|
Zaginiony
|
|
http://img526.imageshack.us/img526/8077/z8525596xznajomiisasied.jpg
Jak zobaczysz przed swoim domem badz przed domem sasiada stojace TAXI, to nie wychodz z domu. Jak Ty nie zamawiales TAXI, to uwazaj, bo stojaca taxowka pod czyims domem nie zwraca niczyjej uwagi - moze zawsze na kogos czekac. Samochody oznaczone TAXI sa dlatego uzywane do niecnych celow.
Podchodzimy najczesciej do zaparkowanej TAXI, kiedy kierowca nas zapyta, czy nie zamawialismy jej pod ten numer lub o adres.
Ostatnio zaginiony wykladowca katowickiej uczelni - b. wiceminister, wyszedl w kapciach do puszki z listami sprawdzic poczte i reklamowki. Tak podala w sobote Gazeta Wyborcza.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zaginal-b-wiceminister---rodzina-wyznaczyla-nagrode,wid,12764923,wiadomosc.html
|
|
18 październik 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Marylo
Kiedy zamieściłaś ten tekst to od wielu godzin wiadomo było, że Wróbel został najpewniej zabity przez syna i do tego w domu.
Czy Tobie zależy na sianiu zamieszania? |
|
2010-10-18
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Pan Wrobel zaginal w piatek, a w niedziele aresztowano jego syna. Do czasu aresztu syna, Pan Wrobel byl uznany jako osoba zaginiona i go poszukiwali. Rodzina wyznaczyla nawet nagrode za znalezienie b. ministra. Na jakiej podstawie aresztowano syna Pana Wrobla ???? Nie znaleziono ciala ani osoby, wiec skad wiadomo, ze zostal zamordowany ????
Przesluchania sa czasem takie, ze niemowy spiewaja !!! Zaaresztowano 30-toletniego czlowieka - syna czlowieka, ktory zaginal i teraz dopasowywuje sie rozne rzeczy, ktore dla nas sa juz nie do sprawdzenia. Jedna dla mnie jest pewne, ze dopoki nie zostalo znalezione cialo lub osoba, to nie mozna nic powiedziec o morderstwie. Gdyby syn Pana Wrobla zglosil sie sam na komende i sie przyznal do zamordowania ojca [takie rzeczy sie czasem zdarzaja], to mozna by uznac po sprawdzeniu, ze jest on morderca, ale kiedy aresztuje sie syna po kilku dniach, bo nie odnalazl sie jego ojciec i wymusza sie na nim zeznania, to jesto fabrykacja !
|
|
2010-10-19
Goska
|
|
|
|
Niegodna śmierć
marzec 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Językowa patologia
lipiec 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bush: Powinniśmy byli zbombardować Auschwitz
styczeń 11, 2008
PAP
|
Proksa triumfuje
marzec 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polityczna Niepoprawność
marzec 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Owoce multi-kulti: Jedna-trzecia mieszkanców Waszyngtonu to analfabeci
marzec 22, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Wojskowa współpraca dwóch agresorów
kwiecień 11, 2005
cywilizowany
|
Zemsta
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
|
"Monologi cywilizacji" na wyspie Rodos, 3- 6 września 2003
wrzesień 26, 2003
Marek Głogoczowski
|
Wirus H5N1 zaatakował "GW" ?
marzec 7, 2006
Marek Olżyński
|
Rocznica
grudzień 15, 2006
przeslala Elzbieta
|
Przedwyborcze pytania i refleksje
październik 12, 2007
Dariusz Kosiur
|
ponad 90 % ...
luty 18, 2005
Kaszub
|
Pierwszych 15 niemieckich czołgów Leopard 2A4 przejęła w poniedziałek 10. Brygada Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa w woj. d
wrzesień 16, 2002
AFP
|
"Przybliżanie istoty całej sprawy" według Olejniczaka
luty 5, 2006
PAP
|
Panna DupRe zarabia na dupIe
marzec 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Duch zstąpił ...
kwiecień 5, 2005
Artur Łoboda
|
Czy to początek opamiętania?
czerwiec 2, 2005
Artur Łoboda
|
ZUS story
maj 16, 2003
|
Ballada Wałbrzyska
luty 19, 2003
|
|
|