ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
więcej ->

 
 

Precedens procesowy


2007-11-30
Niektórzy prawnicy i tzw. autorytety prawa twierdzą, że z precedensów procesowych tworzy się prawo.
Jestem daleki od tego uważam, że od nowelizacji prawa jest ustawodawca sejm i senat.
Przez lata słyszymy, że przestępcom będą odebrane majątki, lecz praktyka jest zgoła inna.
Odbiera się samochody pijanym kierowcą a mafijne fortuny są nieruszane.
To też zostało zaakceptowane w formie precedensów procesowych.
Ulica twierdzi, że majątki przestępców nie mogą być tknięte, ponieważ służą na łapówki prokuratorom oraz sędziom.
Pomysł jednoinstancyjnej prokuratury jest poroniony.
Pan minister Ćwiąkalski powinien zmienić doradców tzw. autorytety, ponieważ po kilku miesiącach będzie konieczność nowelizacji a koszta pokrywa Polska biedota.
Prawo międzynarodowe - Konwencja o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności oraz Powszechną Deklarację Praw Człowieka także prawo Polskie mówi o
prawie odwołania do wyższych instancji.
Konstytucja RP Artykuł 78
Każda ze stron ma prawo do zaskarżenia orzeczeń i decyzji wydanych w pierwszej instancji. Wyjątki od tej zasady oraz tryb zaskarżania określa ustawa.
Pytanie czy wszystkie skargi będą kierowane do prokuratora krajowego ?????????
To absurd natomiast skarga do sądu skoro to są bli?niacze korporacje, to obłęd.

Z mojego podwórka łamanie prawa.
Asesor sądu rejonowego w Warszawie stwierdził, że nie jestem stroną i umorzył postępowanie z naruszeniem konstytucji oraz praw międzynarodowych
poprzez zablokowanie możliwości odwołania się do wyższej instancji.
Kodeks postępowania karnego jest jednoznaczny i każda interpretacja jest po prostu manipulacją cytuję: Rozdział 4 Pokrzywdzony
Art. 49. § 1. Pokrzywdzonym jest osoba fizyczna lub prawna, której dobro prawne zostało bezpośrednio naruszone lub zagrożone przez przestępstwo.
Więc ja jako oskarżyciel Ziobro jestem stroną, ponieważ wymiar sprawiedliwości zbagatelizował stronnicze postępowanie w kilku sprawach.
Takich jak postępowanie na zafałszowanych dokumentach urzędowych.
Następne bardzo ważne pobicie nieletniego syna gdzie poprzez mataczenie uchroniono przestępców nie dopuszczając mnie jako ojca (opiekuna zgodnie z obowiązującym prawem) zaznaczam, że osobiście zgłosiłem na posterunku wniosek o ściganie.
Nie mówiąc o ochroniono Polskiego obóz pracy przed odpowiedzialnością.
Natomiast Ziobro odpowiada za naruszenie kk artykuł: Art. 231. § 1 oraz Art. 239. § 1.
Minister sprawiedliwości ma prawo zażądać wznowienia postępowania i skierować do sądu dyscyplinarnego zaniechanie swoich obowiązków przestrzegania prawa to ponoszenie odpowiedzialność na podstawie w/w kodeksów.
Pan minister sprawiedliwości Ziobro wpisał się w Kk odpowiada za pomocnictwo
artykuł Art. 18 § 3.
I w tym wypadku muszę się zgodzić z TK, który orzekł, że asesor nie może prowadzić postępowania tym bardziej przeciwko prokuraturze Warszawskiej jak i tak wysokiemu urzędnikowi jak minister RP.
Proponuję lekturę strony w Internecie „Afery Prawa” tam aż kipi od łamania obowiązków przez przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości.

Pan minister Ćwiąkalski chce udowodnić poprzednikowi ( Ziobro), że on da radę korporacją proponując cytuję:
Prawnicze korporacje walczą o swoją niezależność
Prawnicze korporacje walczą o swoją wyjątkową niezależność. Adwokaci nie chcą, by sąd dyscyplinarny podlegał Ministerstwu Sprawiedliwości - pisze dziennik "Fakt".

Już słyszę ten wrzask korporacji że to łamanie niezawisłości i łamanie konstytucji.
Korporacje prawnicze i lekarskie to te, które najwięcej krzyczą i się bronią idąc po trupach.
A co na to konstytucja RP: Rozdział VIII SˇDY I TRYBUNAŁY Artykuł 178
1. Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom!!!!!.
Lecz w tej konstytucji nic nie ma na temat sądów dyscyplinarnych, jaki to ma związek z tym, że są niezawiśli jak to mówi art. 178 konstytucji.
Nie jestem prawnikiem, lecz prawo interesuje mnie od wieli bardzo wielu lat.
Wertowałem swego czasu Kpc z lat 60tych z komentarzem.
Dlaczego o tym wspominam właśnie w tym kodeksie było sformułowane „prualizm procesowym” dający prawo odwołania do trzech instytucji jednocześnie oraz i tu proponuję wstrzymać oddech- immunitet procesowy, który w trakcie postępowania posiada skład orzekający, prokurator, obrońca oraz oskarżyciel posiłkowy o ile taki występuje.
To polskojęzyczne media pod przemożnym naciskiem korporacji prawniczych krzyczą o ich immunitecie równym z poselskim, co daje im bezkarność, jest to wielkie zakłamanie.
Panie ministrze sprawiedliwości Ćwiąkalski ja bym z tym pomysłem poszedł dalej i uprawnienia przekazał wojewodom, ponieważ MS i tak będzie obrywać, że sądy dyscyplinarne będące podległe panu są niewiarygodne.
Wyobrazimy sobie, że kominiarze, stolarze czy murarze powołają korporacje i bez ich sądów dyscyplinarnych będą nie do ruszenia.
Konstytucja: Artykuł 58
1. Każdemu zapewnia się wolność zrzeszania się.
Na podstawie tego artykułu konstytucji także zrzeszenie mają prawnicy czy lekarze potocznie nazywane korporacjami.
Pod uprawnienia wojewody także powinno zostać przekazane sądy dyscyplinarne korporacji lekarskich.
Skoro wspomniałem o lekturach stwierdzam, że nigdzie nie zapoznałem się, aby w Polsce występowały sądy śledcze a jednak z takim spotkałem się w Ostródzkim wymiarze sprawiedliwości, który prowadzi śledztwo, bo czymże jest prowadzenie konfrontacji na sali rozpraw jak nie śledztwem sygn. Akt. III Now 161/06.
Pisałem artykuł zbić młodego temat to postępowanie w sprawie pobicia mojego syna.
Jest ciąg dalszy tego mataczenia, sąd wznowił postępowanie bez wniosku.

Mnie, którego sąd nie dopuścił do postępowania, pomimo że złożyłem wniosek na Morąskiej Policji o ściganie przestępców pozostaje czekać kiedy oskarżą pokrzywdzonego syna o to że pomimo pobicia nie pozwolił się zlinczować i wezwał policję do interwencji.

Panie ministrze Ostródzki sąd śledczy to także precedens procesowy chyba, że nie ma zaufania do Ostródzkiej prokuratury.
Więc kto, do kogo w tym kraju ma zaufanie i kto w tym kraju działa zgodnie z obowiązującym prawem.
Ziobro zamiast policji nawet do 70 letniej kobiety wysyłał antyterrorystów lub CBA też widocznie nie miał zaufania do MSWiA.
Kierując niektóre pytania do nowego ministra sprawiedliwości nie znaczy, że popełniam błąd
i „ Chwalę dzień o poranku” od tego jestem daleki.
Ludzi powinno się chwalić po czynach a nie chciejstwie.
Lecz biorąc pod uwagę spadek po Ziobro jaki pan minister Ćwiąkalski otrzymał w formie nominacji prokuratorów proponuję weryfikację poprzez sprawdzenie kompetencji ( wiedzy).
Może minister spróbuje przynajmniej zaimprowizować, że przyszedł koniec z „ miernymi, biernymi, lecz wiernymi”.
Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl








5 grudzień 2007

Bogusław 

  

Archiwum

Ubeckie podchody
grudzień 4, 2003
Andrzej Kumor
Problem gotowanego królika
marzec 20, 2005
Andrzej Kumor
Jaruzelski otrzymał order Lenina za stłumienie rebelii w Polsce
grudzień 20, 2006
Patriota
Śmierć czatuje na sportowców a Temida na urzędników
marzec 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Muzułmański festyn w Jerozolimie
sierpień 24, 2002
IAR
Kolejny start zespołu rakietowego ZENIT
maj 10, 2008
tłumacz
Doliny władzy
sierpień 22, 2005
Mirnal
Prywatyzacja edukacji według PO
październik 26, 2008
Elzbieta
POLSKA - UNIA 15
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Miękka" i "twarda" gra Kwaśniewskiego
wrzesień 26, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Izraelskie czołgi w palestyńskim obozie
grudzień 22, 2004
aaa
Pl.jokes..swiatecznych impresji ..ciut jeszcze ..
grudzień 22, 2006
Lodmieniec
Śmietnik umysłowy
sierpień 19, 2008
Artur Łoboda
"Wolna prasa"
kwiecień 30, 2004
Adam Zieliński
„Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
czerwiec 27, 2006
Jacek Bartyzel
OLIGARCHIA - RODOWÓD
czerwiec 8, 2008
Klaudiusz Wesołek
Pod maską zabójczych słów
kwiecień 4, 2004
Artur Łoboda
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
Bóg jest miłością ...
luty 2, 2006
Artur Łoboda
Lewandowski stanie przed sądem za prywatyzację
sierpień 28, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media