ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Co powiedział Lech Kaczyński w Izraelu 
2 styczeń 2014      Artur Łoboda
Kto sieje wiatr (4) 
25 listopad 2016     
Corbett Report Spisek I wojny światowej 
5 lipiec 2021     
Bramy Valhalli - na motywach Święta Rękawki 2011.  
24 kwiecień 2012     
Najbogatszy człowiek Świata 
24 marzec 2009      Artur Łoboda
"Nowoczesny Patriotyzm" atakuje 
5 styczeń 2013      Artur Łoboda
"Niezależne sądy" ......... poststalinowskie 
5 grudzień 2017     
Rząd zadeklarował budowę pierwszej polskiej elektrowni atomowej 
31 styczeń 2014      www.polskawalczaca.com
Skąd taki smog w Warszawie 
17 styczeń 2017      wybierzPolskę
Zamiast programu wyborczego 
30 maj 2015      Artur Łoboda
Miliardy dla Davida Pelega i do kieszeni oszustów 
26 marzec 2010      G. Grzyb
My i oni 
23 grudzień 2017      Małgorzata Todd
Nietermiczne skutki promieniowania elektromagnetycznego 
19 kwiecień 2021     
Pół prawdy to całe kłamstwo 
27 październik 2017     
Szóste wezwanie o uzasadnienie wysłania Yael Bartana - jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
19 grudzień 2013      Artur Łoboda
Wzmożone lesbijstwo to skutek wojny kulturowej przeciwko Narodowi Polskiemu 
21 luty 2013      Artur Łoboda
Zapobieganie zakażeniu wirusem SARS-COV2 oraz wspomaganie leczenia dużymi dawkami witaminy C  
4 styczeń 2021      Piotr
Fiasko blokady eksportu nafty z Iranu do Europy 
28 styczeń 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
„Banksterzy. Kulisy globalnej zmowy” Janusz Szewczak  
5 marzec 2016     
ONZ 
6 sierpień 2010      Goska

 
 

Polska w telewizji w USA jest jakoby „przepojona neo-nazizmem”


Polska jest przepojona neo-nazizmem według raportu CNN telewizji w USA wieczorem dnia 2-1-2011. Reportaż ten był wznowieniem programu z 9-26-2010 pod tytułem Neo-Naziści dowiadują się o swoim żydowskim pochodzeniu, nawracają się na judaizm i dopiero wtedy stają się jakoby cywilizowanymi ludźmi i leczą się z antysemityzmu, którym jakoby ludzie żyją w Polsce. Telewizja CNN jest jednym z głównych źródeł informacji dla społeczeństwa w USA. Dwa tego rodzaju niby poważne sprawozdania mają znaczenie opinio-twórcze.

Naturalnie większość ludzi kłopotanych obecnym kryzysem i bezrobociem w USA nie interesuje się sprawami polskimi, ale wie, że można mieć poważne kłopoty, jeżeli jest się oskarżonym o antysemityzm. Wielu Amerykanów nie wymienia słowa „Żyd” przy dzieciach żeby nie potrzebnie nie powiedziały publicznie czegoś, co może zaszkodzić karierze ich rodziców. W parku na Florydzie w rozmowach z ludźmi zauważyłem, że często słowo „Żyd” wymawiają oni szeptem.
W akcji zwalczania antysemityzmu przewodnią organizacją i w dużej mierze odpowiedzialną za szerzenie takich negatywnych opinii o jakoby antysemickiej Polsce i o Polakach w USA jest tak zwana „Liga Przeciwko Oszczerstwom” („Anti-Defamation League” przezywana „Foxman’s Gestapo” czyli Gestapo Foxman’a). Foxman, będąc ani historykiem ani rabinem, zawsze wie kto ma rację, w każdej sprawie i działa według jego własnych poglądów.
Urodzony w Polsce w 1940 roku, Foxman został ocalony z od niemieckiego ludobójstwa Żydów przez polską nianię, katoliczkę, która go ochrzciła i wychowywała na katolika w czasie wojny. Rodzice przeżyli wojnę i żeby dziecko odzyskać musieli iść na drogę sądową, ponieważ niańka nie ciała im dziecka oddać, zwłaszcza, że mały chłopczyk się ich bał, jako nie znanych mu ludzi.
Tysiące takich katolików, wychowanków rodzin polskich, żyje w Polsce. Ich przybrani rodzice często nie mówią im o ich żydowskim pochodzeniu. Powody takiego postępowania są rozmaite. Trzeba pamiętać lata terroru Jakuba Bermana. Wówczas prawie wszystkie kontrowersje między Polakami i Żydami wynikały z kontroli życia w Polsce przez aparat terroru pod władzą Moskwy. Kontrolę tego aparatu sprawowali w większości Żydzi zwłaszcza przez pierwsze dziesięć lat po wojnie, według sprawozdań Stefana Korbńskiego.
Obecnie siła Żydów w Izraelu opiera się ich roli jako prowokatorzy „wojny przeciwko terrorowi na Bliskim Wschodzie.” Dzięki tej wojnie wielkie zyski zarabia cały kompleks wojskowo zbrojeniowy w USA włącznie z wielkimi firmami ochroniarskimi, których pracownicy są liczniejsi niż żołnierze amerykańscy w Iraku i w Afganistanie.
Żydzi stosowali i pewnie nadal stosują tortury w wielu izraelskich więzieniach oraz w więzieniu al-Khiayam w czasie ich okupacji południowego Libanu; Żydzi z Izraela byli także tłumaczami i doradcami w Abu Ghraib w okupowanym Iraku. Żydowska obłuda i faryzeizm są im potrzebne do p;ropagowania konfliktu przeciwko Iranowi i do napadów na Gazę w imię budowania państwa żydowskiego dla Żydów.
Główny Rabin w Polsce, Michael Schudrich, prowadzi szeroką akcję odszukiwania żydowskich dzieci uratowanych z narażeniem życia przez rodziny katolickie w Polsce. Każdy przypadek był inny i nie ma prostej formuły, według której można uszanować wolną wolę i wolny wybór każdego z ludzi dotkniętych dramatem Drugiej Wojny Światowej w Polsce. Natomiast wszelkie starania żydowskiego ruchu roszczeniowego mające na celu pobieranie odszkodowań z Niemiec, Szwajcarii etc natrafiają na protesty ludzi świadomych oszustw popełnianych przez tych, którzy sobie przywłaszczają odszkodowania zamiast wypłacać je poszkodowanym.

Profesor politologii i geopolityki Norman Finkelstein, autor książki pod tytułem „Holocaust Industry” „Przedsiębiorstwo Holokaust” powiedział niedawno w telewizji, że Bronfman, prezes Światowego Związku Żydów to oszust („crook”). Inny członek tego związku, rabin Singer, od dawna szantażuje Polaków i Polskę tym, że będzie niszczył w mediach ich dobre imię w celu wyłudzania pieniędzy.
Audycja nadana już dwukrotnie przez CNN telewizję w USA ostatnio wieczorem dnia 2-1-2011. szerzy fałszywy pogląd, że Polska jest przepojona neo-nazizmem. Reportaż ten był wznowieniem programu z 9-26-2010 pod tytułem „Neo-Naziści dowiadują się o swoim żydowskim pochodzeniu” i dzięki temu nie tylko nawracają się na judaizm, ale dopiero wtedy stają się jakoby cywilizowanymi ludźmi i leczą się z antysemityzmu. Niestety nadal szerzy się fałszywa propaganda Foxmana, Singera i Bronfmana i szkodzi dobremu imieniu Polaków.

WWW.pogonowski.com
5 styczeń 2011

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Komentarze

  

Archiwum

Rząd PO-PiS czyli nieudacznicy wracają
październik 19, 2003
Adrian Dudkiewicz
Wielka Loża Anglii
grudzień 12, 2003
S.B.
MSP czeka na ocenę ryzyka politycznego sprzedaży akcji RG
lipiec 26, 2002
PAP
Co robić?
październik 8, 2005
Stanisław Bulza
Niech żyje Serbia!
luty 25, 2008
Adam Śmiech
Pięciu członków RPP za obniżką stóp w kwietniu
czerwiec 16, 2002
PAP
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
Najmądrzejszy naród na świecie
czerwiec 26, 2008
Artur Łoboda
Prawo dżungli czyli „twórcze niszczenie”
kwiecień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ojczy?nie-skradziona tożsamość
październik 27, 2007
Eugenisz Kościesza
Pod prąd
październik 19, 2007
Artur Łoboda
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
Krakowska lista idiotów
listopad 8, 2003
www.krakow.pl
Bezpieczne miejsca zabaw
lipiec 5, 2004
Choinki - świąteczna kolorowanka
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
Inflacja rośnie na świecie
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Opodatkowanie głodu
czerwiec 3, 2004
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media