|
Nie wierzę, ze można coś takiego napisać ....
|
|
Polacy są oszukiwani, okradani i okłamywani codziennie przez "swoich", pachołków obcych i obcych bezpośrednio.
Jeszcze fragmenty o prostych rosyjskich żołnierzach można strawić, i o pochodzie NKWD tuż za nimi też. Ale nie widzieć co działo się potem, i co dzieje się ostatnio, od najdroższego "kontraktu" gazowego, przez zamach smoleński i toczące się śledztwo, które służy tylko do plucia nam w twarz kolejnymi oszustwami i fałszerstwami, aż po kolejne "embarga" a to na mięso, na nabiał, a to na ogórki, a to na jabłka. W tej sytuacji zapraszanie człowieka, który wypowiedział Polsce wojnę mięsno-jabłkową na obchody wyzwolenia obozu Auschwitz byłoby ze strony rządu dyplomatycznym skandalem.
To nie Putin wyzwalał obóz....
Jest jeszcze dyplomatyczny erzac w osobie Miedwiediewa, ale to jak sprowadzenie dżumy zamiast cholery. Nie wyobrażam sobie, aby jakiś polski polityk, jakiegoś dowolnego szczebla miał się z nimi serdecznie przywitać, strzelić przemówienie i jeszcze dziękować za wyzwolenie.
Ponoć to dyrektor muzeum miał wysłać zaproszenie do Putina.
To jeszcze bardziej kompromitująca sytuacja, kiedy małego znaczenia potomek starozakonnych zaprasza do nieswojego państwa wrogą figurę.
Nie powinniśmy mieć żadnych skrupułów w związku z nieobecnością przywódców rosyjskich w Oświęcimiu.
Skoro na europejskich paradach zwycięzców ZABRAKŁO POLAKÓW, 4. ARMII WALCZĄCEJ Z HITLEREM, to i raz w Oświęcimiu może nie być Putina.
Kiedy już nie będzie Putina (może też gdzieś poleci?), następny władca Federacji Rosyjskiej może przywrócić partnerskie stosunki międzypaństwowe. Do tego czasu nie mam nic przeciwko traktowaniu Putina jako persona non grata. Trudno. Sam tego chciał.
|
|
21 styczeń 2015
|
|
166
|
|
|
|
Rozumiem, że to komentarz do artykułu "Wyzwolili, by można było zniewolić"
Nigdy - nie popierałem Putina. Nie mam najmniejszej wątpliwości co do kłamliwości tezy MAK w sprawie wypadku pod Smoleńskiem.
Trzeba jednak zrozumieć całą złożoność sytuacji międzynarodowej, oraz to, że na takim układzie korzystają najlepiej kłamcy historyczni - wiadomego pochodzenia.
Najważniejszym problemem jest jednak dla mnie eskalacja napięcia międzynarodowego.
Do tej pory Zachód ułatwiał Putinowi agresywną politykę.
Teraz zmusza go do wyboru pomiędzy wojną, a poddaniem się.
A przecież mamy do wyboru dużo więcej opcji, a szczególnie opcje gospodarcze. |
|
2015-01-22
Artur Łoboda
|
|
|
|
Lichwiarski kapitalizm powodem obecnego kryzysu
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia
Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
|
Piąta kolumna Papieża Polaka
maj 5, 2003
Artur Łoboda
|
Izrael niebezpieczny dla polityków w USA
marzec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
|
Za, a nawet przeciw
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
|
Pojednania czas
czerwiec 19, 2005
PAP
|
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel o wiernosc Polsce
marzec 7, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Budżet Krakowa na 2003 roku
grudzień 11, 2002
(SIE) http://www.dziennik.krakow.pl
|
Soros jako autor nowej książki
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Od piwa głowa krzywa
kwiecień 17, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Wszyscy rodzimy się uczciwi, ale tylko nieliczni umierają jako przyzwoici
marzec 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bzdety :
"zderzenie cywilizacji"
luty 6, 2003
PAP
|
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
|
Reklama - burżuazyjna czy solidarnościowa?
listopad 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Wojowniczy Milosnik Pokoju
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fundamentaliści protestancy w USA
wrzesień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej
(jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
|
Manipulacja Polakami
luty 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
|
|