|
130 tysięcy przekręconych głosów! Protest Doroty Stańczyk (dzień 2.)
|
|
12 stycznia Sąd Okręgowy w Katowicach – w składzie: pani sędzia Agata Stankiewicz-Rataj; pani sędzia Anna Bogaczyk-Żyłka; pani sędzia Izabella Knych - zakończył rozpoznanie (sygn. II NS 217/14) protestu wyborczego pani Doroty Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej przeciw wyborom samorządowym, sfałszowanym przez Platformę Obywatelską. Przed sądem stają: pan Andrzej Czaputa (przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej) i mec. Józef Koczur. Komisarz wyborczy w Katowicach, zarazem sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach, pani Barbara Suchowska nie stawiła się.
Protest pani Stańczyk dotyczy 130 tysięcy ważnych głosów.
Dorota Stańczyk złożyła kilka wniosków dowodowych. Oddalenie wszystkich wniosków dowodowych strony polskiej wywołało protesty zebranych. Wówczas na salę wkroczyła milicja. Z własnej inicjatywy (!) Dyktatura nie odważyła się jednak na zwykłą w takich sytuacjach konfrontację z Polakami; „sędziowie” po prostu uciekli z sali.
Oto krótki zwiastun relacji pełnej, jaka opublikowana będzie później.
130 tysięcy przekręconych głosów! Protest wyborczy w Katowicach (pełna wersja - dzień 1.)
130 tysięcy przekręconych głosów! Protest w Katowicach
30 grudnia Sąd Okręgowy w Katowicach – przewodniczy pani sędzia Agata Stankiewicz-Rataj - przystąpił do rozpoznania (sygn. II NS 217/14) protestu wyborczego pani Doroty Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej przeciw wyborom samorządowym, jakie sfałszowała Platforma Obywatelska. Przed sądem stają: pan Andrzej Czaputa (przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej) i mec. Józef Koczur. Komisarz wyborczy w Katowicach, zarazem sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach, pani Barbara Suchowska nie stawiła się.
Protest pani Stańczyk dotyczy 130 tysięcy głosów.
W związku z doręczeniem odpowiedzi pozwanych na protest w dniu rozprawy (30 grudnia), pani Dorota Stańczyk wniosła o odroczenie rozprawy, by móc ustosunkować się na piśmie do odpowiedzi. Sąd odroczył rozprawę do 12 stycznia.
|
|
13 styczeń 2015
|
|
WolnyCzyn
|
|
|
|
Kraków: Próba samobójcza po przesłuchaniu
czerwiec 6, 2007
aaa¬ródło informacji: INTERIA.PL
|
Polityczna Niepoprawność
marzec 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
|
Kobieta - samica człowieka
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przekształcenie Polski w kraj policyjno-wojskowy
październik 24, 2004
szpieg dla UE
|
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2005r. Podjęło się rządzenia bez większości parlamentarnej...
październik 13, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Świat według Wildsteina
luty 9, 2007
Olaf Swolkień
|
Złoty na sztywno ?
wrzesień 9, 2002
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl
|
Dariusz Benedykt Ciesielski - ZAŻALENIE
grudzień 4, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
Co się wydarzyło w 1908 r?
luty 19, 2008
marduk
|
Tak działają przestępcy, którzy zniszczyli naszą Ojczyznę
kwiecień 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Obrona Izraela przed raportem komisji Baker’a
grudzień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
EBOR - kolejny skok na kasę
listopad 23, 2003
PAP
|
Festiwalu Sztuki Najnowszej
czerwiec 17, 2004
|
Im wyżej wyjdziesz, tym niżej upadniesz.
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (1)
listopad 14, 2003
Artur Łoboda
|
Wielka Brytania - Wielka Bezmózgownia
październik 7, 2003
Fëamortur'a
|
Badycki napad="rozbrajanie". Dzielenie łupów="odbudowa"
kwiecień 14, 2003
PAP
|
Czyje Orlęta.
czerwiec 24, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
"Rz": Emerytury na kredyt
kwiecień 25, 2005
ccc
|
Przycichają gro?by osi USA-Izrael przeciwko Iranowi i cena paliwa spada
lipiec 31, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|