ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
więcej ->

 
 

Notatki do felietonu


Nieodpowiedzialni, cyniczni wrogowie Polski lansują już na fotel prezydenta Jolantę Kwaśniewską.
To jest żałosny pomysł i manipulacja.
Polsce potrzebny jest silny MĘŻCZYZNA, prezydent z prawdziwego zdarzenia, a nie sentymentalna Madonna, która zaczyna podążać drogą Matki Teresy.
Można rozkręcać akcje charytatywne, przytulać sieroty, zbierać z ulicy umierających, ale nie tędy droga do sprawiedliwości społecznej.
Poza tym dlaczego w Polsce ma powstać dynastia władzy z czerwonymi korzeniami
Matka Teresa wyręczała władze Kalkuty. To ona była lekarzem rodzinnym pierwszego kontaktu dla ulicznych nędzarzy.
Rząd Indii i wszystkie tamtejsze KASTY powinny się wstydzić przed światem, że ludzie umierają z głodu, bo krowy są ŚWIĘTE, nie wolno jeść wołowiny.

Jakim prawem komuniści ze Stowarzyszenia Ordynacka wyciągają rękę po władzę
Ano takim, że każdemu wolno, bo żyjemy w kraju demokratycznym.
Można wygrać, można pluć sobie w brodę.
Do władzy, na eksponowane funkcje, zarówno na dole jak i na górze, najbardziej garną się miernoty. Ze zdumienia przecieram oczy, gdy widzę listę nazwisk osób, które we własnych środowiskach zawodowych były ZEREM, często intryganckim i amoralnym. A proszę, jak się wyrobiły, jak zostały wybrane.
Jednak spod maski obłudy wyłazi prymityw intelektualny. To bardzo dobrze widać w strukturach powiatowych i na trybunie sejmowej.
Nie dotyczy Nowej Soli, miasta które na pewno odzyska swą naturalną urodę.
Radio Maryja pewnej nocy zrobiło NIESPODZIANKĘ.
Przemówił do narodu polskiego Carl Beddermman, Niemiec, który najpierw doradzał Polsce członkostwo unijne, a potem olśniony kłamstwem Zachodu stał się zaciekłym wrogiem Unii Europejskiej.
Mimo wszystko jest to trze?wy Niemiec.
Widzi duchową misję Polski, ale uważa, że jeśli nie będzie gospodarki, to misji nie będzie.
Wasz Bóg wcale nie jest ważny.
Inwokacja Boga
Kpią sobie z tego, bo Zachód jest zdechrystianizowany od dawna.
Misja Polski, to jest jej centralne położenie i wielkość.
Europa Zachodnia to są egoiści.
Oni się boją o swój dobrobyt.
To nie jest tylko cech kupców, ale cech rekinów.
Oni mówią, że Liga Polskich Rodzin, Nasz Dziennik, Radio Maryja, to są klerykalni faszyści.
Coś knują - mówił nasz przyjaciel Carl Beddermman.
Unia to cyrk objazdowy.
Co miesiąc parlament europejski przenosi się z Brukseli do Strasburga.
Ludzie pukają się w głowy, bo jadą ciężarówki z kartonami, dokumentami.
Te wędrówki pochłaniają miliony uro rocznie. Zachód jak sęp czuje padlinę w Polsce, widzi słabość administracji, rządów i prawa. Pan Carl mówił, że w Polsce dusza słowiańska nie jest tak materialna jak dusza Niemców. W RFN nie ma wiary. Nie ma słowa BÓG.
W Niemczech ludzie nie chcą słyszeć o Polsce.
Wolą mówić o Francji i Anglii.
Niemcy mają inne problemy.
Propaganda Żydów jest tak mocna, że Niemcy słyszą tylko o Holocauście.
Przyszłość Polski leży bardziej na Ukrainie niż w Niemczech.
Carl Beddermman namawiał Polaków, żeby nie wstępowali do Unii Europejskiej.

Zadzwoniła Anna z Berlina i powiedziała: Uważam, że w Niemczech są elity, które chcą zmienić historię Niemiec opowiada, że ginęli Żydzi.
O Polakach nie mówi się wcale.
Unia jest trupem.
Przeciętny człowiek widzi to gołymi oczyma.
Ks. Jan zauważył: Do Unii Europejskiej wprowadzają nas agenci.
Niech ktoś spróbuje powiedzieć, że Rosją rządzą agenci.
Krzysztof z Irlandii: Unia nie przeżyje 20 lat.
Jedyną możliwością wystąpienia z UE jest wojna.
Okazało się, że była to powtórka programu sprzed referendum unijnego.
Zadzwoniła anonimowa słuchaczka: Ciężka praca Beddermmana poszła na marne.
Ludzie wyszli z kościoła i zagłosowali za przystąpieniem do Unii Europejskiej.
Przeprosiła Carla Beddermmana za Polaków.
Babcia z Wałbrzycha stwierdziła, że Unia chce wykończyć Polskę normami.
Instrukcja mycia rąk dla Polaków.
Niech się odczepią od nas.
Czy koniecznie w rodzinie trzeba myć naczynia w detergentach Wystarczy ostra ściereczka i ciepła woda. Won z płynem do mycia naczyń. Nadużywamy chemię w gospodarstwie domowym. A to idzie do ziemi. I my pójdziemy do ziemi.

Smutno mi było, gdy w Eurowizji dla dzieci polska dziewczynka wyśpiewała ostatnie miejsce.
Sto milionów telewidzów w Europie było świadkiem naszej klęski.
Zwyciężył uczeń z Chorwacji.
Kiedyś mówiono Lenin wiecznie żywy.
Wieczny żywot zapewnia się też Adolfowi Hitlerowi.
Telewizja Polska o godz. 20,20 w najlepszym czasie oglądalności pokazała niemiecki film dokumentalny pt. Tramp i Dyktator. Gdy w Niemczech bochenek chleba kosztował milion marek, wtedy do akcji wkroczył Hitler.
Pomysł filmu Charlie Chaplin parodiuje Hitlera, jednak wódz III Rzeszy przedstawiony jest entuzjastycznie.
Hitler zwalczył bezrobocie budując fantastyczne autostrady, które służą Niemcom do dziś.
Z anarchii odrodził jedność Niemiec. Te wielkie parady w Norymberdze, to było coś najpiękniejszego, słyszymy i widzimy na ekranie.
Achtung Juden.
Hitler zapowiedział, że nastąpi likwidacja żydostwa w Europie.
Film gloryfikuje Hitlera, jako mówcę.
To arcydzieło dokumentu wyprodukowano w Niemczech w 2002 roku.
Dlaczego Telewizja Polska z takim priorytetem nadała krypto propagandę Hitlera
Czy dlatego, żeby naszych polityków nauczyć sztuki oratorskiej i żarliwości ideologicznej
Energia wodzowska i polityczna rozpierała Adolfa H. Nie wspomniano tylko, że na końcu zabił swą żonę Ewę Braun i strzelił sobie w łeb. Nie pozostawił przy życiu nawet psa.
Mamy lepszą policję niż Amerykanie.
Policjanci w Warszawie będą odprowadzali do domów emerytki i emerytów, którzy w banku pobiorą pieniądze, żeby po drodze nie napadli ich bezrobotni bandyci.
Rząd zapewnia obywatelom bezpieczeństwo na starość.
Ale nie jest dobrze, bo 90 % Polaków zarabia miesięcznie tysiąc złotych, a 1% ma miesięczną pensję 14 tysięcy złotych. Jeśli nadal gospodarka będzie się rozwijała tak dobrze, to na końcu czeka nas rewolucja...

Zbigniew Ryndak
27 listopad 2003

"Pomost" 

  

Archiwum

Smiac sie czy płakac?
listopad 6, 2008
mik
Eurokibuc to jest to
listopad 11, 2006
luzak
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
Szaron może być sądzony za zbrodnie wojenne
luty 12, 2003
PAP
Unia Europejska zjednoczona... cudem?
sierpień 19, 2004
Czy Polska Staje Się Państwem Buforowym?
luty 28, 2008
J.Ł
Aleksander Kwaśniewski - prezydent RP
listopad 18, 2003
ljubitiel
Cyrk polityczny zamiast pogrzebu
lipiec 12, 2004
Leszek Skonka
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
Indeks ksiąg zakazanych
maj 5, 2008
Artur Łoboda
Lekcja Dla USA z Walk Napoleona w Hiszpanii, 1808-1814
marzec 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
Gigantyczny dług Polski
kwiecień 20, 2006
PAP i Gazeta Prawna
Taki jeden
marzec 10, 2007
PAP
Nowa ustawa - nowy bubel, czy tylko kolejny szwindel ?
lipiec 29, 2004
Adam Sandauer
7 mld zł deficytu Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
maj 18, 2004
Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich
luty 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nagroda dla "zasluzonej Polonii"
grudzień 29, 2006
Grazyna
Skazywał niewinnych
marzec 6, 2006
PAP
Globalny Mit Holokaustu
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media