ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Trzeci wymiar umysłu 
28 marzec 2011      Artur Łoboda
Dlaczego radnym PO-SLD nie podoba się pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej? 
21 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Tak zwani "naukowcy" 
20 czerwiec 2020     
Rząd Niemiec zmuszony do ujawnienia tajnych dokumentów i do przyznania że...NIE BYŁO ŻADNEJ PANDEMII !!!! 
23 lipiec 2024      Gandalf Sprawiedliwy
Mateusz Morawiecki nie wie: kto wymyślił maski na twarz 
11 styczeń 2021     
Hollywoodzkie bredzenie PiS 
25 maj 2017      Artur Łoboda
Rządowe zarządzanie korupcją (2) 
19 marzec 2020     
Skąd przychodzisz? 
1 lipiec 2016      Artur Łoboda
Działalność bandy B’nai B’rith -Polin 
25 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Zapobieganie zakażeniu wirusem SARS-COV2 oraz wspomaganie leczenia dużymi dawkami witaminy C  
4 styczeń 2021      Piotr
Wezwanie do wznowienia śledztwa w Jedwabnem 
4 luty 2018     
Największy oszustwo Izraela: ukrywanie prawdziwej liczby ofiar w Strefie Gazy 
15 grudzień 2025      Jonathan Cook
Ile osób musi umrzeć?
Podawanie leku AMANTADYNY chorym na Covid zabronione!
 
7 grudzień 2020      wRealu24
Pożyteczny ekstremista 
26 luty 2021     
Kiedy kulturą polską rządziły "chamy" 
26 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Szokujące świadectwo gwiazdy włoskiej opery o środowisku LGBT i patologiach wśród artystów! Dominika Zamara 
24 sierpień 2020     
Co powiedział Lech Kaczyński w Izraelu 
2 styczeń 2014      Artur Łoboda
Błędna diagnoza?
Historia pandemii XXI wieku pokazuje, że jeśli chcesz lepszej przyszłości, musisz zrozumieć przeszłość
 
17 październik 2020     
Po raz pierwszy miałem odczucie, że w Polsce jest polski Rząd 
15 luty 2016      Artur Łoboda
Były szef CDC przyznaje, że obowiązkowe szczepienia były „jednym z największych błędów” 
25 lipiec 2024      Lance D Johnson

 
 

Europejski sąd orzekł w 2020 r., że testy PCR są w 97% niewiarygodne w diagnozowaniu Covid-19, ale media to zignorowały

Potwierdzając wcześniejszą decyzję sądu niższej instancji, portugalscy sędziowie  orzekli, że czterech niemieckich urlopowiczów zostało nielegalnie poddanych kwarantannie w Portugalii podczas „pandemii” wirusa koronaawirusa z Wuhan (COVID-19) na podstawie fałszywych testów PCR, które okazały się w ponad 97% niewiarygodne .
 
U czterech Niemców, którzy odwiedzili Portugalię na wakacje, uzyskano „pozytywny” wynik testu na obecność chińskiego wirusa na podstawie testów PCR (reakcji łańcuchowej polimerazy), które zdaniem portugalskiego wymiaru sprawiedliwości nie są skuteczną metodą wykrywania obecności Covid-19.
 
Wyrok, wydany 11 listopada 2020 r., był następstwem apelacji od nakazu habeas corpus złożonego przez wszystkich czterech Niemców przeciwko Regionalnemu Urzędowi ds. Zdrowia Azorów.
 
„Organ ten odwoływał się od wyroku sądu niższej instancji, który wydał orzeczenie na korzyść turystów, którzy twierdzili, że byli nielegalnie przetrzymywani w hotelu bez ich zgody” – poinformował Peter Andrews z RT .
 
„Turystom nakazano pozostać w hotelu przez całe lato po tym, jak u jednego z nich wynik testu PCR dał pozytywny wynik testu PCR na obecność koronawirusa, a pozostałych trzech oznaczono jako osoby z bliskiego kontaktu, w związku z czym również poddano je kwarantannie”.
 
 

Testy PCR na obecność Covid-19 są fałszywe


 
Sąd Apelacyjny w Lizbonie ostatecznie orzekł, że regionalny organ ds. zdrowia Azorów naruszył zarówno prawo portugalskie, jak i międzynarodowe, zmuszając czterech Niemców do pozostania w izolacji i ukrycia się w hotelu.

Sędziowie w tej sprawie orzekli, że tylko lekarz może „zdiagnozować” osobę chorą, a nie politycy na podstawie błędnych testów PCR.
Okazuje się, że żaden z czterech Niemców nie został właściwie zdiagnozowany przez prawdziwego lekarza przed poddaniem go przymusowej kwarantannie.
 
Sędziowie ogólnie skrytykowali testy PCR, stwierdzając w podsumowaniu 34-stronicowego orzeczenia, że ​​protokół jest bzdurą z naukowego punktu widzenia.

„W świetle aktualnych dowodów naukowych wynika, że ​​test ten nie jest w stanie wykazać ponad wszelką wątpliwość, czy taki wynik pozytywny w rzeczywistości odpowiada zakażeniu człowieka wirusem SARS-CoV-2” – stwierdzili.

Innymi słowy, portugalski system prawny ustalił, że „pozytywny” wynik testu PCR nie oznacza przypadku Covid-19, niezależnie od tego, jak media i politycy twierdzą inaczej.

„Wiarygodność testu zależy od liczby zastosowanych cykli” – napisali sędziowie.
„Wiarygodność testu zależy od obecności wirusa.”

W Stanach Zjednoczonych i Europie typowy „próg cyklu” dla testów PCR wynosił od 35 do 40, ale eksperci twierdzą, że nawet 35 to o wiele za dużo, aby było dokładne.
Wiele z nich sugeruje zamiast tego niższy próg cyklu wynoszący 25–30.

Dane opublikowane z trzech stanów USA – Massachusetts, Nowego Jorku i Nevady – pokazują ponadto, że aż 90 procent osób, które uzyskały „pozytywny” wynik testu na obecność Covid-19 podczas „pandemii”, prawdopodobnie nigdy nie miało wirusa z powodu błędnych ustawień progów cykli.
 
Portugalskie sądy potwierdzają, że jeśli ktoś uzyska „pozytywny” wynik testu na obecność Covid-19 przy progu cyklu wynoszącym 35 lub więcej, ryzyko, że ta osoba faktycznie zostanie zarażona, wynosi mniej niż trzy procent.
Z drugiej strony, powiedzieli również, że „prawdopodobieństwo… otrzymania fałszywego wyniku pozytywnego wynosi 97% lub więcej”.
 
Próg cykli stosowany przez portugalskie laboratoria jest nieznany, co tylko dodatkowo potwierdza decyzję sądu, że cała sprawa od samego początku była w zasadzie oszustwem.

„Testy, zwłaszcza testy PCR, stanowią podstawę całego domku z kart ograniczeń Covid, które sieją spustoszenie na całym świecie” – pisze Andrews.

„Z testów wynikają numery przypadków.
Z liczby przypadków wynika „liczba R”, czyli wskaźnik zakażania innych przez nosiciela.
Od „przerażającej” liczby R wynikają blokady i ograniczenia”.
 
Oszustwo związane z COVID nadal jest z nami, ponad cztery lata po jego wprowadzeniu. Dowiedz się więcej na Plague.info .

Źródła tego artykułu obejmują:
RT.com
Google.com
NaturalNews.com
 
 
 
Źródło:
https://faked.news/2024-05-30-media-ignores-ruling-pcr-tests-unreliable-covid.html


 
6 czerwiec 2024

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rozszerzenie RPP niezgodne z konstytucją
czerwiec 28, 2002
PAP
David Irving: "W Auschwitz nie było komór gazowych"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
Prywatyzacja WSiP. Fundusz pomoże Muzie
styczeń 23, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Bzdety : "zderzenie cywilizacji"
luty 6, 2003
PAP
Operacja "Wielgus"
styczeń 18, 2007
przeslala Elzbieta
Ukraińska Polska
maj 9, 2007
wasylzly
Kolejne buble i robota dla Trybunału
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
Kalinowski: Unia da nam z... naszej kieszeni
listopad 27, 2002
IAR
Drang nach Osten
wrzesień 17, 2002
Myslozbrodnie
czerwiec 2, 2007
przeslala Elzbieta
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Podróż po starym lądzie (3)
maj 3, 2008
Artur Łoboda
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (2)

100 000 UŚMIERCONYCH IRAKIJCZYKÓW I BIN LADEN

grudzień 20, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Tempora, leges i mores
grudzień 4, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Tymiński: Bojkot Wyborczy
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
Bagno rozpływa się coraz szerzej
październik 25, 2004
Nie dla "tarczy antyrakietowej" w Polsce - Ogólnokrajowa demonstracja antywojenna
marzec 1, 2007
J. Duranowski
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
listopad 21, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media