ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
więcej ->

 
 

Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"


To wielki dzień dla Polski i wielki dzień dla demokracji europejskiej. Europa stawia decydujący krok ku jedności budowanej wokół zasady "wolni z wolnymi", "równi z równymi". Jest ona odpowiedzią na dwie krwawe wojny XX wieku i na dwa systemy totalitarnych dyktatur: faszyzm i komunizm - pisze na łamach "Gazety Wyborczej" jej redaktor naczelny Adam Michnik.

W ocenie Michnika na naszych oczach odbywa się ostateczne przekreślenie porządku jałtańskiego, gdy Polska i inne kraje Europy Środkowej i Wschodniej, ledwie uwolnione od Hitlera, wpadły w łapy stalinowskiego despotyzmu. Przez 50 lat doświadczaliśmy "Historii spuszczonej z łańcucha". Dziś historia pokazuje twarz uśmiechniętą i przyjazną.

Takie dni - jak podkreśla Michnik - zdarzają się w ludzkim życiu. Dla jego pokolenia był to dzień wyboru papieża Jana Pawła II, dni Sierpnia '80, Nagród Nobla dla Czesława Miłosza i Lecha Wałęsy, wyborów 4 czerwca 1989 r. Cóż - to niemało jak na jedno życie.

Według redaktora naczelnego dopiero akcesja do NATO i Unii Europejskiej wieńczy marzenia kilku pokoleń Polaków, które przez dziesięciolecia zmagały się z totalitarną przemocą i sowiecką dominacją. "Dziś, gdy znika ostatni ślad 'żelaznej kurtyny', uczyńmy wszystko, by za wschodnią granicą Polski i Unii nie powstała żadna inna kurtyna. Bąd?my otwarci" - apeluje Adam Michnik w przededniu wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Komentarz

O roli swoich rodziców w zniewoleniu Polski, o zbrodniczej przeszłości swojego brata Michnik nie chce pamiętać?

Gdyby się ich wyrzekł ...

Ale on z dumą przywołuje ich bandycką działalność.
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela.
(Ad)
30 kwiecień 2004

PAP 

  

Archiwum

Polska bije Żydów?
czerwiec 28, 2006
Romuald Bury
America's Baltic Time Bomb
maj 29, 2007
przysłał ICP
2008.11.01. Serwis wiadomosci
listopad 1, 2008
tłumacz
Książę "polskiego" dziennikarstwa
czerwiec 7, 2007
Dariusz Kosiur
22 LIPCA, STAĆ NA BACZNOŚĆ !
lipiec 25, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Karykatury w "Rzeczpospolitej"
luty 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Moga wracac !
maj 27, 2003
Henryk Przemyski, Nasz Dziennik, 2002-07-20
Szturmy kanadyjskie
styczeń 24, 2006
zaprasza.net
Złote wrota z FOZZ w tle
wrzesień 20, 2002
Igor Janke http://rzeczpospolita.pl
Germans, not Poles, the Main Killers of Jews of Jedwabne, Radzilow, etc.
kwiecień 12, 2008
przysłał ICP
Radny czy członek ?
lipiec 5, 2002
PAP
Instytut Analiz Bezpieczeństwa Narodowego ProPolonia.pl
marzec 4, 2009
Dariusz Kosiur
Kraków ma najwyższą ocenę
listopad 21, 2007
PAP
Jacek Kaczmarski otrzymał fortepian
lipiec 10, 2002
PAP
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
Płacić za zniewolenie i upodlenie
lipiec 13, 2005
PAP
Nadszedł czas na Niepodleglą Suwerenną Polskę
czerwiec 2, 2003
Roman Kafel Dallas Texas 19 maj 2003
Z Nowym Rokiem
grudzień 31, 2006
Artur Łoboda
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (4)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
Polski tylko z nazwy
sierpień 27, 2002
Nasz Dziennik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media