ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
więcej ->

 
 

Iracki rozgardiasz

Zalewanie strachu w gaciach

Z doniesień agencyjnych wynika, że polscy żołnierze ostro w Iraku baletują - już druga "tura" wyleciała do kraju za pijaństwo. "Superexpress" opublikował też ostatnio wyzywająco upozowane zdjęcia obozowej pani tłumaczki, pucołowatej polskiej dziewoi z D-biustem, najwyra?niej kwitnącej w armijnej atmosferze samczego głodu.
Wychodzi więc na to, że o ile dla amerykańskich żołnierek biletem z frontu do domu jest zajście w ciążę (frontowe panie Amerykanki czynią to w każdej kampanii masowo i na gwałt, zaś obecna kampania iracka nie jest tu wyjątkiem), o tyle dla polskich osiłków ten sam skutek uzyskiwany jest przez picie wódy. Najwyra?niej sowiecka tradycja zalewania wódką strachu w gaciach nie opuściła jeszcze wojsk "Najjaśniejszej", co niestety utrwala smutny stereotyp o Polackach-pijakach.
Tymczasem myślenie życzeniowe Waszyngtonu nie przeoblekło Iraku w kraj mlekiem i miodem płynący, dlatego biedny prezydent Bush, który atakując Irak wypiął się na ONZ, dziś skamle do tej organizacji o pomoc. Jeszcze niedawno jego neokonserwatywni rozprowadzający grzebali ONZ w piachu historii, wieszcząc nową epokę unilateralizmu (czytaj: amerykańskiego dyktatu), a dziś puszczają oko do Francji i Niemiec.
Widać bowiem, że amerykańska okupacja przekształca Irak w strzelnicę, gdzie byle chłystek może zza węgła upolować amerykańskiego żołnierza. Poza tym kraj najwyra?niej podzielił się na etniczne strefy i nawet gdyby Amerykanie chcieli się wycofać, wojna domowa jest murowana. Kurdowie, sunnici i szyici, wszyscy mają odmienne pomysły na przyszłość. Dla tych pierwszych iracki rozgardiasz niesie nawet historyczną szansę uzyskania własnego państwa.
Na razie jednak na wycofanie się nie zanosi, Waszyngton musi sobie odbić koszty wojny. Oczywiście propaganda okupantów zapewnia solennie Irakijczyków, że nikt im ropy nie ukradnie i mogą spać spokojnie. Nawet przy planowanej "prywatyzacji" (czytaj przejęciu irackiej gospodarki przez kapitał międzynarodowy) zastrzega się, że przemysł naftowy nie zostanie stuprocentowo "sprywatyzowany". Problem tylko w tym, że całkowicie sprywatyzowany zostanie system bankowy, a okupanci i ich kompradorzy czuwać będą nad "wyregulowaniem" wartości irackiej waluty. To wystarcza, bo to poprzez system monetarny dokonuje się w naszych czasach łupienia kolonialnego, o czym najlepiej mogli się przekonać ogłupieni świecidełkami i paciorkami Polacy, którym reforma Balcerowicza ukradła kapitał wypracowany przez kilka pokoleń.
Te same manewry zastosowane będą w Iraku, już dziś zjeżdżają się tam byli doradcy postkomunistycznych złodziei, aby pokazać miejscowym, jak się to robi.
A do tego wszystkiego przykłada pijaną rękę polskie wojsko, które zamiast siedzieć w kraju i uczyć się skutecznej samoobrony terytorialnej, szlaja się dziś po drogach zagranicznej awantury...

23 wrzesień 2003

Andrzej Kumor 

  

Archiwum

"Czyszczenie" parlamentu
lipiec 14, 2004
PAP
Szanowni Wielbiciele Platformy JKM.
czerwiec 7, 2005
Lewy Stoss
JAK UNIKAĆ MYŚLOZBRODNII I POZOSTAĆ BOHATEREM
listopad 6, 2003
Józef Darski
I jak tu nie być antysemitą?
listopad 14, 2006
Dorota
Media pod żydowską okupacją
grudzień 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
Chiny i Rosja gotowe do wspólnej akcji?
sierpień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Sprytne kukulki i medialnie porazone sikorki
kwiecień 4, 2007
Marek
Dozywotnia niewola w Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Strategia promocji Krakowa - we? udział w dyskusji
grudzień 7, 2007
Debata
wrzesień 28, 2007
( . ) bez podpisu
Trokisci w obecnej rosji ..maja sie wysmienicie
grudzień 2, 2007
krandal
W szkołach - więcej praktyki, mniej teorii!
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Narod wybrany" i konsekwencje "wybrania"
lipiec 23, 2006
M.K.
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Grabaze polskiej nadziei
luty 2, 2007
przeslala Elzbieta
Żydom i Izraelowi wszystko wolno!
październik 24, 2006
tatar
Szpilkami rozpalają facetów
luty 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
SYSTEM
kwiecień 18, 2008
Marek Jastrząb
Przeczytaj pomysl i pozwol podobnie uczynic innym.
styczeń 31, 2003
Elzbieta
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media