ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Co to jest epidemia? 
13 maj 2020     
Dziewczyna z żonkilą we włosach 
22 maj 2023      Zygmunt Jan Prusiński
Negatywne oceny prezydentury Andrzeja Dudy 
13 październik 2024      Artur Łoboda
Wielki reset wkracza w globalną tyranię 
1 październik 2021     
Co robi Donald Trump? 
21 listopad 2024      Larry C. Johnson
Spektakl dla naiwnych 
5 listopad 2024     
Koronawirus Fakty nr 11: Czy Sars-Cov-2 jest bronią biologiczną? 
4 maj 2022     
Wesołość ogarnia mnie pusta gdy pomyślę, że oszust oszukał oszusta 
29 styczeń 2012      Artur Łoboda
Nigdy nie było żadnego kowida (3)
To TLEN ZABIJA
 
13 wrzesień 2022     
Ping pong urzędników Ministerstwa Kultury i czegoś tam... 
11 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Nie myli się tylko ten - kto nic nie robi, ale .... 
7 styczeń 2014      Artur Łoboda
Na jedwabnym szlaku w niepewną przyszłość  
16 maj 2017      dr nowopolski
Czy gangster Majchrowski dalej będzie rządził Krakowem? 
19 październik 2018      Artur Łoboda
Usurious capitalism and the war party in USA 
6 czerwiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Julia walczy z wiatrakami? 
18 luty 2010      tłumacz
Stróż praworządności czy książę bezprawia? 
11 lipiec 2017      wiescigor
Komisja Europejska ostrzega przed zastrzykami przypominającymi COVID-19 
1 wrzesień 2021      Jeanne Smits
Dyspozycyjna Prokuratura wie lepiej 
1 lipiec 2015      Artur Łoboda
Trzech Abrahamerów 
15 styczeń 2020     
Dzieci w służbie dżihadu 
9 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Michnikowska zmiana wizerunku Putina

Nigdy nie byłem zwolennikiem Putina. Ale rozumiałem jego postępowanie i daleko mi było do antyputinowskich fobii.
Kiedy przedstawiano tego rosyjskiego gangstera jako "patriotę" - walczącego z żydowskimi złodziejami - rosyjskiego majątku narodowego - to namawiałem Rodaków, by przestali słuchać agentów wpływu i sprawdzili korzenie, oraz powiązania najbliższych współpracowników Putina.
Tylko człowiek naiwny uwierzy, że najważniejsze dziś podziały polityczne są miedzy żydami a gojami.
Rzeczywiste - wielopłaszczyznowe podziały funkcjonują pomiędzy ludźmi kultury a hołotą. I to dotyczy zarówno społecznej hołoty - jak też politycznej - tej z ulicy Wiejskiej.

Należę do nielicznego grona Polaków, którzy nie wstydzą się swoich wypowiedzi sprzed lat. To moja legitymacja wiarygodności.
Nie we wszystkim, moje przewidywania sprawdziły się w stu procentach. Ale nie było w nich fundamentalnych błędów, których mógłbym się dziś wstydzić.

W najbliższym czasie poruszę temat marca 1968 roku, bo wydaje mi się, że nikt do tej pory nie wyciągnął własciwych wniosków.
W mojej opinii, wydarzenia marca 1968 roku, były objawem bezsilności zarówno Gomułki - jak też moczarowców - wobec pozycji posiadanej wtedy przez byłych - stalinowskich aparatczyków.
"Gdzie drwa rąbią - tam wióry lecą" - głosi przysłowie. Więc przy okazji oberwało się ludziom niewinnym, którzy stanęli na drodze politycznych rozgrywek.
Podam przy okazji, że wiele faktów wskazuje na funkcjonowanie na terenie Polski syjonistycznej agentury, która działała w kierunku pozyskania nowych rekrutów dla armii Izraela. Szczególnie tych - doświadczonych w Ludowym Wojsku Polskim.
Dla lepszego zobrazowania lat gomułkowskich, warto przypomnieć osobę Jerzego Petersbuskiego, który nie wrócił do Polski w latach rządów stalinowskiej żydohołoty, ale właśnie w roku 1967 - co było związane również z jego osobistymi sprawami. Pewnie dały mu się w znaki wydarzenia z marca 1968 roku, ale pozostał w swojej Warszawie aż do śmierci w 1979 roku.
Gomułka powiedział w 1968 roku wyraźnie, że w Polsce może pozostać każdy - kto czuje się Polakiem. A dla tych, którzy za takich się nie uważają - droga wolna.
Nie można w tym momencie pominąć nacisków i szykan wobec Żydów, ze strony ludzi mściwych. Ale to już inna kwestia.

Tych kilka uwag przyszło mi na myśl w związku z powierzchowną zmianą frontu - dokonaną przez neotrockistowską "Gazetę Wyborczą".
Dzisiaj Michnik głosi, że Putin to nowe wcielenie tyrana. A jeszcze dwa lata temu wmawiał Polakom jakieś wielowiekowe "fobie" wobec Rosjan.
Ten zabieg można błędnie przyjąć za zmianę strategii Gazety wyborczej.
Ale ja do takich naiwnych - nie należę.
Oni jeszcze długo nie będą w odwrocie. Dokonają wielu zabiegów taktycznych by zmylić swojego przeciwnika - by oszukać Polaków.
I dlatego powtórzę po raz kolejny za Arturem Sandauerem słowa, którymi określił "nawrócenie się" w 1956 roku stalinowskich bandytów: "odwaga potaniała, rozum podrożał".
Sandauer powiedział wtedy, że nie mogą prowadzić destalinizacji ludzie, którzy ten stalinizm wcześniej wprowadzili.
Nie będą nas pouczać, ani występować w imieniu Polaków ludzie, którzy prowadzą wrogą Polsce politykę medialną.
Jedną z takich osób jest dawny "komandos" marcowy Aleksander Hersz Smolar, który po powrocie do Polski stał się ideologiem NWO i dziś jest prezesem fundacji stworzonej przez jednego z największych żydowskich złodziei wszechczasów - George'a Sorosa - "Fundacji Batorego".
Napisał on ostatnio w "Newsweeku": "do niedawna nie byłem w stanie sobie wyobrazić, że PiS mogłoby samodzielnie rządzić. Dziś uważam, że takie zagrożenie jest bardzo realne".
Dla kogo rządy PiS są "zagrożeniem"?

Zawsze krytycznie podchodziłem do braci Kaczyńskich, ale taka rekomendacja ze strony żydowskiego degenerata zasługuje na zauważenie.

Jeszcze nieraz będą próbowali dokonać wolty i namieszać w umysłach Polaków. Dlatego zapamiętajmy, że rozum jest zawsze w cenie.
Dwadzieścia pięć lat błędów to stanowczo za dużo jak na dumny - Polski Naród.

Foto: George Soros - mocodawca Michnika i Smolara. To on w rzeczywistości stoi za wypowiedziami tych neotrockistów.
5 sierpień 2014

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

"IACS nie przeszkodził"
czerwiec 29, 2002
PAP
Glodujacy Edward Dusza - Jozef Mackiewicz - polscy dygnitarze
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Przykra prawda historyczna
styczeń 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Shalom - pokój, którego nie ma
lipiec 6, 2004
Artur Łoboda
POLSKA - UNIA 5
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Löpper ... ?
luty 10, 2004
przysłał Adrian Dudkiewicz
Nowa Rola Rurociągu Brody-Odessa i Nowe Możliwości dla Polskiego Węgla
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
Żydowskie nagrobki jako fundament stodoły
listopad 11, 2003
Nied?wiedzia przysługa "przyjaciół"
luty 13, 2003
PAP
Skutki Napadu USA na Irak
luty 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Reżim Busha zamierza zaatakować Iran przy pomocy nuklearnej broni taktycznej
październik 1, 2006
Dorota Szczepańska
General Conclusion of Irving’a trial
kwiecień 15, 2008
przysłał ICP
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
Trąd wolnej mowy
sierpień 8, 2003
Andrzej Kumor
Franco udaremnił komunistyczny zamach
sierpień 8, 2006
Prof. Maciej Giertych
Interes Kościoła
marzec 6, 2004
SOBCZAK I SZPAK
Kilka słów prawdy o bezrobociu
marzec 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media