ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT KRONIKA KRAKOWA DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Na jedwabnym szlaku w niepewną przyszłość  
16 maj 2017      dr nowopolski
Rządowi eksperci 
16 listopad 2015      Artur Łoboda
Oś Teheran-Bagdad-Damaszek? 
21 styczeń 2017     
Nie wolno uczyć się od Żydów fiskalizmu, nie wolno oddawać im pobierania podatków 
26 listopad 2018     
Apel Narodowców o pomoc 
24 marzec 2019      Alina
Brak związku między rzeczywistymi Sybirakami/rodzinami katyńskimi a ich formalnymi przedstawicielami. 
7 maj 2010      tłumacz
Oblicza faszyzmu 
3 kwiecień 2009      Artur Łoboda
Priorytetowy temat badawczy 
2 luty 2016      Artur Łoboda
Przestajemy kupować cokolwiek w IKEA!!!! 
28 czerwiec 2019      Alina
Wpadka ministra Glińskiego 
24 kwiecień 2017     
Licz na siebie 
27 wrzesień 2018     
List do Ministranta - Część IV 
7 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Polska - gra w dwa ognie 
5 grudzień 2017      GadowskiTV
Huta Katowice w wersji Morawieckiego 
18 styczeń 2018     
Oleg A. Platonow "Poklosie rewoucji seksualnej" 
22 listopad 2011      Elzbieta Gawlas
Dwudziesta rocznica zburzenia muru berlińskiego 
9 listopad 2009      Artur Łoboda
List Amerykanów do Europejczyków ws. GMO 
25 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Polskojęzyczny rząd dopiero teraz uczy się historii Polski 
31 sierpień 2009      PAP
Wiesław Sokołowski MARSZ PAMIĘCI rusza a my na końcu włączamy się w jego nurt 10.06.2012 WARSZAWA  
16 czerwiec 2012      www.trwanie.com
Dziel i rządź - wersja XXI wieczna  
7 wrzesień 2012      Artur Łoboda

 
 

Zanim nastąpi żydowska ostateczna eksterminacja Polaków


Już od momentu powstania filmu Pawła Pawlikowskiego „Ida” o stalinowskiej Żydówce-oprawczyni Polaków Wolińskiej wiadomo, że ten film dostanie Oskara. Światowe żydowstwo przystąpiło już niestety do ostatecznego rozwiązania kwestii Polaków. Polacy są dla żydów bardzo niewygodni, więc podlegają póki co, medialnej eksterminacji. Robią też wszystko z myślą o tym, by było nas jak najmniej w momencie zaplanowanego względem nas Exodus-u.

Jeśli ktoś wam mówi że Polska jest małym niewiele znaczącym krajem w historii współczesnego świata, to jest to kompletna bzdura. Kto chce zrozumieć historię świata, musi poznać zakusy Żydów, a bez Polski nijak tego nie idzie zrozumieć.
Polska niestety wyżywiła i wykształciła Żydów, a oni niestety, nie widzieli nigdzie lepszego miejsca dla siebie jak właśnie w naszej Polsce. Przeszkadzamy im w tym miejscu na mapie. Prowadzą więc walkę z Polakami na wszystkich możliwych frontach: politycznym, ekonomicznym, religijnym, społecznym, każdym i to w ścisłej kooperacji z żydowstwem amerykańskim, niemieckim i tym na obszarze Palestyny.

Nie byłoby państwa położonego na terenie Palestyny, gdyby niestety nie generał Anders. Żydzi próbują na obszarze Polski osadzić swą chorą Judeę od wielu wieków. Nie byłoby rozbiorów Polski gdyby nie oni. Nie byłoby niepotrzebnie przelanej polskiej krwi w wielu zrywach narodowych inicjowanych przez nich tylko po to, by wykrwawić Polaków i innych Słowian, z Powstaniem Warszawskim włącznie.

Doskonale bowiem zdają sobie sprawę z tego, że tylko Słowianie są w stanie rozumieć kulisy ich perfidnej gry, ich prowokacje i ich podstępy. Bez świadectwa Słowian świat uwierzyć gotów w każde ich kłamstwo, bo to oni piszą podręczniki historii i przemawiają w mediach swoimi ustami bądź ustami pożytecznych idiotów. Słowianie tym kłamstwom zaprzeczają, bo znają Żydów dobrze od wieków i wiedzą na co ich stać.
To oni wymordowali tysiące wspaniałych Polaków w katowniach UB, by po pierwsze zatrzeć ślady swej haniebnej roli w montowaniu holokaustu. Po drugie przygotowując grunt pod swoje państwo kosztem naszego, z nami w roli ich niewolników.

Teraz, gdy w Polsce już coraz więcej ludzi wie, że u władzy są tylko oni (tyle że pod polskimi nazwiskami), że PO i PiS to tylko pozorowana walka pod publikę, że katastrofa smoleńska tak naprawdę odbyła się nie całkiem w Smoleńsku, że obaj Kaczyńscy to tylko okrągłostołowa bomba z opóźnionym zapłonem wymierzona w Polaków, coraz intensywniej odsłaniają się prawdziwe oblicza żydowskich graczy. Afera goni za aferą, a wszystkie są zamiatane pod dywany i słomianki przez żydowski w każdym calu wymiar niesprawiedliwości wobec Polaków. Zaakceptowanie fałszerstwa ostatnich wyborów to tylko potwierdza. Idą już na całość.
Polskojęzyczna judejska kinematografia wypuszcza coraz to haniebniejsze odwrócone do góry nogami obrazy świata i pseudohistoryczne bzdety. Filmy Pokłosie Władysława Pasikowskiego, Ida Pawła Pawlikowskiego {zobacz: „Jak uwiarygadnia się przed opinią publiczną powroty żydów do antysemickiej ponoć Polski?” http://www.wicipolskie.org/prp/PRP_343.pdf} czy sztuka teatralna Nasza klasa Aleksandra Smolara, która była ponoć „pozytywnie” tzn. anty-polsko odebrana w prawie 30 krajach są tego jaskrawym przykładem. Polacy nie mają pieniędzy na promowanie takiego szmatłastwa.

Ale Żydzi tak. Nie skąpią grosza, ba milionów!!! i dla piszących i dla wystawiających {zob. „Polscy patrioto-mordercy i donosiciele oraz zbrodniczy księża-pedofile spotkali dzielnych mścicieli z UB” http://wpolityce.pl/kultura/226205-polscy-patrioto-mordercy-i-donosiciele-oraz-zbrodniczy-ksieza-pedofile-spotkali-dzielnych-mscicieli-z-ub

Jako naród naprawdę zostaliśmy najbardziej doświadczeni przez II wojnę światową, ale Żydzi od kilku dziesięcioleci kreują zmyślone historie na nasz i swój temat. Swoich różnych złoczyńców kreują na bohaterów, a Polskę obwiniają i o obozy koncentracyjne, o Holokaust (który nota bene jest niczym innym jak tylko Przedsiębiorstwem Holocaust), a wreszcie i o całą II wojnę światową. Nie jest to żaden przypadek, że akurat w Polsce wśród zaufanych ludzi jak Stolzman (vel Kwaśniewski) Amerykanie torturowali swoich więźniów. Nieprzypadkowo też wysyłali polskich żołnierzy by ginęli w interesie Żydów w dalekich od polskiej racji stanu zakątkach świata. Jarosław Kaczyński jako premier polskiego rządu nie miał pieniędzy ani na oświatę, ani na służbę zdrowia, ani na obronność, ale po wizycie w USA wyciągnął z polskiej kieszeni 300 milionów na wysłanie polskich chłopców na wojnę w Afganistanie. Na wizy jednak do USA Polacy, jak by nie było członkowie NATO poczekają prawdopodobnie do momentu, gdy głośne już stanie się przesiedlanie 3 milionów Żydów z Izraela do Polski. Wtedy spuści się wentyl i otworzy się granice dla Polaków, licząc że tym samym zwolnią sami miejsce dla Zydów.

Globalny światowy rząd zadbał o to by zginęli w kwietniu 2010 roku ludzie niewygodni Polacy. Ten sam rząd zadbał o to, by Polska została rozprzedana, a miliony operatywnych Polaków wyjechało z kraju za chlebem. Teraz podjęto wysiłek by nas oczernić w opinii światowej.
Film Pawlikowskiego ma już zielone światło od żydowskiego rządu globalnego z piekła rodem. Wcześniej je zapalono dla Andrzeja Wajdy - zniekształcacza prawdy historycznej.
Tak jak w Naszej klasie, kanalie żydowskie w Polsce są przedstawione pozytywnie, natomiast prawi Polacy jako dranie.
I tak ma świat o nas myśleć, bo gdy zapadnie decyzja o fizycznej eksterminacji Polaków, by nikt nas nie żałował, bo nie jesteśmy tego warci.
Ida jest jednym z faworytów do Oskara. 13 grudnia na Europejskiej gali Nagród Filmowych zdobyła nagrody i za reżyserię i za scenariusz i za zdjęcia i w plebiscycie publiczności. Tak dobrze Żydzi o to zadbali, że ten film ma być nagłośniony na całym świecie, by zdjąć potępienie z karku oprawców - Żydów. To bardzo antypolski sztandar.


Sylwester Żółkiewski [28 grudnia 2014 r.]
http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11291&Itemid=56-
Foto;

Plakaty z Agatą Trzebuchowską w roli Idy Lebenstein można zobaczyć przy głównych drogach w całym Izraelu, zwłaszcza w Tel Awiwie, Hajfie i Jerozolimie.-
30 grudzień 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Window on Eurasia: Russian Anti-Semites Play Up Links Between Georgia and Israel
sierpień 29, 2008
Paul Goble
Aby Kwaśniewscy mogli popisywać się swoją "dobroczynnością"
luty 13, 2004
PAP
Atak na Rydzyka
listopad 26, 2002
Artur Łoboda
Polonia Śpi??
listopad 5, 2006
Bogusław
III Kongres Polski Suwerennej - z nadzieją w Nowy Rok 2005
styczeń 4, 2005
Paweł Ziemiński
Kryzys
sierpień 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Konwój do Betlejem
wrzesień 27, 2003
Israel Shamir
2030
lipiec 20, 2008
Dynamicznie o Krakowie
listopad 16, 2004
Odpowiadamy za tych, których oswoiliśmy
padziernik 12, 2003
Artur Łoboda
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Sztandary i proporczyki, przemowy i procesyje ...
sierpień 7, 2004
www.dziennik.krakow.pl
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości

kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
POLSKA - UNIA 19
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
Manifestacja przeciwko polityce Unii wobec Izraela
grudzień 13, 2002
PAP
Problem ze zrozumieniem tekstu czytanego
grudzień 3, 2007
Artur Łoboda
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
Swiat unijnych iluzji (2)
kwiecień 4, 2003
Jerzy Robert Nowak
Łańcuszek wiary
kwiecień 6, 2005
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2012 Polskie Niezależne Media