ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
więcej ->

 
 

Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.


Nie dość, że najechali, to jeszcze zachowują się, jak standardowi ciemiężyciele - mówią w krajach arabskich, patrząc na zdjęcia amerykańskich zbrodni w Iraku (No niestety określajmy rzeczy po imieniu). Ponoć Amerykanie mają kłopot z radzeniem sobie z wojną partyzancką i zachowują się w irackich miastach jak na troglodytów przystało - bombardują, gdzie popadnie i w odwecie za własne straty terroryzują miasta. Może tak uczyli w książkach do amerykańskiego przysposobienia wojskowego, ale w Iraku taktyka ta niczego dobrego nie zdziała. Na dodatek, uznając swą militarną porażkę siły koalicji oddały Faludżę w ręce starego saddamowego oprycha - generała wojsk, co to podobno przegrały wojnę.

Jakoś dziwnie mi to przypomina, pewien zrobiony niegdyś pół żartem pół serio plan rozwoju wypadków wojennych, jaki kiedyś tuż po zaatakowaniu Bagdadu krążył w Internecie w wersji flash.
Mamy więc sytuację, w której Ameryka rozpaczliwie szuka rozwiązania pozwalającego jej zakończyć iracką eskapadę z twarzą bez narażania na szwank tytularnej pozycji głównego mocarstwa.
Nie jest to łatwe.
W każdym razie, ja jestem za głupi, aby powiedzieć jak to zrobić.

Wracając zaś do żołnierzy, no to cóż, tresuje się ich okrutnie do działania "na współczesnym polu walki", czyli prościej mówiąc do zabijania innych ludzi.
Specjalnie, dzięki treningowi psychicznemu i warunkowaniu amerykańskich nastolatków, uzyskuje się nowoczesny model wyposażonego w umiejętność wnioskowania dodatku do wysoko zaawansowanego technologicznie sprzętu wojskowego. Jeśli celowo, z pełną premedytację z 17-letniego człowieka usuwa się mechanizmy w naturalny sposób ograniczające w gatunku skłonność do mordowania podobnych nam osobników, to, co się pó?niej dziwić, że jednego z drugim poniesie fantazja wymodelowana na grach wideo i urządzi pojmanym wrogom krwawą orgietkę. Przecież całe życie rozgrywa się na joystickach stanowiąc jedną krwawą wideozabawę.

Swoją drogą, jest rzeczą wprost porażającą, że nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
W Iraku służą osiemnastoletni ludzie. Proszę łaskawie rozejrzeć się dookoła (może po własnym domu) i znale?ć przykłady znajomych w takim właśnie wieku. Proszę sobie teraz wyobrazić, że ludzie ci zabijają innych, są świadkami niespotykanych na co dzień gwałtów i zabijania bliskich im rówieśników.

Nie, nie, ja wiem, że to jest potrzebna wojna, i ponoć bez niej albo by nas zjedli terroryści, albo by nam wyschło w dystrybutorach. Dlatego, aby mieć co lać do baku, musimy wysyłać na śmierć nastolatków z biednych rodzin...
I jeszcze do tego dziwimy się, że jacyś tam dzicy ludzie składali bożkom ofiary z dzieci...

W Iraku miało być ładnie i tak demokratycznie.
Wszystko przez tych głupich Irakijczyków, którzy nie potrafią odwdzięczyć się za okazane bombami dobre serce. W Bushowym planie, Irak miał być arabskim Berlinem Zachodnim - "wystawą demokracji na świat islamski", przykładem realizacji szczytnych ideałów Zachodu.
Piszę to wszystko ze smutkiem człowieka, który w te ideały nadal zaciekle wierzy.
11 maj 2004

Andrzej Kumor 

  

Archiwum

Walesa powiedzial:
wrzesień 14, 2007
..
Do Polskich Partii, organizacji i środowisk patriotycznych
czerwiec 19, 2004
Sukcesy rządu łajdaka półTuska
czerwiec 3, 2008
Artur Łoboda
Dziś niepotrzebne są preteksty, aby zaatakować Irak
styczeń 27, 2003
PAP
Głupota czy agentura
marzec 28, 2007
Artur Łoboda
Panstwa Europy Wschodniej
wrzesień 27, 2006
Bogdan
CBOS: Relidze ufamy tak samo jak Kwaśniewskiemu
lipiec 9, 2004
PAP
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
Przekrzywiona opaska Temidy
październik 8, 2005
Witold Filipowicz
Przed szczytem Unia - Rosja Samara 2007
maj 18, 2007
wasylzly
podziękujmy Szaronowi
kwiecień 25, 2004
PAP
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Plac Świętego Piotra
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lista usług
kwiecień 17, 2003
zaprasza.net
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP.
Czy jest z czego wybierać? (2)

lipiec 13, 2004
Gracjan Cimek
Solidarność 25 lat w Instytucie
maj 28, 2005
Jerzy Kowalewski
Moralność a polskie media(torzy)
październik 5, 2005
Powtórka z historii 1
grudzień 6, 2002
Artur Łoboda
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media