ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ubój rytualny = ubój barbarzyński 
15 październik 2020      Alina
"Rekonstrukcja Rządu" 
10 styczeń 2018      Artur Łoboda
Dziel i rządź - wersja XXI wieczna  
7 wrzesień 2012      Artur Łoboda
WoJOWnicy Kukiza. Pierwsze starcie.  
28 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Fanatyczni zwolennicy PiS 
6 marzec 2019      Artur Łoboda
C A S T I N G !!! /z teki Teatru ESSE/ 
30 styczeń 2014      Ewa Englert-Sanakiewicz
O co chodzi z zarzutami wobec Majchrowskiego? 
2 marzec 2024      Artur Łoboda
Niezawiśli (jeszcze) 
12 październik 2019     
Jawny totalitaryzm w mediach pro-rządowych 
16 październik 2021      Artur Łoboda
Pod rządami PiS korupcja w PFRON kwitnie 
14 styczeń 2020      Artur Łoboda
Rekordowe 37,7 mld zł. 
13 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Zanim owsik znów będzie szantażował swoją rzekomą "dobroczynnością" 
7 styczeń 2026     
Kto robi nas w (pali)konia? 
23 kwiecień 2009      Mirosław Naleziński, Gdynia
Krakowskie obligacje. Majchrowski tuszuje przewałki finansowe. 
11 czerwiec 2009      www.krakow.pl
ONR 11 listopada 2011. 
12 listopad 2011      Artur Łoboda
Trzy uwagi na bieżąco 
25 listopad 2016     
Bal w Sejmie 
7 wrzesień 2020      Justyna Walker
Zygmunt Jan Prusiński Erotyk jasny 
15 listopad 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Stalinowski August Bęc-Walski straszy w czarnej komedii pt. „Rewers” 
11 styczeń 2010      Marek Glogoczowski
Mózg jest polem walki w przyszłości. Deklarowanym celem WEF jest „zmiana istoty ludzkiej”  
11 marzec 2024      Peter Koenig

 
 

Na kogo głosować w najbliższych wyborach?

Prawdziwie wolny człowiek potrafi uwolnić się od problemów doczesnych. A przynajmniej tak je okiełznać by stały się tylko marginesem codzienności.
Nie oglądając od lat telewizji mam spokój ducha i dużo wolnego czasu.
Z tego jednak powodu nie mam wiedzy o "salonowych" zagrywkach polholoty (czytaj politycznej hołoty).
Jednak na głównych internetowych ogłupiaczach pojawiają się poniektórzy politycy. Dzięki temu dowiaduję się jaki wachlarz przedstawicieli partii politycznych awanturował się w przeszłości na tym Portalu. Może kiedyś wrócimy do ich wypowiedzi .....

Od wielu lat słyszę retoryczne pytanie: na kogo glosować w nadchodzących wyborach?
Gdy twierdziłem że nie ma godnego i samemu trzeba szukać kandydata - wedle wskazanych przeze mnie kryteriów - spotykałem się z niechęcią pytającego.
Wszyscy oczekiwali bowiem, że ktoś odrobi obywatelskie zadanie. Ktoś - niczym na tacy poda godnego rządzenia Polakami.

Po wielu latach analizy sytuacji w Polsce - planowanych i przypadkowych działań politycznych wszystkich - którzy mieli wpływ na obecny kształt Polski doszedłem do następujących wniosków:

Najgorszą i najbardziej haniebną strukturą która odpowiada za obecną ruinę Polski i nędzę Polaków jest Kościół Katolicki.

W 1989 roku Polacy zwrócili się w stronę Kościoła by ten wskazał ludzi godnych rządzenia Polską.
Z protekcji Kościoła mieliśmy rzędy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej potem rządy AWS-hołoty a w końcu częściowo również rządy PiS.
Z tym że PiS został poparty głównie przez toruńską bojówkę Kościoła a wcześniejsze ekipy rządzące przez cały Kościół.

Patrząc na amerykańską scenę polityczną widzimy że - niezależnie od tego kto wygra wybory to i tak rządzi dla dobra wielkiego kapitału.
W Polsce mamy identyczną sytuację.
Niezależnie od tego czy rządzą bękarty stalinizmu - pod flagami Solidarności, czy SLD-owska postkomuna to Kościół Katolicki jest hołubiony przez rządzących. Za czasów rządów SLD kościół uzyskał więcej majątku - rzekomo zwróconego - niż pod innymi rządami.

Pamiętne zaproszenie Kwaśniewskiego do "Papa mobile" nie było przypadkiem.
Większość pielgrzymek papieskich do Polski miała służyć pacyfikacji nastrojów i uśpieniu społeczeństwa Polskiego - w czasie największej w historii grabieży majątku narodowego.
Tak zwane "odzyskiwanie majątków zagrabionych przez komunę" ograniczone jest do dwóch struktur: do żydowskich hochsztaplerów i do kościelnych złodziei.
Obie te struktury - ręka w rękę - grabią Polaków.

Na kogo więc głosować w nadchodzących wyborach prezydenckich?

Kiedy tak zwany "Rząd" pod przewodnictwem Jerzego Buzka dostał polecenie oddania banków w żydowskie ręce to bardzo doszło do zawału finansowego. Potrzebne było miękkie lądowanie dla sprawcy tego bandyctwa - Leszka Balcerowicza - AWSowskiego Ministra Finansów.
W tym celu stworzono dla urzędującej w NBP - Gronkiewicz Waltz - funkcję kadrowej - w żydowskim banku EBOiR.
Kilka lat później w podobny sposób przysłużono się Kaczyńkim. Dla pozbycia się Marcinkiewicza dano temu tłumokowi funkcję - której istoty w ogóle nie rozumiał. Był podobno "derektorem" w EBOiR choć w ogóle nie znał angielskiego.

Kogo wspiera EBOiR ten jest na pewno wrogiem Polaków.

Na kogo więc dziś mają Polacy głosować?
NA SIEBIE !
Na swoją godność i honor.
Prawdopodobnie nie pojawi się żaden uczciwy kandydat.
Ci - którzy rządzą światem nie dopuszczą by Polską rządził jakikolwiek patriota.
Gdyby się taki pojawił ta pewno ogłoszę Rodakom.

A w najbliższym głosowaniu zrobię w sposób następujący:
Pójdę do lokalu wyborczego i przekreślę kartkę.
Unieważniając swój głos oświadczę - że te wybory są jednym wielkim oszustwem albowiem uniemożliwia się Polakom prawdziwy wybór.
Do tej pory Rodacy głosowali wybierając mniejsze zło.
W ten sposób oddawali glosy na ludzi - których w uczciwych wyborach nigdy by nie wybrali.

Trzeba być świadomym że postkomunistyczna hołota - byli ciemiężyciele Polski wraz z rodzinami - stanowią spory ułamek wyborców - którzy będą głosować na SLD.
Ale pozostali politycy zdobywają poparcie tylko dzięki naiwności i złudnej nadziei Polaków: że nie są aż tak podłymi bandziorami.
Nadzieja matką głupich.
Scena polityczna to jeden wielki rynsztok.
W nim doskonale się czują moralne dziwki i sutenerzy.
Wspólnie kręcą swoje lody wraz z władcami mediów. I jeżeli pojawia się jakaś - tak zwana afera to możemy być pewni że toczy się walka o gangsterskie strefy wpływów.

Pora się obudzić z letargu i co najmniej pójść na wybory by przekreślić swoją kartę.
25 styczeń 2010

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Witam Autora i Redaktora !

Panie Arturze, na samą myśl dokładnie na hasło - termin - słowo "WYBORY" mój stan nerwowy działa jak grom z nieba. Wtedy gram na gitarze "białego bluesa"...

W dniu 10 Lipca 2010 roku nie opuściłem żadnych tzw. (cyrkowego zniewolenia). Bo jeśli chodzi o te "zasrane" partie to przez te lata była dla mnie alternatywa: ROP i LPR. Nawet ostatnio dałem na LPR, trzeci raz, Liga... przegrała. Wcześniej, o wiele wcześniej, był dla Polaków ROP, nawet w okręgu słupskim jako dawne województwo, byłem przez pierwszy rok przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Ruchu Odbudowy Polski. Ale jak się pokłócili ze sobą Jan Olszewski i Antoni Macierewicz i rozwalili przez to "strukturalne doły", to powiedziałem sobie, dość ! Znany Jacek Kurski, dzisiaj eurodeputowany z PiS, jako wówczas pełnomocnik od Jana Olszewskiego, budował struktury na Pomorzu.

Ja wiem że jest Prawica w Polsce, ale osiągniecie chociaż 10-15 procent jest niemożliwe. Z przyczyn małej wiedzy politycznej Polaków. Media piorą im codziennie główkę, i jak ta (narodowa galareta), idą tam gdzie wróg wskazuje.

Panie Arturze, nie mając narodowego poparcia, nie mając mediów, nie mając banków, jak może Naród być usatysfakcjonowanym odbiorcą życia, że to właśnie Polacy a nie szczep rządzi w Polsce ? Bo w kraju "partyzana" trwa...

Onegdaj byłem bystrzejszy w Polityce. Teraz to jedno olbrzymie Gówno, a w nim te buzie, charakterystyczne ze swojego szczepu. - Czy dzikie ? Udające porządnych patriotów. Dla przykładu Sebastian Karpiniuk z PO, kim jego ojciec był ? Ukraińskim decydentem w PRL... A więc dzieci z Ogrodu PZPR, UB-SB, IW i szereg innych ZSSP, ZSM, ZSMP, ZMW i następnych z MO, ORMO, ZOMO, LWP - a więc ta cała kryształowa kula ukazuje nam (polityczną prostytucję)!

I słyszymy frazesy, jakby to jedne usta mówiły, obojętne kto przed nim i za nim stoi. Nawet i ten z boku...

Wybory w Polsce to fikcja !

Pozdrawiam -

2010-01-26
Zygmunt Jan Prusiński

 

Wierny żołnierz Donalda Tuska

Eliza Olczyk, Piotr Kobalczyk

Fragmenty:

– Polityka zawsze mnie pociągała. Całe życie interesuje mnie historia, a poza tym pochodzę z rodziny o AK-owskich korzeniach, bo dziadek walczył w Armii Krajowej – opowiada młody polityk, nie wspominając, że jego ojciec w PRL był zawodowym wojskowym.

Młody absolwent prawa stosunkowo szybko zrobił aplikację radcowską. Do dziś niechętni mu wypominają, że zrobił ją w kancelarii byłego PRL-owskiego prokuratora i byłego sekretarza Komitetu Miejskiego PZPR. Po studiach został rzecznikiem prezydenta Kołobrzegu Henryka Bieńkowskiego. Ten solidarnościowy opozycjonista z czasów PRL w latach 90. kierował w Kołobrzegu Unią Wolności, do której Karpiniuk wszedł z całym KLD.

– Karpiniuk dostał propozycję z SLD, żeby objąć kierownictwo komisji prawa, porządku publicznego i spraw obywatelskich w Radzie Miejskiej – wspomina prezydent Kołobrzegu Henryk Bieńkowski. – Dla nas, jako dla opozycji, było to nie do przyjęcia i zakrawało na jawną zdradę. Na tym tle doszło do przykrych rozmów między nami.

A Bieńkowski twierdzi dziś, że Karpiniuk nieprzerwanie flirtuje z SLD.

Jacek Woźniak, radny SLD, a prywatnie przyjaciel Karpiniuka, uważa, że ten odciął się od Bieńkowskiego...

Równie serdecznie jak Bieńkowskiego Karpiniuk nie znosi tylko PiS. Dowód? Na jednej z konferencji prasowych kołobrzeskiej PO w ciągu 45 minut, omawiając lokalne sprawy, aż 52 razy wymienił w negatywnym kontekście nazwisko posła Czesława Hoca z PiS.

Ale jedno przyznaje – w Kołobrzegu Karpiniuk rządzi niepodzielnie.

http://www.rp.pl/artykul/335619.html?print=tak

2010-01-26
Zygmunt Jan Prusiński

 

Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska

poniedziałek, 25 stycznia 2010

Nadchodzą duże, duże problemy
Spodziewać się należy raczej, że sfrustrowani Polacy pozostaną w dniu wyborów w domach. Tak czy inaczej wróży to Platformie klęskę.

http://okolice-polityki.blogspot.com/

2010-01-26
Zygmunt Jan Prusiński

  

Archiwum

Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
Przykra Rocznica "Kompleksu Wojskowo-Przemysłowego" w USA
styczeń 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Hipokryzja obrońców życia i praw człowieka
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gwałcenie Praw Obywatelskich
styczeń 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
To my napluliśmy na groby naszych bohaterów
maj 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zabójstwo Kennedy'ego: kolejne dowody na spisek?
maj 9, 2007
marduk
Szaron Profanacja
luty 5, 2006
Bogusław Maśliński
Kraków: Próba samobójcza po przesłuchaniu
czerwiec 6, 2007
aaa¬ródło informacji: INTERIA.PL
70% społeczeństwa za czy przeciw dopłatom do leczenia ? Sondaże jako metoda manipulacji
lipiec 14, 2004
Adam Sandauer
Izrael Szamir - Przyparty do muru
lipiec 9, 2008
Izrael Szamir
Parada blagierów
sierpień 15, 2002
"Polityka"
Firma 'Świte?ja' czy 'Świte?ia'?
październik 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
Prezydencka troska, czy gra pozorów
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
Gdy rozum śpi budzi się Ziemkiewicz
wrzesień 24, 2003
Edelman nawoluje do zamkniecia Radia Maryja za mowienie prawdy o Zydach
kwiecień 6, 2006
Artykul w Gazecie
Noam Chomsky o zadłużeniu
styczeń 5, 2007
cgc@poprostu.pl
Rosja zbroi się
sierpień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nasza wojna
sierpień 2, 2008
jobstalker
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media