ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
więcej ->

 
 

Bush Chce Zmian w Iranie



W obliczu oceny wielu ekspertow, pesymistycznie oceniajacych sprawe ataku USA i Izraela na Iran, reporter The New York Times, Steven R. Weissman, oglosil 16go lutego, 2006, artykul pod tytulem „USA Zacheca do Zmian w Iranie.” W tym celu Bush zaproponowal wydatek 85 millionow dolarow, na subwersje wewnatrz Iranu, w formie subsydiowania iranskich dysydentow, zwiazkow robotniczych, stypendiow studenckich jak i transmisje propagandowe, za pomoca radia i telewizji. Niektorzy podejrzewaja ze mowa o subsydiowaniu politycznych zmian w Iranie, przez USA, jest zaslona dymna dla naglego i niespodziewanego ataku Izraela i USA, na urzadzenia nuklearne w Iranu, ktory to atak wedlug znawcow Bliskiego Wschodu, odrazu przerodzilby sie w katastrofe wojenna wielkich rozmiarow, przy uzyciu broni nuklearnej USA lub Izraela, lub obydwu.

„Zaczniemy nowe starania zeby zaspokoic ambicje Iranczykow. Wydamy te pieniadze zeby stworzyc siec reformatorow w Iranie, politycznych dysydentow i dzialaczy w obronie praw czlowieka,” powiedziala Condoleeza Rice, sekretarka stanu USA, na spotkaniu komitetu spraw zagranicznych senatu w Waszyngtonie. Te gornolotne slowa maja dosyc slaby wydzwiek, na tle nowych fotografi znecania sie zolnierzy USA, nad wiezniami w Abu Gharib pod Bagdadem, ktorzy to zolnierze dzialali wedlug wskazowek izraelskich specjalistow od wymuszania informacji z Arabow. Tymczasem urzednicy departamentu stanu stwierdzili, ze nie beda oglaszac nazwisk finansowanych przez nich dysydentow w Iranie, zeby tych dysydentow nie narazic na kary lub smierc.

Sumy pieniezne nie odzwierciadlaja rozmiaru znaczni wielkich wysilkow rzadu Bush’a, ktory oficalnie juz zainwestowal w ten projekt 10 milionow dolarow. Jak dotad rzad Bush’a unikal publikowania planow „zmiany rezymu” w Iranie zwlaszcza, ze niektorzy doradcy wieceprezydenta Chenney’a, mowia ze „trzeba sie pogodzic z posiadaniem broni nuklearnej przez Iran i wobec tego trzeba nawrocic Iran na demokracje droga reform.”

W Iranie dostal sie do wladzy prezydent Mahmoud Ahmadinejad, ktory kpiny sobie robi z sjonistycznej wersji Holokaustu i oglosil konkurs na karykatury anty-izraelskie w odpowiedzi na prowokacyjne krykatury Mahometa ogloszone w Dani, pod znakie pytania Cui bono? To znaczy na czyja korzysc.” Jedna z pierwszych kontr-karykatur, pokazuje wielka sciane getta Szaron’a z wieza straznicza. Przed wierza wiezien w pasiaku, z turbanem na glowie i majacy na piersiach, zamiast trojkata lub gwiazdy Dawida, czerwony polksiezyc z litera „P” (Palestynczyk).

Naturalnie slowa Ahmadinejads’a, o wymazaniu Izreala z mapy, nie maja wiele wspolnego z rzeczywistoscia. Izrael ma setki bomb nuklearnych i poparce amerykanskiej maszyny wojennej, a Iran niema ani jednej bomby nuklearnej i przez najblizsze lata, ta sytuacja sie nie zmieni. Natomist historia atakow znienacka przez Izrael na sasiednie panstwa, powoduje podejrzenia ze „ofenzywa pokojowa” jest tylko przykrywka przygotowan do naglego ataku na Iran.

Wypowiedzi Dr. Rice, wedlug Weissman’a wywolaja gniew Iranczykow, ktorzy od dawna wspominaja jak zamach stanu w Teheranie w 1953 roku byl popierany przez USA. Pozatem faktyczne zmiany ewolucyjne rezymu w Iranie wymagaja lat, a moze nawet dziesiecioleci, podobnie jak, wedlug niej, stalo sie to w Polsce w 1980 roku, a niedawno na Ukraine, w Gruzji i w Kyrgyzstanie. W 1953 CIA otwarcie osadzilo na tron szacha i z czasem tajna policja Iranu „Savak” byla szkolona w Izraelu, i pracowala w Iranie pod nadzorem Mossadu.

Jak dotad w obliczu zacieklej obrony monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie, propaganda USA w Iranie, nie miala powodzenia wsrod iranskich obroncow praw czlowieka, zwiazkow zawodowych i iranskich partii politycznych. Zbiegiem okolicznosci, 16 lutego, 2006, ONZ formalnie potepil i wyliczyl szczegolowo postepowanie USA w wiezieniu Guantanamo, na Kubie, oraz zazadal, zeby wiezniowie ci byli postawieni przed publiczny sad, lub natychmiast zwolnieni. ONZ rowniez zazadalo zamkniecia Guantanamo i potepilo uzywanie przez USA tajnych wiezien, poniewaz w ten sposob USA szerzy miedzynarodowe bezprawie. Tymczasem Bush mowi, ze chce przeprowadzic zmiany polityczne w Iranie...

www.pogonowski.com
17 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Kołodko za obniżeniem stóp a nie podatków
styczeń 8, 2003
IAR
Prawda o genetycznie modyfikowanej żywności
luty 2, 2007
Dorota
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Co musiałoby się wydarzyć aby przyśpieszyć wybory?
czerwiec 17, 2007
Marek Olżyński
EBOR - kolejny skok na kasę
listopad 23, 2003
PAP
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
Świadectwo Polaków Anno Domini 2005 dla potomnych
sierpień 24, 2005
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
To Moskwa zaplanowała ten mord
lipiec 7, 2006
http://www.dziennik.krakow.pl
Polska „przedmurzem” żydo-chrześcijańskiego USraela
kwiecień 14, 2008
Przysłał Israel Adam Shamir
Wyniki na wiare
grudzień 13, 2002
Andrzej Kumor
Rekomendowani
czerwiec 29, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Europejczycy to antysemici
listopad 25, 2003
Tu jest odpowiedz dla kogo pracuje Balcerowicz
marzec 14, 2006
Przedruk
paranoja
wrzesień 30, 2005
Kielce 1946 Fejgin: „Pogromy i inne fortele”
lipiec 5, 2006
Robert Malewicki
Co z tą Polską? Kto powstrzyma dalszy upadek Polski?
luty 14, 2005
Ekonomista
Oświadczenie Unii Polityki Realnej w sprawie Partii Wolności p. Jerzego Haidera
październik 26, 2008
http://www.asme.pl/serwis/arch/9-2000.html
Aktualne " Przestrogi dla Polski"
maj 6, 2003
przesłała Elżbieta
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media