ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
więcej ->

 
 

LPR tylko dla Polaków

Dzień dobry
chciałbym się zapisać do waszej partii.


Dobrze, ale może Pan coś powie o sobie i o swoich przodkach...

Eeeee  tam, nic ważnego.
Ojciec był w gestapo i mordował żydków, a dziadek należał do Hakaty.
Przecież widać żem miejscowy....


Taka, bardzo ironiczna sytuacja mogłaby teoretycznie wystąpić na Opolszczy?nie, gdzie do dziś mieszka wielu Niemców.
Z tego względu nie dziwi, że właśnie w tym rejonie Liga Polskich Rodzin, w kwestionariuszu kandydata do partii wymaga podania danych o przodkach.
W końcu jest to Liga Polskich Rodzin a nie niemieckich, romskich, żydowskich czy białoruskich.

Temat danych do formularza wpisowego nagłośniła (jak zwykle w takich tematach) Gazeta Wyborcza, która - sama od siebie - nie kwapi się z podaniem rodowodu prominentnych dziennikarzy swojego czasopisma.
A byłoby o czym pisać.
Jeden ciąg zdrady i działalności agenturalnej na rzecz wrogiego państwa.
Ponieważ synowie idą śladami ojców Polska została - po raz kolejny zdradzona i sprzedana.
(Piotr Mączński)

W wyborach do europarlamentu LPR zdobyła na Opolszczy?nie drugi wynik - 14,7%. Na garnących się ochoczo do partii nowych członków w Opolu czeka nie tylko deklaracja, ale też załącznik, gdzie w punkcie pierwszym należy oświadczyć, jakiej jest się narodowości "od pokoleń", ujawnia "Gazeta Wyborcza".


Kolejne siedem punktów to pytania o imiona i nazwiska (także rodowe) małżonka, rodziców i czwórki dziadków. Dopiero potem punkty dotyczą karalności czy współpracy z tajnymi służbami. Ankietę kończą pytania o poglądy.

Tomasz Banaszewski, szef opolskiej LPR, spytany przez dziennikarkę "GW", czy mogłaby ona starać się o członkostwo w partii, gdyby jej babka była Niemką, natychmiast wyjaśnił: - akurat wie pani, że jesteśmy partią antyniemiecką, szczególnie po ostatnich wysuwanych przez Niemców roszczeniach o zwrot
majątków. Na razie przyglądamy się, czy sprawy te nie zakończą się w Strasburgu i z jakim efektem. Takie pochodzenie odpada.

A gdyby babcia była Czeszką? To wszystko zależy od indywidualnej rozmowy. Nie da się tak od razu odpowiedzieć - uchyla się Banaszewski. Kiedy dziennikarka pyta o swe szanse na członkostwo z babcią Czeszką żydowskiego pochodzenia, szybko ucina: Nie chcę wyjść na antysemitę. Proszę więc napisać, że
chcemy w partii tylko i wyłącznie Polaków.
(PAP)
10 listopad 2004

 

  

Archiwum

Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
Herezja Amerykańska, Egoizm i Pogarda Dla Miłosierdzia
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ojczy?nie-skradziona tożsamość
październik 27, 2007
Eugenisz Kościesza
Co drugi gimnazjalista z Mazowsza codziennie wypija po kilka napojów energetycznych
styczeń 10, 2008
Interia / PAP
Miliony dolarów na kontach b. prezydenta Peru
październik 3, 2004
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?

grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
"Raport mniejszości"
czerwiec 24, 2005
piotrek gilek
Reklamy leków - jak proszek do prania
październik 15, 2006
Adam Sandauer
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
True fact złodziej story
listopad 19, 2006
Andrzej Reymann
Głupota, która boli
październik 26, 2004
Nie wracajcie do Polski!
maj 4, 2006
Awerroizm sejmowy
październik 8, 2006
Adam Wielomski
Złudne poczucie niepewności w USA
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"
październik 29, 2008
PAP
Niektórzy nazywają to absurdami
maj 30, 2008
Artur Łoboda
Bieg im. Bogdana Włosika
październik 8, 2005
Nie tylko Polacy dają się otumanić przez media
styczeń 18, 2003
IAR
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media