|
Niemcy chcą Tuska na szefa Komisji Europejskiej
|
|
Najważniejszymi elementami gospodarki PRL-u były:
stocznie
kopalnie
huty
polskie rolnictwo
przemysł zbrojeniowy
W ramach tak zwanych "procesów dostosowawczych" przed wstąpieniem do Unii Europejskiej, polskojęzyczni politycy likwidowali te właśnie składniki polskiej gospodarki.
Unia Europejska nie dała nam pieniędzy na modernizację najważniejszych działów gospodarki, lecz na ich likwidację.
A wszelkie próby samodzielnego wsparcia przez Państwo Polskie filarów naszej gospodarki, szykanowane były groźbami wielkich kar finansowych.
W tym samym czasie Niemcy i Francja bez jakichkolwiek wyjaśnień wobec "wspólnoty europejskiej" subsydiowały na ogromną skalę u siebie - te właśnie działy przemysłu.
Zniszczenie polskiej gospodarki nie było przypadkiem.
Nie było też przypadkiem, że na Premiera RP wybrany został człowiek twierdzący, że "polskość to nienormalność".
Od dwudziestu lat polityczna hołota udowadnia, że to co polskie - jest nienormalne.
A polskojęzyczny Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego finansuje każdą możliwą patologię by udowodnić, że wszystko co polskie jest chore.
Tylko ludzie uczciwi zdają sobie sprawę - jak tragiczny jest stan Państwa Polskiego i jak czarno rysuje się przyszłość kolejnych pokoleń Polaków.
Ogrom kompromitacji Donalda Tuska powoduje, że jego prawdziwi mocodawcy oferują mu koło ratunkowe.
Pół roku temu Prezydent Niemiec - Christian Wulff podał się do dymisji. Powodem było ujawnienie, że w 2007 roku zafundowano mu urlop w luksusowym hotelu na niemieckiej wyspie Sylt.
A wakacje te były podziękowaniem za poręczenie wielomilionowego kredytu dla producenta filmowego Davida Groenewolda. Potem dziennikarze "Bilda" odkryli, że Wulff pożyczył pół miliona euro na preferencyjnych warunkach od żony znajomego biznesmena, co zataił przed rządem Saksonii. Pieniądze te wydał nowy dom, by ułożyć sobie życie po rozwodzie.
Lecz dla Niemców szczytem kompromitacji ich Prezydenta były działania zmierzające do wstrzymania publikacji artykułu na ten temat.
Wobec Donalda Tuska - były Prezydent Niemiec jawi się jak młokos. A jednak u naszych sąsiadów postępowanie takie było nie do zaakceptowania.
Dlatego:
"W szeregach Europejskiej Partii Ludowej (EPL), do których należy zarówno niemieckie CDU, jak PO (Donalda) Tuska, dojrzewa plan, by nominować szefa polskiego rządu na kandydata na szefa KE", pisze niemiecki tygodnik, cytowany przez DW.
Według niemieckich dziennikarzy, mimo że w szranki ma też stawać Niemiec - szef Parlamentu Europejskiego Martin Schulz - to polski premier jest faworytem rządzącej Niemcami chadecji z Angelą Merkel na czele. Schulz jest bowiem socjalistą, co biorąc pod uwagę tryb powoływania szefa KE, czyni jego kandydaturę ciężką do poparcia przez chadeków."
Niemieccy chadecy szykują dla swojego człowieka miękkie lądowanie.
Jednak przeraziła mnie odpowiedź Tuska na taką propozycję.
Zapowiedział bowiem, że zamierza rządzić Polską do końca swojej kadencji - do 2015 roku.
Proszę przypomnieć sobie - ile matactw, ile afer w jego rządzie miało miejsce w tym roku i pomyśleć, że jeszcze przez trzy lata ten człowiek będzie w podobnym stylu niszczył Polskę.
Co po jego rządach zostanie z naszego Kraju?
Jaki dług publiczny pozostawi ten zdegenerowany polityk?
|
|
20 wrzesień 2012
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Spaleni pośród toplaski i hot-dogów
lipiec 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Początek końca
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kolejna bitwa o Polskę przegrana
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
|
Walka szyitów z sunnitami
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
ponad 90 % ...
luty 18, 2005
Kaszub
|
Świte?ja, lodżja, welwiczja
sierpień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 18, 2007
Anna
|
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
|
DO RADNYCH MIASTA WROCŁAWIA.
ODPOWIED¬ NA INICJATYWĘ STWORZENIA MUZEUM SOLIDARNOŚCI WE WROCŁAWIU
luty 5, 2003
|
Tak się robi ze społeczeństwa pachołków
maj 6, 2003
|
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
|
NIK w zachodniopomorskiej ANR
maj 25, 2004
Wojciech Jurczak
|
Parada Równości
Związki homoseksualne równoprawną alternatywą małżeństwa?
czerwiec 12, 2005
Adam Sandauer
|
Unia Europejska i jej Konstytucja
marzec 22, 2005
Gregory Akko
|
Żeby moje zwłoki nie były przenoszone do Polski
kwiecień 16, 2003
|
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
|
A mówią że to Polacy są głupi
kwiecień 5, 2003
PAP
|
MSP chce sprzedać 25-30 proc. PKO BP na GPW w 2003 r.
czerwiec 28, 2002
PAP
|
Na czyje zamówienie
listopad 28, 2008
Artur Łoboda
|
Lichwiarski kapitalizm powodem obecnego kryzysu
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|