|
Nie wierzę, ze można coś takiego napisać ....
|
|
Polacy są oszukiwani, okradani i okłamywani codziennie przez "swoich", pachołków obcych i obcych bezpośrednio.
Jeszcze fragmenty o prostych rosyjskich żołnierzach można strawić, i o pochodzie NKWD tuż za nimi też. Ale nie widzieć co działo się potem, i co dzieje się ostatnio, od najdroższego "kontraktu" gazowego, przez zamach smoleński i toczące się śledztwo, które służy tylko do plucia nam w twarz kolejnymi oszustwami i fałszerstwami, aż po kolejne "embarga" a to na mięso, na nabiał, a to na ogórki, a to na jabłka. W tej sytuacji zapraszanie człowieka, który wypowiedział Polsce wojnę mięsno-jabłkową na obchody wyzwolenia obozu Auschwitz byłoby ze strony rządu dyplomatycznym skandalem.
To nie Putin wyzwalał obóz....
Jest jeszcze dyplomatyczny erzac w osobie Miedwiediewa, ale to jak sprowadzenie dżumy zamiast cholery. Nie wyobrażam sobie, aby jakiś polski polityk, jakiegoś dowolnego szczebla miał się z nimi serdecznie przywitać, strzelić przemówienie i jeszcze dziękować za wyzwolenie.
Ponoć to dyrektor muzeum miał wysłać zaproszenie do Putina.
To jeszcze bardziej kompromitująca sytuacja, kiedy małego znaczenia potomek starozakonnych zaprasza do nieswojego państwa wrogą figurę.
Nie powinniśmy mieć żadnych skrupułów w związku z nieobecnością przywódców rosyjskich w Oświęcimiu.
Skoro na europejskich paradach zwycięzców ZABRAKŁO POLAKÓW, 4. ARMII WALCZĄCEJ Z HITLEREM, to i raz w Oświęcimiu może nie być Putina.
Kiedy już nie będzie Putina (może też gdzieś poleci?), następny władca Federacji Rosyjskiej może przywrócić partnerskie stosunki międzypaństwowe. Do tego czasu nie mam nic przeciwko traktowaniu Putina jako persona non grata. Trudno. Sam tego chciał.
|
|
21 styczeń 2015
|
|
166
|
|
|
|
Rozumiem, że to komentarz do artykułu "Wyzwolili, by można było zniewolić"
Nigdy - nie popierałem Putina. Nie mam najmniejszej wątpliwości co do kłamliwości tezy MAK w sprawie wypadku pod Smoleńskiem.
Trzeba jednak zrozumieć całą złożoność sytuacji międzynarodowej, oraz to, że na takim układzie korzystają najlepiej kłamcy historyczni - wiadomego pochodzenia.
Najważniejszym problemem jest jednak dla mnie eskalacja napięcia międzynarodowego.
Do tej pory Zachód ułatwiał Putinowi agresywną politykę.
Teraz zmusza go do wyboru pomiędzy wojną, a poddaniem się.
A przecież mamy do wyboru dużo więcej opcji, a szczególnie opcje gospodarcze. |
|
2015-01-22
Artur Łoboda
|
|
|
|
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
lipiec 6, 2008
Gregory Akko
|
Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
|
Lokacyjny sukces
sierpień 15, 2007
|
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
|
"Sąd nad Michalkiewiczem"
maj 10, 2006
marduk
|
Przeżyj to sam
Najnowsza historia
wrzesień 30, 2003
AP
|
300 zł za muzykę na prywatce
grudzień 29, 2005
|
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
|
Czy mediom wolno kompromitować armię swego kraju?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dzwony biją nie dla Polaków!
marzec 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Francesco Cossiga i zamach na World Trade Center
styczeń 17, 2008
Marek P.
|
Wielka Smuta Żebrowskiego
październik 31, 2007
PAP
|
MF będzie sprzedawało obligacje danej serii do wartości 20 mld zł
listopad 28, 2002
PAP
|
Recepta Radka Sikorskiego na ponizenie Polski
październik 7, 2006
dr Marek Glogoczowski
|
Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
|
"Ocean możliwości Chin"
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przycichają gro?by osi USA-Izrael przeciwko Iranowi i cena paliwa spada
lipiec 31, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyniki na wiare
grudzień 13, 2002
Andrzej Kumor
|
Nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, nauczycieli, na zasiłki dla bezrobotnych, ale na eurodemagogię będzie 2 razy więcej.
grudzień 4, 2002
PAP
|
POLSKA - UNIA 7
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
|
|