ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
więcej ->

 
 

" Wyzwalanie "

UE? - powiedz Kwasniewskiemu, Millerowi i Cimoszewiczowi - NIE! i postaw ich przed trybunalem za zdrade narodowa!

W miedzyczasie "wyzwalanie" w toku.

"WYZWALANIE."

Zupelnie nie widac zeby Irakijczycy z entuzjazmem witali "wyzwolicieli" poza sprytnie aranzowanymi migawkami w telewizji, których falsz zostaje szybko zdemaskowany poniewaz znajdzie sie zawsze ktos z dziennikarzy kto uchwyci obraz w nieco innej ramce i wymknie sie to z cenzury. Nic wiec dziwnego, ze dziennikarze, poza tymi którzy sa pod scisla cenzura nie sa mile widziani i strzela sie do nich z dziala czolgowego, zabija wielotonowymi bombami nie mówiac juz o zabijaniu seriami z karabinów maszynowych mniejszego kalibru. Duzo natomiast na temat szabrownictwa. Szaber stosunkowo drobnych rzeczy przez motloch teraz, pózniej, mozna sie spodziewac szabru "w bialych rekawiczkach" plynnego czarnego zlota, ale nie przez Irakijczyków i nie sadze zeby ten rodzaj szabru znalazl sie w migawkach telewizyjnych.

Rozmowy juz tocza sie na temat tego jakiego typu ustrój bedzie ustanowiony w Iraku i kto bedzie tym szabrem kierowal. Oczywiscie rozmowy pozarzadowe poniewaz rzadowe rozmowy w ogólnym zarysie zakonczono stwierdzajac ze bedzie to rzad demokratyczny. Oczywiscie demokratyczny musi byc w cudzyslowiu poniewaz trzeba byc zupelnym idiota zeby wierzyc w demokratyczny rzad w Iraku po tej agresji, w obecnej sytuacji, nawet w dziesiecioleciu. Kazdy rodzaj ustroju moze byc teraz rozwazany w Iraku oprócz demokracji.

Tak wiec zawieziono do Iraku w walizce, przepraszam, w wojskowym samolocie czlowieka o irackim pochodzeniu, (jako dziecko wyjechal z Iraku) i bardzo zlej reputacji lecz faworyta architektów "wyzwolenia Iraku". Nazwiska tych architektów sa powszechnie znane ale zwróce uwage na kilka nazwisk ich faworytów, które, jestem przekonany, beda bardziej znane wkrótce w zwiazku z "demokratycznym" rzadem w Iraku bezposrednio. Tym czlowiekiem którego zawieziono do Iraku jest Ahmed Chalabi. Pozostale nazwiska to: emerytowany general Jay Garner, James Woolsey i Mohammed Baqr al-Hakim, lider opartej na Teheranie Najwyzszej Komisji Islamskiej Rewolucji w Iraku. Ma on poparcie lecz minimalne czesci Irakijczyków na terenie Iraku. Przeszlosc Garnera i Woosley gwarantuje interesy izraelskie.
Chalabi, mozna sie spodziewac, zostanie okrzykniety przez "architektów" liderem powojennych Irakijczyków lacznie z pospiesznie zorganizowanym przez "architektów" groteskowym tworem pod nazwa "First Battalion of Free Iraqi Forces", który liczy sobie lacznie z lokalnymi iranskimi posilkami az 500 - 700 ludzi. Jak do tej pory niema z kim rozmawiac ze strony Iraku a wiec mozna sie spodziewac, ze Chalabi podpisze kapitulacje Iraku w imieniu tego panstwa i zostanie mu powierzone reprezentowanie Irakijczyków w oparciu o ten Batalion a Garnerowi i Woosley rzadzenie.

Z artykulu (7.IV.03) United Press International opartym na raporcie CIA, miedzy innymi na temat Chalabi wynika, ze wybór Chalabi przez Pentagon jest bardzo niefortunnym poniewaz: "They basically say that every time you mention Chalabi's name to an Iraqi, they want to puke.", co w brzmi: " W zasadzie mówia, ze kiedykolwiek ktos wspomina nazwisko Chalabi, Irakijczykowi chce sie rzygac."

http://www.upi.com/view.cfm?StoryID=20030407-055713-8345r (warto przeczytac calosc tego artykulu)



12.IV.2003
13 kwiecień 2003

Wojciech Wlazlinski  

  

Archiwum

Budzenie ze snu o potędze
marzec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kryzys w Gruzji sprzyja Chinom
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Masz ci babo morelowy placek
styczeń 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Walka o Nowy Bliski Wschód?
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pierwszy raz polski sąd postąpił zgodnie ze swoim powołaniem.
grudzień 9, 2002
PAP
Wszystkie nasze myśli urojone
luty 7, 2003
Artur Łoboda
Życzenia
grudzień 26, 2004
Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
Löpper ... ?
luty 10, 2004
przysłał Adrian Dudkiewicz
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
Zwycięstwo Pawłokomy
maj 7, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Asymetryczna Wojna Hezbollahu Przeciwko Izraelowi z Winy USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
Rekomendacje
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
Jak uratować Polskę i świat - przed kryzysem?
luty 18, 2009
Artur Łoboda
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm" - online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Takich sobie oszustów wybraliśmy
listopad 27, 2003
Artur Łoboda
GUS: Bezrobocie ludzi młodych
styczeń 30, 2006
Żydowska organizacja testuje amerykańską opinię publiczną w sprawie wojny z Iranem
listopad 21, 2007
bibula
Izrael chce od USA 4 mld dolarów
styczeń 3, 2003
przyjaciel portalu
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media