ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Cicha noc 
24 grudzień 2022     
Związek pandemii koronawirusa SARS CoV-2 z siecią 5G 
22 listopad 2020      Diana Wojtkowiak
Polacy na Syberii. TOMSK - SYBERYJSKIE ATENY 
17 luty 2020      Alina
130 tysięcy przekręconych głosów! Protest Doroty Stańczyk (dzień 2.)  
13 styczeń 2015      WolnyCzyn
Deprecjacja polskiej kultury pod rządami Bogdana Zdrojewskiego 
14 luty 2014      Artur Łoboda
Pomóżny Egipcjanom! 
30 lipiec 2010      tłumacz
Zmarł Alojzy Szablewski 
30 kwiecień 2017     
Demokracja - najwspanialszy z ustrojów politycznych. Tego nie zrozumieją tylko osobniki z patologicznych rodzin 
17 luty 2014      Artur Łoboda
Komu potrzebna jest w Polsce monarchia? 
7 sierpień 2014      Artur Łoboda
Duda zwrócił się o ochronę Netanjahu 
9 styczeń 2025     
Magia - zagrozenie 
3 październik 2010      Goska
Dyktatura psychopatów 
10 luty 2021     
POETA 2015 – wiersz – WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
22 luty 2015      www.trwanie.com
Wszystkich mogą dopaść 
2 grudzień 2020     
Milczenie jest zlotem 
20 październik 2010      Goska
Powrót po rozum do głowy 
9 maj 2016      Artur Łoboda
Izrael chce, aby Gwardia Narodowa USA została rozmieszczona przeciwko antyizraelskim protestującym na amerykańskich uniwersytetach 
3 maj 2024     
Styczniowe wiersze 
23 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Polskie lichwiarstwo, zniewoleniem narodu. 
8 wrzesień 2011      Bogusław
Naziści w polskojęzycznych sądach 
12 listopad 2023     

 
 

Polacy wyklęci

W dniu wczorajszym obchodziliśmy po raz trzeci Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Oznacza to, że uznane zostało poświecenie dla Ojczyzny tych - w większości młodych - ludzi, którzy walczyli z "utrwalaczami władzy ludowej".
A kim w takim razie byli ich oprawcy?, którzy do dziś otrzymują wysokie emerytury - za zwalczanie ruchów niepodległościowych w Polsce?

Na lata powojenne musimy spojrzeć w kontekście polityki Stalina. Kontynuował on sprawdzoną w trakcie rewolucji bolszewickiej strategię eliminacji wszystkich - żywotnych sił Rosji, a w szczególności rosyjskiej inteligencji - by w oparciu o podatną na indoktrynację "ciemną masę" - zbudować mafijną władzę bolszewików.

Pamiętać musimy, że w oddziały leśne - po 1945 roku, nie były kontynuacją wojennych jednostek, lecz uformowane zostały z ludzi, którzy zmuszeni byli do ucieczki - przed represjami NKWD i UB - kończącymi się strzałem w tył głowy, a w najlepszym wypadku zsyłką do gułagu.
Na pewno ludzie ci woleli wrócić do nauki i rozpocząć nowe życie - po tragedii wojny. Z pewnością - większość z nich gotowa była z przymusu uznać realia zdrady jałtańskiej.
Ale dla komunistycznych oprawców - to było jeszcze za mało. Żądali bowiem wyrzeknięcia się godności osobistej i zamienienia się w komunistycznego bydlaka - na co żaden uczciwy człowiek - nie wyrazi zgody.
W tym samym czasie - pewna część - patriotycznej wcześniej młodzieży, dała się omotać tłumaczeniom stalinowców, że podporządkowanie Stalinowi - jest jedynie wyborem "mniejszego zła".

Mniej więcej - po ośmiu latach terroru - udało się stalinowskim zbirom wymordować, osadzić w więzieniach, bądź złamać psychicznie - najlepszych synów Narodu Polskiego i jednocześnie utworzyć "nową elitę intelektualną" w Polsce.
Do dziś dnia - ci ludzie brylują na "salonach" - przyjmowani przez polskich namiestników obcej władzy nad Polską.

Technika przejmowania władzy - nie zmienia się od tysiącleci. I dlatego - po 1989 roku powtórzono taktykę stalinowców - choć w nieco nowocześniejszej formie.
Najpierw - przez lata mamiono młodych Polaków wizją bogatej Polski, a gdy w końcu przygotowano odpowiednie warunki - to pozbyto się kilku milionów najaktywniejszych - zmuszając ich do emigracji.

Przez lata dziennikarskie ladacznice i internetowi trole rozgłaszali, że w Polsce pozostają tylko najgorsze "niedojdy i obiboki", a ludzie zdolni zrealizują własne ambicje - na Zachodzie.
Taktyka z pewnością mniej brutalna, ale wyjątkowo skuteczna.
Po ośmiu latach widzimy jej efekty.
Teraz nikt - nie przeszkadza politycznym łajdakom - sprawować władzę w Polsce - dzięki fałszowaniu kolejnych wyborów.
Dokładnie tak samo - jak zrobili ich protoplaści w 1948 roku.
Czcząc Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych pamiętajmy, że w tym Kraju do dzisiaj "wyklętym" przez rządzących jest każdy uczciwy Polak, każdy Patriota.
Wojna przeciwko Narodowi Polskiemu trwa nadal.
2 marzec 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Plac i słońce
styczeń 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Byla zbyt patriotyczna, byla zbyt polska....
wrzesień 23, 2007
...
Epilog "procesu dostosowawczego"
wrzesień 30, 2003
Artur Łoboda
Ukraina i Wielka Gra o Nafte
marzec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
Idzie nowe
listopad 14, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Zmarł ks. Jan Twardowski
styczeń 18, 2006
interia.pl
Kajmany - raj dla hedgefundów
czerwiec 15, 2008
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie "Solidarność", czyli społeczny ruch rewindykacyjny
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Manipulating the herd
lipiec 13, 2005
D.I.
Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...
marzec 31, 2005
uczciwy demokrata
Dyplom dla idioty
grudzień 22, 2008
Witold Filipowicz
Skazywał niewinnych
marzec 6, 2006
PAP
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
Opinia Religi i filiżanka Kochanowskiego a odruch Pawłowa
luty 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pani doktor Halino Zamel, Kocham Panią! Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
Cele Kwaśniewskiego spełnione
lipiec 4, 2003
Artur Łoboda
Afganistan jako bagno, w którym topią się siły USA, NATO i Polski
październik 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska jej dobro ich nie obchodzi
grudzień 5, 2007
PAP
LIBERAL = PHILOCRIMINAL, Part II
grudzień 8, 2008
Marek Głogoczowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media