ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Skupiają w oknie wzrok a latawiec przeleci rozproszy powietrze 
1 lipiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Rosnące żniwo śmierci z powodu zastrzyków COVID-19, nakazy nałożone w imię „bezpieczeństwa w miejscu pracy”. Pracownicy linii lotniczych, którzy nie wyrażają zgody, odrzucają odpowiedź. 
18 listopad 2021     
"Zmieleni" powinni głosować teraz na Dudę 
11 maj 2015      Artur Łoboda
Zaczynam naukę wirusologii  
2 marzec 2021     
Cena wiedzy 
7 maj 2015      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (12.11.2012) 
25 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Przekręt mecenatu państwa w kulturze 
19 luty 2012      Artur Łoboda
Nie ma większej podłości - jak wspieranie morderców Polaków! 
27 luty 2025      Artur Łoboda
Samouczek I 
6 luty 2011      Bogusław
Kto dzisiaj nami kręci 
27 listopad 2014      Artur Łoboda
Covid-19: stulecie międzynarodowej przestępczości. Kabała to „tyrania jednego rządu światowego” 
26 grudzień 2021      Joachim Hagopian
Dalej brak dowodu naukowego na skuteczność szczepień 
5 październik 2020      Artur Łoboda
Kontrole CBA?... ha ha ha 
7 grudzień 2017     
Kultura bez kultury 
22 luty 2011      Artur Łoboda
Czy Michał Szpak to reprezentant kobiet? 
7 marzec 2016      Artur Łoboda
Morawiecki i Szumowski - agenci wrogiego Nam anty-Państwa 
20 sierpień 2020     
Platforma podważa konstytucję i istnienie państwa 
2 lipiec 2016      Bob Denard
Żydzi wzięli się za łby 
10 lipiec 2019     
Kto nacisnął przycisk wielkiego resetu? 
26 listopad 2020     
O kulturze współczesnej 
24 grudzień 2012      Artur Łoboda

 
 

Gwałcone kobiety

Pismo Prokuratora Prokuratury Okręgowej w Elblągu Ireny Ficak
2011-11-21
Z tym pismem z dnia 16.11.2011r I Dsa. 325/11 na temat prokuratury rejonowej
w Ostródzie w żadnym wypadku nie mogę się zgodzić.
Cytuję: nie dopatrzono się okoliczności uzasadniających taką decyzję( Wyłączenie Ośrodka zamiejscowego Prokuratury rejonowej w Ostródzie).
Czyżby postępowanie przeciwko prokuraturze ( Prokuratorowi Świderskiemu w sądzie nie był podstawą).
Podane takie przykłady jak:
Postępowania ma mój wniosek- Ds- 916/97 umarza prokurator prokuratury rejonowej w Ostródzie mgr. Zbigniew Drzyste. Wspierają prokurator (tuszowanie) z Ostródy Zdzisław Łukasik.
2000-10-25 RCzS-121/00 Oskarżenie o okradanie mieszkańców Morąga już 11-12- 2000 umorzyła Ostróda, pr. Zdzisław Łukasik.
Fałszowanie informacji dla instancji wyższej, w piśmie z dnia Morąg, 2008.11. 20 czytamy: Prokurator nie wystąpił z wnioskiem o odebranie praw rodzicielskich.
Pismo Prokuratury Rejonowej w Ostródzie
PREZES SĄDU OKRĘGOWEGO W ELBLĄGU OA-554-40/06
Elbląg, dnia 11 lutego 2009r. Czytamy: Nsm 383/08 po zbadaniu zawartych w skardze zarzutów uprzejmie wyjaśniam co następuje: /Powyższa sprawa została wszczęta w dniu 01.10.2008r. na wniosek Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Rejonowej w Ostródzie z siedzibą w Morągu o pozbawienie władzy rodzicielskiej Danuty i Bogusława Maślińskich nad małoletnimi dziećmi Bogusławem i Karoliną.
Pismo Prokurator Prokuratury Rejonowej Zdzisław Łukasiak jest napisane dosłownie dziewięć dni po piśmie prezesa sądu okręgowego w Elblągu.
2008r tuszuje się postępowanie przeciwko burmistrzowi Morąga 2 Ds.731/08.
Są niewystarczające, a więc deser, Tzw. Ostródzki wymiar sprawiedliwości postawił się ponad Sąd Najwyższy tuszując postępowanie przeciwko komornikowi w Morągu podległemu sądowi w Ostródzie który narusza art. 896 § 1 kpc co bezspornie łączy się z odpowiedzialnością na podstawie Kk Art. 231. § 1 także jest podstawa do zastosowania
Art. 286. § 1.kk ponieważ komornik łamiąc kpc. osiąga korzyści majątkowe w związku z
kpc. Art. 1025. § 1. (550) Z kwoty uzyskanej z egzekucji zaspokaja się w następującej kolejności: 1) koszty egzekucyjne, tak więc egzekucja z zasiłku stałego z MOPS służy wyłącznie komornikowi. Syg. Akt I Co 305/09.
Następne osiągnięcia tzw. Ostródzkiego wymiaru sprawiedliwości.
Prowadzenie postępowania na podstawie paszkwili przeciwko mojej osobie kk Art. 200. § 1 podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Przerabiałem próbę podobną w stanie wojennym gdzie milicja z SB starała się z mojej osoby zrobić przestępcę pospolitego, czasy Stalinowskie stanęły w miejscu.
W postępowaniu naruszono bezsprzecznie kpk Przesłuchanie nieletniego
Tekst ujednolicony Kk po zmianie z 17 grudnia 2004 r. (Dz. U. Nr 10 z 17 stycznia 2005 r., poz. 70) artykułu Kk. Art. 185a.
§ 2. Przesłuchanie przeprowadza sąd na posiedzeniu z udziałem biegłego psychologa.
§ 2. Przesłuchanie przeprowadza sąd na posiedzeniu z udziałem biegłego psychologa.
Natomiast tak Ostródzki wymiar sprawiedliwości jak i Działdowski czy z Nowego Miasta Lubawskiego twierdzą że prokurator Świderski miał prawo przesłuchać nieletnich w Poradni psychologiczno- Pedagogicznej w Morągu, czyżby amnezja, nieznajomość podstawowego prawa czy w/w sądy i prokuratury w swojej bezprawnej działalności postawiły się ponad Trybunał Konstytucyjny uważając że Kk. Art. 185a. § 2. jest niekonstytucyjny i według
własnego życzenia w obronie bezprawia go znowelizowało.
Czy pani Prokurator Prokuratury Okręgowej w Elblągu Ireny Ficak nie widzi że prokuratura Ostródzka nie tylko nie jest wiarygodna pomimo prowadzonego przeciwko nim postępowanie karne.
Wracajmy do sedna 2 Ds. 806/11/Sp(c) postępowanie o gwałt.
Gdzie jest notatka z przepytania policji Morąskiej z dnia 22- 09-2011r.
Cytuję: pismo z dnia 16.11.2011 pani prokurator- Zaniechanie czynności w sprawie po zgłoszeniu w dniu 22.09.2011r do dnia 13.10.2011r, wiązał się z postawą pokrzywdzonej odwołującej wersję o zgwałcenie, gdzie jest oświadczenie pokrzywdzonej o zaniechaniu .
W dniu 13X 2011 roku osoba pokrzywdzona była przesłuchiwana przez policję w Iławie.
Przesłuchanie trwało od 18,15 do 19.30, według pokrzywdzonej większości czasu było wmawianie że zrezygnowała z powiadomienia o przestępstwie.
Jak to mogło się stać że osoba przebywająca w szpitalu psychiatrycznym na silnych środkach psychotropowych jest przesłuchiwana bez obecności personelu medycznego.
Po wizycie panów w mundurach automatycznie otrzymuje dodatkowe środki uspokajające.
Szanowna pani prokurator jako pełnomocnik na podstawie kpk art.87 § 1 nie widzę jakąkolwiek możliwości współpracy z prokuraturą Ostródzką nie mówiąc o skorzystaniu z uprawnień na podstawie
kpk. Art. 317. § 1 biorąc pod uwagę nastawienie tzw. Ostródzkiego wymiaru sprawiedliwości.
Szanowna pani prokurator wyżej dopytuję gdzie notatka policji Morąskiej, gdzie jest oświadczenie kobiety zgwałconej o wycofaniu powiadomieniu o przestępstwie.
Tajemnicą poliszynela jest lekceważenie policji kobiet zgwałconych, takich artykułów jak Policjanci wyśmiali zgwałconą kobietę2008-11-22 |
http://www.wykop.pl/ramka/115867/policjanci-wysmiali-zgwalcona-kobiete/#
Jest mnóstwo, włos się jeży jak zgwałcone kobiety są traktowane.
Polecam artykuł Podwójne cierpienie, podwójne upokorzenie autorstwa Anna Sondej.
Autorka artykułu jest absolwentką Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego, oraz studentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim.
Opisuje ironiczne traktowanie zgwałconych kobiet także na sali sądowej.
W googlach aż kipi od zachowania przedstawicieli prawa wobec kobiet zgwałconych.
Szanowna pani Prokurator Prokuratury Okręgowej w Elblągu patrzę na datę i widzę 2011r.
A może jestem przemęczony i nie jest to XXI wiek lecz XVIII gdzie panowało przysłowie
„ Jak suka nie da to pies nie weźmie”
Tym gorzkim podsumowaniem powtórnie zwracam się o odebranie Ostródzkiej prokuraturze postępowania 2 Ds. 806/11/Sp(c).
A może pani prokurator zabezpieczy rodzinie pokrzywdzonej lokum żeby nie zamykali się na dziesięć spustów, poszkodowana boi się własnego cienia.
W każdej koniecznej podróży musi jej ktoś towarzyszyć, a zbrodniarz hula na wolności.
Bogusław Maśliński




22 listopad 2011

Bogusław 

  

Komentarze

  

Archiwum

Gadaj co chcesz byle zgodnie z naszymi poglądami...
styczeń 30, 2006
Adam Sandauer
Czy mają za co dziękowac ?
maj 20, 2005
przesłała Elzbieta
Korupcja w zarządzie Łodzi: oskarżony obciąża Marka Czekalskiego (UW)
grudzień 11, 2002
PAP
umiaru i rzeczowości...
październik 11, 2005
Tadzio
To już historia 1
"że i przed szkodą
i po szkodzie....głupi"

grudzień 5, 2002
leon - 19 wrzesień 2001
Kto dba o popularność SLD?
wrzesień 11, 2003
cywilizowany euroentuzjasta
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
Bezpieczne miejsca zabaw
lipiec 5, 2004
Pierwiastek kłamstwa.
czerwiec 13, 2007
bez podpisu
Pytanie, które powinien sobie zadać każdy Polak
styczeń 9, 2007
Artur Łoboda
TVN-Bronmy sie!
sierpień 25, 2006
mik4
Jestem Polakiem
maj 10, 2003
przesłała Elżbieta
Trąd wolnej mowy
sierpień 8, 2003
Andrzej Kumor
Agresja ze wschodu
wrzesień 17, 2007
Marek Olżyński
"Jednoczenie Germanii"
styczeń 13, 2007
Bogdan Wilczewski Trzy Radła AK
Obniżka deficytu budżetu wyhamuje tempo wzrostu - Rosati
grudzień 13, 2002
PAP
Piekło w "nowym" Iraku
grudzień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Oswajanie strachu
listopad 21, 2007
Jerzy Korczak
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa
marzec 24, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media