ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Moja oferta dla Pana Jerzego Kowalczyka 
4 sierpień 2010      tłumacz, wynarodowiony.
Mogą być i inne powody 
14 listopad 2021      Alina
Obcokrajowcy o Polsce i Polakach, czyli CHWALĄ NAS!!!! 
6 grudzień 2018     
VI Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień 
3 czerwiec 2022      stopnop
Kto naprawdę jest Polaków przyjacielem, a kto wrogiem? 
19 lipiec 2016      Artur Łoboda
Rok po wprowadzeniu wyższej normy promieniowania elektromagnetycznego 
6 kwiecień 2021     
Raport Health Ranger: Dr Lee Merritt i Mike Adams omawiają kolejną PLANDEMIĘ 
2 styczeń 2025     
Ministerstwo zdrowia odmawia odpowiedzi na pytanie: czym testuje na SARS CoV-2 
28 czerwiec 2020     
Świadectwo Chasydów 
29 styczeń 2018     
Kto zdemolował Służbę Zdrowia w Polsce? 
11 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Pozwól mi to wyrazić jasno 
15 październik 2024      Karen Kwiatkowski
Listy do Polaków ! 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Kongres USA to nędzny rój szumowin i nikczemności – najlepsze tweety tygodnia Strażnika Zdrowia 
1 maj 2024      Mike Adams
„Z grypą żyjemy normalnie” 
5 grudzień 2020     
Handmade by Zbigniew Ziobro 
14 październik 2016      Artur Łoboda
Ci Żydzi są mądrzejsi od wielu Polaków 
27 listopad 2020     
To qulturalne oszustwo trwa od dawna ... 
6 czerwiec 2017      Alina
Priorytetowy temat badawczy 
2 luty 2016      Artur Łoboda
Do młodzieży polskiej (3) 
24 kwiecień 2012      Artur Łoboda
10 maja święto sprawności organizacyjnej polityków 
10 maj 2020      Artur Łoboda

 
 

Równiejsi

Kiedy ulicami Niemiec maszerowały pierwsze bojówki NSDAP to nikt nie przypuszczał czym to grozi.
A przecież głosiły niewinne hasła "równych praw" dla Niemców.
Charakterystycznym jest, że trzon tych bojówek stanowili homoseksualiści.

Po tragicznych doświadczeniach wojny, homoseksualiści zamienili brunatną kolorystykę na tęczową i bardzo pilnują, by nie przypomniano im współudziału w stworzeniu nazizmu.

Niedawno pewien starszy mężczyzna opowiadał mi - jakie miał ostatnio problemy z pracą.
Trafił do firmy prowadzonej przez pederastów - o czym dowiedział się po czasie.
Okazali się oni wyjątkowo chamscy i nieuczciwi. Pomiatali ludźmi i wykorzystywali - nie płacąc pensji.

Dewiacja seksualna jest przedłużeniem zaburzeń umysłu.
Więc te "parady równości" są żądaniem wyjątkowych praw dla dewiantów i szykanowania ludzi uznawanych za "normalnych".
Temu należy się przeciwstawić, ale w sposób rozsądny. Dewianci zawsze będą inicjować różnorakie prowokacje.

Co mogłoby się stać ze światem gdyby bojówki LGBT przejęły władzę?
24 lipiec 2019

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Jak się czyta Czarny obelisk Remarka, to sceny żywcem wyjął.
I reakcja, "tzw" normalnych.
Wszystko się powtarza z zadziwiającą sekwencją tego samego schematu.

2019-07-24
Magellan

 

Pod filmem "Jakubiak u Roli o Białymstoku ws. LGBT, Dr Czerniaku, Kukizie z PSL, anty 447 i Maćku z Torunia"
https://www.youtube.com/watch?v=j3YvNT1p02Y&lc=z23bjjpimvistl1voacdp430d1ofk5npauqofwdyx3hw03c010c.1563823660604866
są komentarze, które tu skopiuje na wszelki wypadek.

wiolka135
2 dni temu
Hej kto oglądał w ostatnią niedziele program dla dzieci Ziarno no gratulacje dla TVP promowanie judaizmu dzielnic w Krakowie żydowskich i ich potraw A kogo to interesuje? chyba nie prawdziwego Polaka z krwi i kości a tym bardziej małych dzieci
i kilka z odpowiedzi:

Alina Warszawa
2 dni temu
Oglądałam! Szok! Jeszcze większy niż ten jaki przeżyłam po obejrzeniu w TVP2 "nabożeństwa" Purim w synagodze gdańskiej "pierwszy raz bez prezydenta Adamowicza". Dno. Każda parada równości to jakby uczestnicy święta Purim wyszli bez przebierania się na ulice i świętują bezczelnie swoje obrzydliwe zbrodnicze święto, nas Polaków traktując jak Hamana. Te same stroje (durszlaki na głowach, obrzydliwe, tandetne stroje jak z balu przebierańców) trąbki, piszczałki, walenie w puste gary. To jest prowokacja żydowska wielkiej skali, z czego niewielu zdaje sobie sprawę. Nie wiem jakie następne kroki planują scenarzyści tej prowokacji. Szalom w Ziarnie to kolejny element oswajania nas z ichniejszą q.ską kulturą. Ja jestem przerażona. Najniebezpieczniejsze jest oswajanie katolickich polskich dzieci z religią w której "nabożeństwem" jest Purim. jak im wytłumaczyć, że to zbrodnicza religia, zbrodnicze święto i religia z założenia wroga nam Polakom?

@Alina Warszawa To nie jest wina TVP tylko wina papieża Franciszka który jest jeszcze większym filosemitą od Andrzeja Dudy np. Całował Żydów po rękach i stopach i jeszcze przed nimi klękał.

Wiktor Matuszkiewicz
2 dni temu
@SPINATO Papierz nie zarządza TVP !!

Rafał Gwałkiewicz
2 dni temu
władza okrągłego stołu była w 90% żydowska - są programy na YT o tym to trudno się dziwić co się promuje - nasi prezydenci w jarmułkach po kolei się filmuja

Kubuś Puchatek
2 dni temu
Jeśli ktoś nie wie, to gotowanie żaby trwa już od pewnego czasu...powoli, powoli...

Załóżmy, że wielu ludzi dotrze do prawdy o paradach równości. Niestety bardzo wielu ludzi nie ma kontaktu z internetem, albo jeśli mają to nie mają czasu na siedzenie, czytanie i oglądanie (np młode matki, które cały dzień zajmują się domem i dziećmi). Trudno wymagać od człowieka, który pracuje 8-10, albo i 12 godzin dziennie przy budowie np drogi, żeby oglądał filmiki na YT i jeszcze myślał, analizował i komentował.
Tacy ludzie ograniczają się do obejrzenia jednego serwisu wiadomości. I tu jest problem, bo często jest to TVN, polskojęzyczna telewizja rosyjskiego żyda z USA.
Kiedy mówię, czyj jest TVN i pytam czy ktoś oglądałby telewizję cygańską, albo hitlerowską, spotykam się ze zdenerwowaniem i oburzeniem, że TVP nie daje się oglądać, bo to tv PiS-owska, a PiS to bolszewia. No i koniec dyskusji o faktach, zaczynają się hasła-tarcze, od których jak od szklanej ściany odbijają się wszystkie rzeczowe argumenty. Tak TVN potrafi zaprogramować mózgi ludzi, którzy oglądają FAKTY TVN. Goebbels doskonały.
Jak tych ludzi odzyskać nie wiem ....
Są to oczywiście wyborcy PO, do których nic nie dociera, bo są sterowani nienawiścią do PiS. Nie pojmują, że są inne partie, inni politycy, że są na skraju choroby psychicznej (3 osoby z takiego grona moich bliskich znajomych leczyło się z depresji w szpitalu psychiatrycznym). Oni są jakby zaczarowani i przyklejeni do TVN.







2019-07-25
Alina

 

Rola ma dużo za uszami.
Pytanie poważne, do Aliny, która jest inżynierem: Czy 5g jest realnym problemem, czy tematyką zastępczą?

2019-07-25
Magellan

 

Magellanie! Nie wiem.
Nie znam technologii 5g, bo to zupełnie inna dziedzina techniki, niż moja. Nie będę więc udawać mądrali, bo po prostu nie mam pojęcia, na czym to polega, a jak na razie nie natknęłam się na żaden artykuł, w którym byłaby podstawowa wiedza na czym polega zagrożenie, jaki są objawy chorobowe spowodowane.
Kiedyś usiłowałam zgłębić temat wpływu pola elektromagnetycznego wokół linii 220kV, która biegnie ok 15 m od okien mojego mieszkania. Trudno znaleźć cokolwiek. Pewnie "na wszelki wypadek" wiedza jest oszczędnie miarkowana, a badania ukrywane.
Ale może ktoś nas przeczyta i podzieli się swoją wiedzą?

2019-07-25
Alina

 

Za to ja odpowiem Magellanowi
Tak naprawdę nikt jeszcze nie ma wyników badań szkodliwości 5G.
Ale wytłumaczę to przez porównanie.

Jeżeli jedziemy samochodem z wybitym zawieszeniem - z prędkością 60 km/h to możemy nawet nie poczuć jakichś niedoskonałości układu.
Przy prędkości 120 km/h będą one wyraźne i grozić mogą wyrzuceniem samochodu z trasy na zakręcie.

Tak samo jest z 5G.
Osoby chore mogą nie wytrzymać tak wysokich częstotliwości - znacznie wyższych od dotychczasowych.
A ta częstotliwość będzie raziła praktycznie wszędzie.

Innym porównaniem jest młot udarowy. Tym bardziej skuteczny im wyższa częstotliwość wibracji. A wcale nie misi mieć dużej mocy.

2019-07-26
Artur Łoboda

 

Dziękuję za odpowiedzi.
Mi też tak się w głowie kołacze, co do tego co napisał Gospodarz.
Ale zadje mi się też, ze jakieś badania na jakimś obszarze oddziaływań były przeprowadzane np przez wojsko, więc jakieś opracowania pewnie są.

2019-07-26
Magellan

 

Nie wiem: czy polskie wojsko dysponuje dziś jakimkolwiek sprzętem?
Ale pamiętam jak kilkadziesiąt lat temu jeździłem A4 koło Balic.
Na pewnym wzgórzu miałem odczucia zachwiania błędnika. I powtarzało się ono za każdym razem.
Był tam przy drodze ustawiony radar wojskowy. Wtedy nie przejmowano się ekologią.

Słyszałem też o wypadku w wojsku - w latach 80. Żołnierz wszedł na pakę samochodu i znalazł się w polu radaru.
Podobno stracił przytomność i spadł z tego samochodu.

2019-07-26
Artur Łoboda

 

W domyśle było, że chodzi o wojsko krajów, które tę technologię opracowywały. Polskie wojsko, raczej nie wchodzi w rachubę :)

2019-07-26
Magellan

 

Medyczne skutki oddziaływania 5g
https://www.youtube.com/watch?v=VE1SVK3Z2AY

2019-07-31
Alina

  

Archiwum

Wolność słowa, czyli minister Sikorski, żandarmeria i pobicie lewaków
styczeń 27, 2007
Michał Nowicki
Żałoba i Wspomnienie
kwiecień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Precyzja strzału
luty 24, 2005
Podobne fiaska w Egipcie i Palestynie w 1798 oraz w Iraku 2003 Roku Określają Erę Neo-Kolonializmu pod Hasłem Demokracji i Wo
sierpień 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Hollywood wspiera Izrael
sierpień 30, 2006
bibula
Prawdziwa strategia wobec III RP
czerwiec 23, 2005
totezja
Wspólnicy gwałcicieli
czerwiec 7, 2008
PAP
Założenia Ustawy o Likwidacji Bezrobocia i Naprawie Finansów Publicznych
grudzień 17, 2003
Jak to rozumieć...?
październik 31, 2008
Samohipnoza
wrzesień 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Rusza produkcja Astry II w ramach umowy offsetowej
październik 1, 2003
Testament rotmistrza Pileckiego
maj 7, 2005
Wojciech Kozlowski
Czy Traktat UE jest zdradą Polski?
kwiecień 23, 2003
Sharim
To już historia 2
Zamiar: zniszczyć państwo...

grudzień 6, 2002
Tygodnik Solidarność 14.XII. 2001
Polakom trzeba cudu zjednoczenia
sierpień 16, 2003
Karolina Go?dziewska
Majchrowski a masoni
listopad 8, 2005
Artur Łoboda
Świnki morskie w amerykańskich mundurach?
wrzesień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Refleks szachisty
listopad 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szanse na wygraną w Piłkarskiego Totka SUPERTOTO prawie 3 TYSIˇCE RAZY WYŻSZE niż w Dużym Lotku.
listopad 1, 2007
Aleks
Dzielenie korkowego
listopad 9, 2005
www.krakow.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media