Izraelczykow" wedlug b. premiera Yitzhak'a Shamir'a. To twierdzenie uczynilo nielegalnych osadnikow "Panami Ziemi w Palestynie" ("The Lords of the Land") jak to opisuja autorzy ksiazki pod tym tytulem, Akiva Eldar i Idith Zertal.  

Ekstremisci wsrod fundamentalistow zydowskich, teoretycznie nie maja byc przyjmowani do sluzby wojskowej do jednostek elitarnych. Mimo tego syn masowego mordecy Arabow, Baruch'a Goldstein'a, zostal pilotem w lotnictwie izraelskim. Ten fakt wyjasnia dlaczego wszelkie plany policji i wojska izraelskiego, sa natychmiast przekazywane nielegalnym osadnikom.  

Fundamentalisci zydowscy sa porownywani do Niemcow w bojowkach Freikorps'u, ktorzy dawali sie we znaki Polakow na Slasku i w Wiekopolsce jako zbiry wykonywujacy brudna robote wtedy dla Niemiec, tak jak to teraz czynia fundamentalisci zydowscy na rzecz Izraela. Dlatego Ran HaCVohen zatytulowal swoj artykul "Nasiona Faszyzmu" ("The Seeds of Fashism") w ktorym opisal on dzisiejszy "faszyzm po zydowsku."

Naturalnie poglady zydowskich dzialaczy obrony praw czlowieka w Izraelu, nie sa wlaczane do tematow zydowskich, o ktorych pisze Gazeta Wyborcza lub sprzymierzony z nia Tygodnik Powszechny...
5 lipiec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Swiat unijnych iluzji (1)
kwiecień 2, 2003
Jerzy Robert Nowak
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Recent dealings in Russian weapons. Video presentations. Ostatnie transakcje rosyjskim uzbrojeniem - materiał video
wrzesień 27, 2008
tlumacz
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
Zemsta
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
Kłamstwo sto razy powtarzane
marzec 16, 2005
Izrael Szamir - PaRDeS - studium Kabały - Rozdział 5
marzec 22, 2006
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
Globalna Korupcja
styczeń 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Lepper wzywa do obywatelskiego nieposłuszeństwa
sierpień 12, 2002
PAP
CI, KTÓRZY ZDRADZILI POLSKĘ !
czerwiec 26, 2008
Kontynuatorzy z SLD (7)
czerwiec 26, 2003
Paweł Siergiejczyk
Wpuścili w pitowe maliny
kwiecień 28, 2005
Mirosław Naleziński
Próba symulacji
lipiec 11, 2008
Artur Łoboda
Petycja namaszczona talmudem
sierpień 25, 2006
bibula.com/xah
Nasza wojna
sierpień 2, 2008
jobstalker
Szowiniści globalni
listopad 23, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Ameryka to zadupie !!!
marzec 15, 2007
P. I.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media