|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
więcej -> |
|
Handel z Rosją
|
|

„Kontrola Paliwa Przez Przez Rosję Skłóca Unię Euopejską: Polska Żąda Niezależnego od Rosji Rurociągu z Azji Centralnej: Niemcy Godzą się z Rosją," oto tytuł artykułu Marc'a Champion'a w „The Wall Street Journal" z 13 listopada, 2006. Niemcy nietylko zbiegają o rolę głównego distrybutora eksportu paliwa z Rosji do Unii Europejskej, ale jednocześnie finansują budowę rurociągu pod Morzem Bałtyckim, który to rurociąg w 51% ma być własnością rosyjskiego Gasprom'u. Obecnie Holendrzy, Nederlanse Gasunion, też zgłaszają się, żeby zakupić 9% udziału w podbałtyckim rurociągu w zamian za dostawy gazu ziemnego przez Holandię do Anglji, która ostatnio stała się importerem paliwa, w miarę wyczerpywania rezerw pod Morzem Północnym.
Po pomarańczowej rewolucji na Ukrainie i sporze o ceny paliwa, które Rosja dostarczała po cenach znacznie niższych, niż ceny ustalane na giełdzide w Nowym Jorku, obecnie jest mowa o lepszym zabezpieczeniu dostaw paliwa do Unii Europejskej i o upoważnieniu dla władz unijnych, do pertraktacji z Moskwą w tej sprawie. Naturalnie dla Polski jest rzeczą niekorzystną urochomienie dostaw paliwa rurociągiem z Rosji pod Bałtykiem, wprost do Niemiec, zamiast używania w większym stopniu rurociągu, który jest na terenie polskim.
Rokowania w sprawie proponowanej „Permanentnej Umowy Kooperacyjnej" między Unią Europejską i Rosją, dały okazję do wymiany sprzecznych poglądów, na tę sprawę między członkami unii. Dotąd Unia Europejska polega w 44% jej zapotrzebowania na gaz ziemny i w 30% na ropę naftową, z Rosji, której pozycja jako dostawcy staje się coraz silniejsza, ponieważ w przyszłości rosyjskie paliwo ma stanowić coraz większą część paliwa zużywanego przez państwa członkowskie UE.
Polska, która od przeszło trzystu lat cierpiała ciężkie ciosy w walkach przeciwko Rosji, obecnie jest głównym oponentem przeciwko zależności Unii Europejskiej od Moskwy w sprawie dostaw paliwa. Kiedy Litwa sprzedała polskiej firmie PKN Orien SA dużą rafinerię, którą Rosjanie chcieli kupić, wówczas Rosjanie wstrzymali dostawy paliwa do tej rafinerji, niby z powodu awarji. Zwykle takie awarje naprawia się w kilka dni, ale w tym wypadku naprawy trwają miesiącami i rafinerja stoi bezczynnie.
Jak Polska zgodziła się na budowę na jej tereinie silosów-wyrzutni rakiet amerykańskich, wówczas Rosja nałożyła embargo na import mięsa, owoców i jarzyn z Polski, ponieważ produkty te jakoby jakościowo „nie spełniały wymogów przepisów rosyjskich." Polska okradziona za pomocą prywatyzacji i cierpiąca na stosunkowo wysokie bezrobocie, jest wraz z Łotwą, najbiednieszym krajem w UE.
Polski Produkt Krajowy Brutto na osobę wynosi tylko 50% średniej unijnej, podczas gdy Irlandia miała w 2005 roku 137% średniej unijnej. Ceny konsumpcyjne w Polsce stanwią 60% średniej unijnej na osobę tak, że liczba turystów odwiedzających Polskę, spadła z 84 milionów w roku 2000, do 64 milionów w 2005 roku. Cyfry te zawierają miliony przyjezdnych ze wschodu, którzy przyjeżdżają w celach zarobkowych. Zestawienia te podał dr. Marek Ciesielczyk w miesięczniku „Polonia," w artykule „Droga Polska."
O ile Amerykanom udało się zbudować rurociąg z Baku, w Azerbajdżanie, przez Turcję do portu niedaleko Izraela, na Morzu Śródziemnym, o tyle projekty polskie rurociągu omijającego Rosję, idącego z Azji Centralnej pod Morzem Kaspijskim, przez Azerbajdżan, Gruzję, pod Morzem Czarnym, na Ukrainę i podłączonego przez Ukrainę do Polski są znacznie trudniejsze do spełnienia.
W przeciwieństwie do Francji i Niemiec, Polska zachęca Gruzję do przystąpienia do NATO. Dyplomaci zachodnio europejscy powiedzieli „prywatnie" Marc'owi Champion'owi że Polacy i Bałtowie „nie są konstruktywni, a nawet wręcz cierpią na paranoję w stosunku do Rosji...i państwa te popierają przystąpienie do Unii Europejskiej Turcji i Ukrainy," w przeciwieństwie do Francji i Niemiec. Inne byłe satelickie państwa są według niego „mniej zapalczywe" niż Polacy i Bałtowie.
Polska robi plany i projekty jako niby „partner Ameryki" podczas gdy Ameryka od czasów wyzwolenia Polski po zaborach, traktuje Polskę jako pionka na szachownicy światowej i zdradziła Polskę już w 1943 roku w Teheranie, o czym uczestnicy Powstania Warszawskiego nie wiedzieli. Polska była na trzecim miejscu w ilości żołnierzy alianckich sił zbrojnych na zachodzie w Drugiej Wojnie Światowej, mimo tego zdrada Polski została przypieczętowana w Jałcie i w Potsdamie. O tym nie trzeba zapominać w sprawach handlowych z Rosją, której zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu dobrze nam są znane.
www.pogonowski.com |
|
14 listopad 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
wrzesień 25, 2006
Bogdan Historia Slowian Polski
|
Albo, albo
luty 21, 2006
|
Wigilijny śledzik... czyżby już ostatni?
grudzień 24, 2003
Marek Głogoczewski
|
Jakim prawem! -
List otwarty
czerwiec 12, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
|
100 tysięcy ofiar amerykańskiej agresji na Irak
październik 28, 2004
PAP
|
Bo nie ginę
sierpień 5, 2003
Ewelina Igańska
|
SOCZYSTY KWAŚNIEWSKIZM - Nagroda dla Zwycięzcy!
marzec 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Przyszlosc Polski w bezpartyjnych kandydatach na wszystkie
szczeble wladzy
listopad 14, 2006
Bezpartyjny
|
Z perspektywy "synów Seta"
sierpień 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Kartki z historii USA i Polski
październik 11, 2008
Dariusz Kosiur
|
Stłuc Młodego
luty 1, 2007
Bogusław
|
Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam
kwiecień 10, 2003
Piotr Mączyński
|
Swiat unijnych iluzji (1)
kwiecień 2, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Brytyjski Żyd będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej, w zakresie tzw. przestępstw nienawiści i antysemi
grudzień 11, 2006
BIBUŁA - pismo
|
Na każdym kroku problemy finansowe Państwa a ....
MF przedterminowo wykupi obligacje restrukturyzacyjne
styczeń 21, 2003
A. Trzaska
|
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
|
"Nowa Lewica Polska" a obchody rocznicy powstania "Pierwszej Solidarności"
wrzesień 16, 2005
Gracjan Cimek
|
I po balu !
listopad 8, 2007
Olaf Swolkień
|
ODEZWA DO DZWONU
lipiec 15, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
więcej -> |
|