ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Pozorna Demokracja pod Rządami Monopartii  
14 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Zawiadomienie o przestępstwie Mike'a Pompeo 
22 luty 2019     
Wielki Polak - Marian Hemar 
17 luty 2011      Artur Łoboda
Jesteś zakażony wirusem, albo nie 
9 lipiec 2020     
Czy to tylko forma "parcia na szkło"? 
2 wrzesień 2020      Artur Łoboda
O psychologii zaprzeczania spisku 
17 marzec 2021      Tim Foyle
Zygmunt Jan Prusiński NOCE POD PARASOLAMI - część trzecia 
13 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Józef Beck przyczynił się do klęski Hitlera  
24 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Komentarz po śmierci Wajdy 
10 październik 2016      Artur Łoboda
Kastrowanie Kornela Makuszyńskiego z patriotyzmu 
25 luty 2013      Artur Łoboda
Obecny chaos w polityce światowej nie jest przypadkowy 
20 lipiec 2024      Artur Łoboda
Nie wierzę bangsterom, nawet gdy niosą dary  
20 listopad 2019     
Dwie teorie spiskowe
Teoria druga
 
22 czerwiec 2020     
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (13.08.2011) 
30 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Dyskusja się skończyła 
4 marzec 2021      Ullrich Mies
Zmarł Adam Sandauer 
15 marzec 2023     
Kanadyjska wyrwa 
30 styczeń 2022     
Rząd wszystko może... 
31 październik 2020     
Stan demokracji w państwie ocenić można po zachowaniu Policji 
16 czerwiec 2020     
Z wypalonymi mózgami 
16 czerwiec 2020      Artur Łoboda

 
 

Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz podał się do dymisji

Minister zrezygnował. No i bardzo dobrze!
Nie może być ministrem s.z. ktoś, kto zwraca sie do pani Ciechanouskiej z propozycją współpracy. To ta pani co kandydowała na prezydenta Białorusi.
Sprawa na Białorusi jest dynamiczna. Urzędującym prezydentem jest wciąż Łukaszenka, więc propozycja "polskiego" msz kompromituje Polskę i obecny rząd. Kompromituje na wielu płaszczyznach. Nie wiem czy Czaputowicz jest aż tak głupi, czy jest sterowany przez jakieś centra decyzyjne spoza Polski i tylko wykonuje ich plan zmiany władzy na Białorusi. Wg tego planu Ciechanouska już jest prezydentem, a Łukaszenka nie ma żadnych praw.
20 sierpień 2020

Alina 

  

Komentarze

 

Myślę, że to krok do przodu - by zająć gawiedź nowym tematem i wyciszyć ZBRODNIE Szumowskiego.

2020-08-20
Artur Łoboda

 

Tu chyba Alina ma rację.
Wyszedł przed szereg, czyli ogłosił trotyl, a potem nie mógł go już odwołać po południu, niczym, w swoim czasie Gmyz.
Redaktor to nie minister, chociaż w istocie istoty różnicy między nimi nie ma.
Ale, etykieta dyplomatyczna, póki co wiąże.

2020-08-20
Magellan

 

Jak niby mogą otworzyć utajnione teczki w IPN jak tam ... ich ojcowie i dziadkowie jak w przypadku Ryszarda Mariana Schnepfa (jego ojciec to Maksymilian Marian Sznepf ten od "Obławy augustowskiej") o czym napisał w “Ministerstwo Spraw Obcych” Krzysztof Baliński. Przeczytajcie tę książkę a pozbędziecie się wszelkich wątpliwości co do stepowych sprytków … co do PiS jak i całej reszty spod szyldu KPP i Bund-u.
Fantastyczna książka na poziomie pozycji Józefa Mackiewicza – „Zwycięstwo prowokacji”. Pozwala łatwo zrozumieć ostatnie 80 lat historii Polski. Rzecz genialna.
Przeczytajcie proszę książkę: “Ministerstwo Spraw Obcych” – Krzysztofa Balińskiego a pozbędziecie się wszelkich wątpliwości stepowych sprytków … co do PiS jak i całej reszty spod szyldu KPP i Bund-u. Fantastyczna książka na poziomie pozycji Józefa Mackiewicza – „Zwycięstwo prowokacji”. Pozwala łatwo zrozumieć ostatnie 80 lat historii Polski. Rzecz genialna.
Jako uzupełnienie polecam wyśmienitą książkę pt. “Najnowsza spiskowa historia Polski” autorstwa pana Mariana Miszalskiego.
Marian Miszalski pokusił się o stworzenie pierwszej spiskowej (prawdziwej) wersji najnowszej historii Polski. Analizuje najważniejsze spiski, morderstwa polityczne i podstolne układy, które tak naprawdę wykuwają naszą rzeczywistość. Jeśli ktoś chce wiedzieć w jakim kraju żyje – po prostu musi tę książkę przeczytać.
Najnowszą historię Polski znamy z obrazów kolejnych głosowań, rządów, premierów i posłów, wreszcie ustaw, które pozornie kształtują naszą rzeczywistość. Ale czasem spod tego sztafażu wyskakują cienie zjawisk, których oficjalnie w ogóle nie ma, a być może to one tak naprawdę stanowią o tym w czyich rękach spoczywa w Polsce władza oraz majątek. Te cienie zjawisk czasem przybierają na przykład kształt trupów dygnitarzy, którzy, jak wykazują oficjalne śledztwa, wpadli w depresję…
Pozycja również genialna.

2020-08-20
Marek Zadrożniak

 

Nie ma "najnowszej historii Polski".
Schematy są utrwalone i powielane. Trzeba patrzeć inaczej.
Primo "po pierwsze": nie ma podziału historii na powszechną i polską, co to wdrażają adeptom wszelkiej maści podstawy programowe.
Primo "po drugie": trzeba patrzeć na historię ludzi zamieszkujących dane terytoria przez pryzmat ustrojów gospodarczych na nich panujących i tego, kto posiadał kapitał i jakie były jego źródła.
Primo "po trzecie": jaka ideologia była krzewiona, kto za nią stał i jak w tym czasie kształtowały się tzw. "przemiany gospodarcze".
Primo "po czwarte": kto te przemiany wdrażał, z czyjej inicjatywy i jak kształtowały się w tym czasie prawa, tzw. "patentowe".
To iście telegraficzny skrót.
Słowem, póki rządziły tzw. "prawa boskie", w tym prawo naturale, póty uczestnicy obrotu gospodarczego - mówię to o tzw "stanie trzecim" - mieli zapewnione w miarę godne warunki uczestnictwa w tym obrocie, w tym i dla tych, którzy z racji zdarzeń losowych nie wspólgenerowali produktu brutto.
A potem, po wprowadzeniu tzw. "prawa pozytywnego", które miało współkorzenie z tzw. "pozytywizmem", który z istoty z NATURALNĄ pracą u podstaw nic wspólnego nie miał, otwarto drogę do pełnego wdrożenia rewolucji, de facto ekonomicznej, a co za tym idzie obyczajowej.
Pytanie, które zawsze mnie nurtowało, co wydarzyło się w technologii żeglugi morskiej, że na przełomie XV i XVI wieku na terenie Europy rozkwitły możliwości podróży oceanicznych?
Nigdy, nie tylko nie znalazłem na to odpowiedzi, ale i nikt nie podjął nawet próby rozmowy, co więcej wszelakie dyskusje były, jako z założenia nieefektywne, blokowane.


2020-08-21
Magellan

 

Co za tajemniczy kraj. Facio został ministrem w MSZ a nikt nawet nie wie jak na imię i nazwisko miała jego matka czy babka.
Nawet prezydent Putin - właściciel połowy globu - to przy nim jest przezroczysty a przynajmniej wiemy o jego rodzicach.
Co za kraj ... choć twarz jak u Aleksandra Smolara i łuki brwiowe jak u Jarosława Kaczyńskiego mówią swoje.

2020-08-22
Marek Zadrożniak

  

Archiwum

Wybaczcie nam Wołyń - piszą intelektualiści
luty 24, 2003
PAP
Polska Pamięć Narodowa
styczeń 2, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejne buble i robota dla Trybunału
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
I am a Zionist
kwiecień 19, 2007
2007 Mark Glenn
Column One: Jews Wake Up!
grudzień 9, 2006
przysłał ICP
To są Wasi "rodacy"
styczeń 26, 2009
Artur Łoboda
"Prezydent nie przyznał" Stanisławowi Gibkowi
grudzień 4, 2006
Olaf Swolkień
Walka o Nowy Bliski Wschód?
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
grudzień 25, 2007
zaprasza.net
Ważny protest dla ojczyzny
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
Jan Tajster dyrektorem z woli prezydenta
wrzesień 5, 2007
Bartosz Piłat, Małgorzata Wach
Aktor Dustin Hoffman: Bush manipuluje faktami dotyczącymi 9/11
grudzień 4, 2006
bibula.com
Ogłoszenie ze słupa
czerwiec 26, 2004
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
Terapia szokowa w Iraku
marzec 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
38 milionów durniów
czerwiec 21, 2008
Artur Łoboda
Zwycięstwo Pawłokomy
maj 7, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
"Nie gardzić własnymi pomnikami"
czerwiec 4, 2008
Artur Łoboda
Testament ks. Markiewicza
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media