|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
więcej -> |
|
Kraków - Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
|
|
Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
Kraków jest najlepiej rozpoznawalnym polskim miastem na świecie, ale jego promocja musi być jeszcze lepsza. Dlatego nad strategią promocji miasta na lata 2008-2012 zajmuje się już nie tylko wąska grupa specjalistów, ale eksperci z różnych branż.
- Byliśmy pierwszym miastem w Polsce, które miało opracowaną strategię promocji - mówi Grażyna Leja, pełnomocnik prezydenta Krakowa ds. turystyki. - Niestety, skończyła się i musimy opracować następną - wyjaśnia.
O sukcesach poprzedniej strategii nie ma co dyskutować: świadczy o tym choćby rosnąca z roku na rok liczba turystów. W ubiegłym tygodniu nad sposobami i kierunkami promocji Krakowa po raz pierwszy zastanawiali się już nie tylko specjaliści od public relations, ale także ludzie z branży turystycznej, przewodnicy, biznesmeni, ludzie kultury, kupcy, hotelarze, restauratorzy dziennikarze czy twórcy portali internetowych poświęconych Krakowowi.
Na razie miasto jest znane głównie wśród tzw. turystów "plecakowych".
- Teraz, dzięki zdobytemu doświadczeniu, stać nas na poszukiwanie innych turystów: bogatych, biznesowych, konferencyjnych, kulturalnych itd. Musimy wspólnie ustalić, jak, kiedy i co promować - twierdzi Grażyna Leja.
A trzeba brać pod uwagę potrzeby różnych turystów.
- Mając z nimi bliski kontakt, słyszymy głosy, że np. na Rynku Głównym jest za dużo imprez masowych, za to za mało muzyki słychać poza nim, np. na Plantach - zauważa Barbara Bukowska, prezes krakowskiego Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych.
Efekty pierwszego spotkania z ekspertami opracuje agencja PR Eskadra, która przygotowuje nową strategię promocji miasta.
- Trzeba skupić się na utrzymaniu miana "stolicy kultury", ale także pokazać Kraków jako miasto nowoczesne i z potencjałem ekonomicznym - twierdzi jej szef, Mateusz Zmyślony. Efekty działań Eskadry, Biura Promocji i Marketingu Miasta oraz ekspertów poznamy jeszcze w tym roku. |
|
11 listopad 2007
|
|
interia
|
|
|
|
Agenda Sorosa
styczeń 7, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bp Pieronek: pielgrzymka papieża obaliła kilka mitów
sierpień 20, 2002
PAP
|
Przeciwwaga USA – Rosja, Chiny i Indie?
luty 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szaron nawołuje USA do ataku na Irak
sierpień 16, 2002
IAR
|
RPO wnosi o stwierdzenie niekonstytucyjności rozporządzenia KRRiT
sierpień 1, 2002
PAP
|
Chcą zakazać prezerwatyw
listopad 8, 2006
PAP
|
Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
|
Polska
sierpień 21, 2003
przesłała Elżbieta
|
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polakow cz. 1
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Rzeczpospolita" - tuba propagandowa lichwo-gangsterów?
lipiec 1, 2004
|
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
|
Prawda i kłamstwa o marcu 1968 ( Leszek Skonka)
marzec 6, 2005
Dr Leszek Skonka Wrocław 6 marca 2005
|
Prawda o powstaniu w Getcie Warszawskim. Czy Edelman kłamie?
kwiecień 22, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ile dopłacimy do Unii?
grudzień 8, 2002
Małgorzata Goss http://www.naszdziennik.pl/
|
PiS wybrał kandydata na prezydenta Krakowa
wrzesień 17, 2006
|
Wszystko musi przejść przez centralę
marzec 14, 2004
|
Energofaszyzm, Czyli Zniewolenie Amerykanów?
marzec 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
więcej -> |
|