|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
więcej -> |
|
Czy Putin Przegrał w Bukareszcie?
|
|

Komentatorzy w Moskwie uważają, że spotkania w Bukareszcie i w Soczi nie wypadły na korzyść Rosji. Stosunki USA-Rosja są na rozdrożu. Nowa długoterminowa konfrontacja albo swego rodzaju partnerstwo jest możliwe, zwłaszcza że Bush chce pozostawić po sobie NATO jako dominującą siłę Europie pod dowództwem USA. Jednocześnie chce on dobrych stosunków tak z Niemcami i Francją, jak i z Rosją.
Na razie Ukraina i Gruzja nie są na drodze do członkostwa w NATO, ale ta sprawa jest odłożona tylko do grudnia. Minister spraw zagranicznych Rosji, Sergiej Lawrow twierdzi, że przygotowuje kilka „scenariuszy,” wobec zgody NATO na dyskusję o wyrzutniach „Tarczy” w Polsce, położonych o cztery minuty lotu pocisków do Moskwy. Jest zgoda na formowanie wariantów ogólnego systemu obrony przeciw-rakietowej dla terenów NATO, na spotkaniu na szczycie w 2009 roku.
Putin powiedział, że ma nadzieję na kompromis w sprawie „Tarczy.” Tymczasem Rosja może zagrać kartą Afganistanu, gdzie Talibani nadal przedstawiają ważną siłę i gdzie operacje NATO są w kłopotach. Rosja zaoferowała pomoc i Europejczycy są zainteresowani sprawą tranzytu z Europy przez Rosję, Kazakstan i Uzbekistan nie-wojskowych materiałów do Afganistanu, na dystans tysięcy kilometrów prze obszar traktatu wojskowego republik po-sowieckich z Moskwą (CSTO). Traktat ten ma wśród członków Armenię, Białoruś, Kazakstan, Kyrgyzstan, Rosję, Uzbekistan i Tadżykistan.
Rosja działa w porozumieniu z wszystkimi członkami CSTO, jako partnerami, mimo tego, że nie mają oni dużego poważania w NATO. Jednocześnie Rosja chce ukrócić handel narkotykami i terroryzm na swoim terenie i w Azji Środkowej. Ambasador rosyjski w Kabulu powiedział, że „im dłużej NATO będzie pacyfikować Afganistan, tym więcej będzie tam mieć kłopotów. Rosja chce żeby NATO opuściło Afganistan, po załagodzeniu problemów, które samo stworzyło, takich jak międzynarodowy terroryzm, wielki handel narkotykami. Trzeba wzmocnić rząd w Kabulu i odbudować gospodarkę Afganów.”
Poprostu Rosja pomoże w dostawach dla wojsk NATO tak, żeby wojska NATO wykrwawiały się w Afganistanie, podczas następnych kilku lat. Umowa NATO z Rosją w sprawie tranzytu do Afganistanu, daje Rosji rosnące się z czasem atuty w rozgrywce w Afganistanie, w miarę jak tranzyt przez Pakistan 70% dostaw potrzebnych dla operacji NATO, staje się coraz trudniejszy.
Talibani coraz bardziej atakują przejazdy przez granicę Pakistanu z Afganistanem, przez które przejeżdżają dostawy dla NATO. W dniu 20go marca 2008, została tam zniszczona kolumna 40 ciężarówek z cysternami, pełnymi paliwa dla wojsk NATO. Stało się to w miejscowości Torkham, atakowanej przez Talibanów, którzy pewnie uważają paliwo, za piętę Achillesa sił pacyfikacyjnych. Pakistan ma demokratycznie wybrany rząd, który jest niechętny pacyfikacji muzułmanów przez NATO. Sprawa ta stawia pod znakiem zapytania sukcesy USA w Bukareszcie.
Trudno przewidzieć jak NATO będzie mogło wyjść z kolosalnych trudności w Afganistanie i ilu Polaków i innych żołnierzy NATO tam zginie. Miesięcznie około 500 ataków na wojska NATO ma miejsce w Afganistanie, podczas gdy w Bukareszcie nikt nie obiecywał dużych ilości wojska, żeby zwiększyć poważnie siły NATO pacyfikujące Afganistan.
Francja, Brytania, Polska, Hiszpania, Rumunia i inni członkowie może dadzą dodatkowe ponad dwa tysiące żołnierzy do akcji w Afganistanie, podczas gdy dowódcy pacyfikacji chcą dodatkowych 10,000 żołnierzy. USA pewnie dostarczy więcej własnych wojsk, mimo trudności w Iraku, bo chce korzystać z kontroli nad Afganistanem, jako dostępem do pól ropy naftowej oraz gazu ziemnego w Azji Środkowej. USA ponosi koszty około 100 milionów dziennie, czyli 36 miliardów dolarów rocznie. Do tej pory pacyfikacja Afganistanu kosztowała skarb USA 127 miliardów dolarów od 2001 roku.
Prezydent Uzbekistanu, Islam Karimow zaproponował w Bukareszcie, żeby ożywić pertraktacje pokojowe z Talibanem za pomocą Chin, Tadzikistanu, Uzbekistanu, Turkmanistanu, Iranu i Pakistanu oraz USA i Rosji oraz w ten sposób zmienić cały układ na politycznej szachownicy i dołączyć NATO do niby nowej strategii dla osiągnięcia pokoju w Afganistanie. Jednoczenie Przymierze Północne w Afganistanie nawiązało tajne pertraktacje z Talibanami w imię wspólnej wiary religijnej i układów „Afganów z Afganami,” niezadowolonych nie z rządu w Kabulu (zainstalowanego przez USA) oraz z pacyfikacji przez siły NATO.
Der Spiegel informuje o strategii ewakuacji Afganistanu przez NATO dyskutowanej tajnie w czasie spotkania w Bukareszcie. Propozycje Karimowa mogą być atrakcyjne dla Niemiec i Francju, sceptycznie nastawionych do długoterminowych planów USA, które chcą zmniejszać wpływy Chin i Rosji w Azji Środkowej. Tymczasem Rosja chętna jest pomagać w dostawach NATO do Afganistanu, jak długo w Polsce nie będzie wyrzutni „Tarczy.” Trudno dziś powiedzieć czy Pupin na prawdę przegrał, czy wygrał na spotkaniach w Bukareszcie i w Soczi.
WWW.pogonowski.com |
|
13 kwiecień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Apel do Prezydenta RP
luty 24, 2007
Bogusław
|
Refleksje jeszcze raz
czerwiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
|
Moralność oficjela
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Gospodarka Indii Szybko Rosnie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego
Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
|
Echa KL Auschwitz: Izraelscy Żydzi pobili Żyda austriackiego
marzec 13, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Bezgraniczne szaleństwo
lipiec 14, 2006
Michał Likowski
|
List do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
marzec 9, 2007
Mirosław Dakowski
|
Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego
wrzesień 29, 2005
Mietek
|
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
|
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
|
Column One: Jews Wake Up!
grudzień 9, 2006
przysłał ICP
|
Podać ?ródło pochodzenia majątku
lipiec 22, 2004
Janina Kotłowska - Rudnik
|
Przypomnienie
lipiec 20, 2006
Artur Łoboda
|
Stalinowskie korzenie SLD i Unii Wolności
marzec 9, 2005
Jerzy Robert NOWAK
|
Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji
maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
|
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
|
Jan Paweł II
listopad 22, 2005
Jan Paweł II
|
Koniec ery taniego pieniądza
sierpień 14, 2004
|
Za Putinu!
styczeń 9, 2008
MAREK BARAŃSKI
|
więcej -> |
|