|
Nie wierzę, ze można coś takiego napisać ....
|
|
Polacy są oszukiwani, okradani i okłamywani codziennie przez "swoich", pachołków obcych i obcych bezpośrednio.
Jeszcze fragmenty o prostych rosyjskich żołnierzach można strawić, i o pochodzie NKWD tuż za nimi też. Ale nie widzieć co działo się potem, i co dzieje się ostatnio, od najdroższego "kontraktu" gazowego, przez zamach smoleński i toczące się śledztwo, które służy tylko do plucia nam w twarz kolejnymi oszustwami i fałszerstwami, aż po kolejne "embarga" a to na mięso, na nabiał, a to na ogórki, a to na jabłka. W tej sytuacji zapraszanie człowieka, który wypowiedział Polsce wojnę mięsno-jabłkową na obchody wyzwolenia obozu Auschwitz byłoby ze strony rządu dyplomatycznym skandalem.
To nie Putin wyzwalał obóz....
Jest jeszcze dyplomatyczny erzac w osobie Miedwiediewa, ale to jak sprowadzenie dżumy zamiast cholery. Nie wyobrażam sobie, aby jakiś polski polityk, jakiegoś dowolnego szczebla miał się z nimi serdecznie przywitać, strzelić przemówienie i jeszcze dziękować za wyzwolenie.
Ponoć to dyrektor muzeum miał wysłać zaproszenie do Putina.
To jeszcze bardziej kompromitująca sytuacja, kiedy małego znaczenia potomek starozakonnych zaprasza do nieswojego państwa wrogą figurę.
Nie powinniśmy mieć żadnych skrupułów w związku z nieobecnością przywódców rosyjskich w Oświęcimiu.
Skoro na europejskich paradach zwycięzców ZABRAKŁO POLAKÓW, 4. ARMII WALCZĄCEJ Z HITLEREM, to i raz w Oświęcimiu może nie być Putina.
Kiedy już nie będzie Putina (może też gdzieś poleci?), następny władca Federacji Rosyjskiej może przywrócić partnerskie stosunki międzypaństwowe. Do tego czasu nie mam nic przeciwko traktowaniu Putina jako persona non grata. Trudno. Sam tego chciał.
|
|
21 styczeń 2015
|
|
166
|
|
|
|
Rozumiem, że to komentarz do artykułu "Wyzwolili, by można było zniewolić"
Nigdy - nie popierałem Putina. Nie mam najmniejszej wątpliwości co do kłamliwości tezy MAK w sprawie wypadku pod Smoleńskiem.
Trzeba jednak zrozumieć całą złożoność sytuacji międzynarodowej, oraz to, że na takim układzie korzystają najlepiej kłamcy historyczni - wiadomego pochodzenia.
Najważniejszym problemem jest jednak dla mnie eskalacja napięcia międzynarodowego.
Do tej pory Zachód ułatwiał Putinowi agresywną politykę.
Teraz zmusza go do wyboru pomiędzy wojną, a poddaniem się.
A przecież mamy do wyboru dużo więcej opcji, a szczególnie opcje gospodarcze. |
|
2015-01-22
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pogarda dla człowieka ...?
luty 6, 2008
cd
|
To nie jest dom wariatów - to rynsztok
styczeń 8, 2004
PAP
|
Zły król czeka na nowe szaty.
nadal ta forma współczesnej "demokracji" tak skutecznie kontynuowanej przez Fidela
październik 21, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Nasze złodziejskie Państwo
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Kraków ma nową strategię promocji
styczeń 10, 2008
PAP
|
Przemoc w mediach
sierpień 19, 2003
|
Wyborów samorządowych ciąg dalszy<. Odbijanie piłeczki za 25 mln. złotych
grudzień 28, 2002
PAP
|
"Pro-Rosyjskie" Stronnictwo w Polsce (PRoS-PL)?
grudzień 9, 2008
Marek Głogoczewski
|
Świnki morskie w amerykańskich mundurach?
wrzesień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Plan Hausnera BEZ TAJEMNIC
marzec 9, 2004
Adrian Franczyk
|
Jak nie kijem to pałą. Pomysł kolejnego podatku dla turystów
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
|
Policjanci izraelscy użyli dziecka jako żywej tarczy
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Nowy numer magazynu PHALANX
czerwiec 1, 2004
Rafał
|
DOMOWA HODOWLA MĘŻCZYZN
maj 15, 2003
red. Krzysztof
|
Portal widmo
maj 16, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Milczenie niektórych owiec i głos pasterzy
kwiecień 15, 2008
przesłala Elżbieta Gawlas
|
Kołodko zostaje
Miller też
grudzień 19, 2002
Adam Zieliński
|
Stop wariatom prasowym!
czerwiec 23, 2006
Wojciech Romerowicz
|
Adolf Eichmann born in Austria
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
TRZECIA DROGA:
nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
|
|
|