ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Logika syjonisty 
27 czerwiec 2025     
Wiesenthal-owskie żarty 
20 kwiecień 2009      PAP
Einsatzkowidgruppen w Melbourne  
23 wrzesień 2021      The Sun
Max Kolonko o Porządkach w Telewizji Polskiej  
16 czerwiec 2016      Max Kolonko
Wspólna rynek i wspólna waluta Chin, Japonii, Korei Połdniowej, etc. jako zagrożenie Światowego Imperium USA? 
27 lipiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Opór jako sposób na życie 
11 styczeń 2021     
Upadek rządów prawa 
31 lipiec 2022      Walter van Rossum
Jego sukinsyny 
9 luty 2018     
Szanowny panie ministrze Jerzy Miller 
28 wrzesień 2011      Bogusław
AKTA TRUMPA - Ratownik czy część Głębokiego Państwa? 
16 marzec 2025     
Może by to było śmieszne, ale nie w tym Kraju 
16 lipiec 2020      Artur Łoboda
„Mad Euro” as a Product of „Prussian Megalomania”  
16 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Wniosek o pomnik dla Józefa Stalina ! 
19 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Cheney, nadzorcą bandy morderców? 
31 marzec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
"Zmieleni" idą do przodu 
31 marzec 2013      Patryk Hałaczkiewicz
Globalna organizacja próbuje wyeliminować wolność słowa na całym świecie 
25 listopad 2021     
Ile osób musi umrzeć?
Podawanie leku AMANTADYNY chorym na Covid zabronione!
 
7 grudzień 2020      wRealu24
Dlaczego Magdalena Ogórek poniosła klęskę? 
12 maj 2015      Artur Łoboda
Arabski Plan Pokoju i Puszka Pandory w Iraku 
26 marzec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Pamięci Ryszarda Kaczorowskiego 
20 kwiecień 2010      Artur Łoboda

 
 

Kolejne zawiadomienie do Prokuratury - na "platformowe" Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Informacja o złożonym do Prokuratury zawiadomieniu o przestępczej działalności Dyrektor Departamentu Mecenatu Państwa
i współudziale pracowników MKiDN w korupcyjnym procederze transferu środków publicznych - do zaplecza politycznego Platformy Obywatelskiej.

 
W dniu 20 kwietnia 2015 roku, do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście przesłane zostało zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa ciągłego przez Dyrektor Departamentu Mecenatu Państwa w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Zinę Jarmoszuk
Zawiadomienie to ma związek z wcześniejszym oskarżeniem wobec Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Małgorzaty Omilanowskiej o którym informuję w Polskich Niezależnych Mediach -na stronie: http://zaprasza.net/a.php?article_id=33119

W piśmie tym opisana została przestępcza procedura zawłaszczenia środków publicznych - będących w dyspozycji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - w celu finansowania zaplecza politycznego Platformy Obywatelskiej.

Jako Dyrektor Departamentu Mecenatu Państwa - przy Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Zina Jarmoszuk współuczestniczyła w stworzeniu - łamiących wszystkie zasady polskiego Prawa - Regulaminów programów Mecenatu Państwa i od wielu lat koordynuje akcję transferu środków publicznych do zaplecza politycznego Platformy Obywatelskiej - szykanując jednocześnie wszelkie przejawy rzeczywistej Kultury Narodu Polskiego.

Ostatnie siedem lat dowiodło, że prawdziwym celem Platformy Obywatelskiej - nie jest realizacja jakiegokolwiek programu wyborczego, ale przysłowiowe "dorwanie się do żłobu", by niczym pasożyt - żerować na ciężkiej pracy Narodu Polskiego.
Dowodzą tego wszystkie działania tej przestępczej struktury.
Nie zrealizowali żadnego punktu Programu Wyborczego - za to obsadzili swoimi ludźmi wszystkie stanowiska państwowe i dali zatrudnienie dla swojego zaplecza politycznego.
W każdym urzędzie, Spółce Skarbu Państwa i każdym ministerstwie usadowiły się odpowiedniki "Ministry" Muchy z fryzjerami w roli ekspertów.

To samo ma miejsce w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w którym prymitywne tłumoki doglądają interesów rządzącej Polską mafii.

A, ponieważ dyspozycyjna Prokuratura i Sądy chronią tych ludzi - to podstawowym celem tego zawiadomienia - jest spełnienie warunku artykułu 44 Konstytucji RP - dzięki czemu Zinę Jarmoszuk będzie można pociągnąć do odpowiedzialności karnej - gdy rządząca Polską banda utraci wpływy.
A ja pozostawię świadectwo upadku Państwa Polskiego, które "istnieje tylko teoretycznie".



Artysta i teoretyk Kultury
Artur Łoboda
Fundacja Promocji Kultury
www.fundacja.zaprasza.eu
20 maj 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czy listy gratulacyjne wręczą Bracia Kaczyńscy osobiscie, czy za pośrednictwem Ministra Lipca?
lipiec 3, 2007
tłumacz
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
po trupach do raju
lipiec 11, 2003
Miroslaw Krupinski
Gal Anonim
luty 16, 2005
Mirosław Naleziński
Episkopat zaniepokojony brakiem Boga w europejskiej konstytucji
luty 7, 2003
IAR
Prawdziwy portret "władzy"
luty 6, 2006
PAP
Ja powiem tak
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone
październik 10, 2006
John Higgins
Prawo łaski
styczeń 20, 2006
Andrzej Grabowski
Ile wydajemy na ochronę zdrowia? jeden z wodzów komunizmu mówił ...nie istotne jak ludzie głosują ważne kto głosy liczy...
maj 12, 2006
Adam Sandauer
Do Polonii na Swiecie i Polakow w Ojczyznie
kwiecień 23, 2005
przesłała Elżbieta
11 Listopada
listopad 19, 2006
Bogusław
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Löpper ... ?
luty 10, 2004
przysłał Adrian Dudkiewicz
Potomkowie Jakuba Szeli
luty 27, 2007
Artur Łoboda
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
Globalne Inwestycje i Cele Chin
lipiec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media