|
Nie wierzę, ze można coś takiego napisać ....
|
|
Polacy są oszukiwani, okradani i okłamywani codziennie przez "swoich", pachołków obcych i obcych bezpośrednio.
Jeszcze fragmenty o prostych rosyjskich żołnierzach można strawić, i o pochodzie NKWD tuż za nimi też. Ale nie widzieć co działo się potem, i co dzieje się ostatnio, od najdroższego "kontraktu" gazowego, przez zamach smoleński i toczące się śledztwo, które służy tylko do plucia nam w twarz kolejnymi oszustwami i fałszerstwami, aż po kolejne "embarga" a to na mięso, na nabiał, a to na ogórki, a to na jabłka. W tej sytuacji zapraszanie człowieka, który wypowiedział Polsce wojnę mięsno-jabłkową na obchody wyzwolenia obozu Auschwitz byłoby ze strony rządu dyplomatycznym skandalem.
To nie Putin wyzwalał obóz....
Jest jeszcze dyplomatyczny erzac w osobie Miedwiediewa, ale to jak sprowadzenie dżumy zamiast cholery. Nie wyobrażam sobie, aby jakiś polski polityk, jakiegoś dowolnego szczebla miał się z nimi serdecznie przywitać, strzelić przemówienie i jeszcze dziękować za wyzwolenie.
Ponoć to dyrektor muzeum miał wysłać zaproszenie do Putina.
To jeszcze bardziej kompromitująca sytuacja, kiedy małego znaczenia potomek starozakonnych zaprasza do nieswojego państwa wrogą figurę.
Nie powinniśmy mieć żadnych skrupułów w związku z nieobecnością przywódców rosyjskich w Oświęcimiu.
Skoro na europejskich paradach zwycięzców ZABRAKŁO POLAKÓW, 4. ARMII WALCZĄCEJ Z HITLEREM, to i raz w Oświęcimiu może nie być Putina.
Kiedy już nie będzie Putina (może też gdzieś poleci?), następny władca Federacji Rosyjskiej może przywrócić partnerskie stosunki międzypaństwowe. Do tego czasu nie mam nic przeciwko traktowaniu Putina jako persona non grata. Trudno. Sam tego chciał.
|
|
21 styczeń 2015
|
|
166
|
|
|
|
Rozumiem, że to komentarz do artykułu "Wyzwolili, by można było zniewolić"
Nigdy - nie popierałem Putina. Nie mam najmniejszej wątpliwości co do kłamliwości tezy MAK w sprawie wypadku pod Smoleńskiem.
Trzeba jednak zrozumieć całą złożoność sytuacji międzynarodowej, oraz to, że na takim układzie korzystają najlepiej kłamcy historyczni - wiadomego pochodzenia.
Najważniejszym problemem jest jednak dla mnie eskalacja napięcia międzynarodowego.
Do tej pory Zachód ułatwiał Putinowi agresywną politykę.
Teraz zmusza go do wyboru pomiędzy wojną, a poddaniem się.
A przecież mamy do wyboru dużo więcej opcji, a szczególnie opcje gospodarcze. |
|
2015-01-22
Artur Łoboda
|
|
|
|
Traktat Konstytucyjny za trudny na referendum
wrzesień 12, 2003
|
Ojczyzna Żydów, Deklaracja Balfour’a Destabilizacja Świata
grudzień 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Prokuratorzy na usługach bezpieki
listopad 14, 2005
Klaudiusz Wesołek
|
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
The American Heresy, Selfishness and Contempt For Mercy
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
„Koniec afery paliwowej na Śląsku”.
Początek afery pod nazwą polski Wymiar Prawa
styczeń 2, 2003
PAP
|
Prawda i kłamstwa o marcu 68
maj 8, 2003
|
"Fakt" - w dalszym ciągu mają Polaków za idiotów
październik 20, 2003
|
Czy było warto umierać za ojczyznę?
lipiec 31, 2007
Gregory Akko
|
Polska atrapa demokracji
marzec 27, 2003
zaprasza.net
|
Dokąd zmierza prawo
marzec 17, 2007
Marek Olżyński
|
Glodujacy Edward Dusza - Jozef Mackiewicz - polscy dygnitarze
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
|
Do Polonii na Swiecie i Polakow w Ojczyznie
kwiecień 23, 2005
przesłała Elżbieta
|
Dziwne ceny usług w USA
luty 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
|
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
|
Tolerancja
wrzesień 9, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|