ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
więcej ->

 
 

Kałboy

Partia Demokratyczna - tak będzie się nazywało ugrupowanie tworzone przez lidera UW Władysława Frasyniuka oraz wicepremiera Jerzego Hausnera. Dzisiaj odbyło się spotkanie w sprawie nowej inicjatywy politycznej.

Obaj politycy zaprosili do uczestnictwa w nim tych, których "zniecierpliwiła gra pozorów w polskiej polityce", by się do nich przyłączyli. Do Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przybyło ponad sto osób.

- Nowa formacja ma sprawić, aby przyzwoici ludzie nie odwracali się od polityki; ma pokazać, że polityka nie musi być brudna oraz że politycy to ludzie odpowiedzialni - powiedział wicepremier Jerzy Hausner.

Jak podkreślił "polityka to rozwiązywanie rzeczywistych problemów, a nie mamienie wyborców".

Pod deklaracją ideową nowej centrowej formacji podpisało się 176 ludzi nauki, kultury, przedstawicieli organizacji samorządowych i pozarządowych.

Pod deklaracją "Rozwój przez demokrację" widnieją podpisy m.in. Magdaleny Abakanowicz, Zbigniewa Bujaka, Bronisława Geremka, Izabelli Cywińskij, Marka Edelmana, Piotra Fronczewskiego, Stefanii Grodzieńskiej, Agnieszki Holland, Marka Kondrata. Podpisali się też: Maja Komorowska, Kazimierz Kutz, Bogdan Lis, Jan Lityński, Magda Łazarkiewicz, Marceli Łoziński, Piotr Machalica, Jan Miodek, Daniel Olbrychski, Magdalena Piekorz, Jerzy Pilch, Henryk Samsonowicz, Jerzy Szacki, Piotr Węgleński, Zbigniew Zapasiewicz oraz syn. b. prezydenta - Jarosław Wałęsa.

Władysław Frasyniuk zwrócił się do premiera Marka Belki o wstąpienie do tworzącej się formacji prawicowej. - Czekamy na pana, tu jest pana miejsce, tu są ludzie, którzy rozumieją pana, są gotowi wesprzeć pana dzieło - zaapelował Frasyniuk do Belki. Jak zaznaczył Frasyniuk, założycielom nowej formacji zależy, aby powstała partia środka, która potrafi wesprzeć społeczeństwo w realizacji jego marzeń. Dodał, że jego partnerem w tej inicjatywie jest Jerzy Hausner "człowiek o dużej odwadze, które wbrew całemu parlamentowi myśli o przyszłości Polski".


Eurodeputowany SdPl Dariusz Rosati powiedział dzisiaj, że popiera program nowej formacji centrowej. Jednak, jak dodał, ponieważ jest członkiem Socjaldemokracji, nie może przystąpić do tej nowej formacji.

B. premier Tadeusz Mazowiecki odnosząc się do nieobecności szefa partii Centrum Janusza Steinhoffa podczas dzisiejszego spotkania zaznaczył, że wierzy, iż sprawa "dogadywania się" obu środowisk jest nadal otwarta. Ale, jak dodał, "siłą do tego nikogo ciągnąć nie można".

Według Mazowieckiego, nieobecność Steinhoffa na spotkaniu jest spowodowana różnicami między koncepcją tworzenia nowej jakości politycznej - za czym opowiada się środowisko UW - a chęcią budowania koalicji wyborczej, co - jak zasugerował Mazowiecki - jest celem partii Centrum.

Nowe ugrupowanie, przekonywał b. premier, jest skierowane do ludzi o orientacji centrowej, centroprawicowej, "ale odcinającej się od populizmu" i centrolewicowej, ale odcinającej się od niedostatków obecnej lewicy.

Alternatywą jest pogodzenie się z tym co jest - ocenił. - Apeluję o niegodzenie się z tym co jest - oświadczył Mazowiecki.

(PAP)

Komentarz

Kilka dni temu, rozmawiając ze znajomą na tematy bieżącej sytuacji Polski usłyszałem, że ona - moja znajoma, z polityką nie ma nic wspólnego - co miałoby znaczyć, jest "lepsza" od innych.
Ba, być może "lepsza" ode mnie, bo ja to łajno polityczne, które zalało Polskę, usiłuję od lat odgrodzić od społeczeństwa.

Tak więc grzebiąc w politycznym kale - w życiu codziennym stałem się "kałboyem".
A moja znajoma, która na ciepłej posadce - opłacanej również z moich podatków zbija bąki, jest przeświadczona, że nie istnieje grzech zaniechania.
Innym razem od znajomego usłyszałem zapytanie : "jaką to ja Polskę wywalczyłem".
W przeciwieństwie do znajomego nie należałem do PZPR, nie głosowałem na Kwaśniewskiego, Millera i resztę postkomunistycznej hołoty, która wzorem swych ojców po raz kolejny sprzedała Polskę obcym.
Pamięć ludzka jest krótka. Szczególnie wtedy - gdy chodzi o własne zbrodnie.
Dzisiaj Jerzy Hausner nie pamięta, że - jako sekretarz POP przy Uniwersytecie Jagiellońskim blokował nominacje profesorskie naukowcom o żydowskim pochodzeniu.
Magdalena Abakanowicz nie pamięta, że za schlebianie komunie została promowana w świecie i mimo żenującego warsztatu rze?biarskiego zdobyła spory rozgłos.
Władysław Frasyniuk nie pamięta, że z pieniędzy Solidarności przejętych w 1980 roki (o ile pamiętam 80 milionów złotych - ulokowanych w nieruchomościach i walucie) zwrócił zaledwie dziesiątą część realnej wartości.
Kazimierz Kutz - piewca robotniczego Śląska - wspierający ideologicznie reżim komunistyczny zapomniał, że po 1989 roku, zasiadając w Sejmie RP otworzył złodziejom i zdrajcom wrota do Polski.
Piotr Machalica nie chce dziś pamiętać, że swą obecnością w radiowych "Matysiakach" wspierał pererelowski system ogłupiania medialnego i indoktrynacji. Podobnie jak to robi dziś w "Złotopolskich".
Stefania Grodzieńskia, Agnieszki Holland, Marek Kondrat, Maja Komorowska, Marceli Łoziński, Daniel Olbrychski i Zbigniew Zapasiewicz nie przyznają się kto naprawdę stał za ich karierami w latach PRL-u.
A Mazowiecki ....?
To przecież śmiech....

Gdzie byli ci państwo kiedy grabiono i sprzedawano Polskę, demoralizowano młodzież i niszczono jej przyszłość?
Gdzie są, kiedy każdego dnia ludzie popełniają samobójstwa z rozpaczy, matki zabijają lub wyrzucają swoje dzieci?
Gdzie byli ci państwo kiedy armia Bundeshwery ćwiczyła na ziemiach polskich pacyfikację ludności cywilnej. Dzisiaj oczekuje na "wezwanie o bratnią pomoc" by w Polsce nie doszło do rozliczenia zbrodni III RP. Zbrodni w której uczestniczyli również sygnatariusze powyższego apelu.
Chcemy czy nie chcemy czeka nas czas terroru.
Pytanie: czy będzie to terror rozliczeń, czy terror agresora.

Nie ja, lecz wyżej wymienieni przyczynili się do takiego stanu rzeczy.

Użytecznym głupcom, którzy nie rozumieją do jakiego gniazda zbirów się przyłączyli zacytuję fragment wiersza Krasińskiego
"przestańcie dzieci bo się ?le bawicie
dla was to igraszka,
mnie chodzi (o Narodu) życie".
28 luty 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Dla kogo robil Schnepf?
maj 26, 2006
Tomasz Sommer
Demagogia
maj 24, 2008
Marek Jastrząb
Kwaśniewski dba o przyszłość
kwiecień 28, 2005
Projekt ustawy o upowszechnianiu tolerancji i zwalczaniu homofobii
sierpień 28, 2006
http://www.konserwatyzm.pl/artykuly.php?id=1340
Nieustający festiwal sitcomu
luty 20, 2006
Marek Olżyński
Czarna Wdowa
styczeń 3, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Zachłyśnięcie szmirą, czyli sukces po Polsku
listopad 18, 2007
Marek Olżyński
Seks polityków i artystów
sierpień 13, 2007
Tadeusz Oszubski
Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
Rewanż Chin?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Atak na Irak Otwarciem "Skrzyni Pandory"?
luty 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Giertych gdzie ty masz oczy ...ministrze.
lipiec 28, 2007
( . ) bez podpisu
Kto tu Podlec.Z sun timesa tłumacz.lużnie..
styczeń 29, 2008
2MUCH
Analiza
styczeń 2, 2006
Marek Głogoczowski
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
Niech nas Bóg broni przed światowymi dziełami
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
jak to Walesa ameryke odwiedzil
październik 2, 2004
Kto obroni Izrael przed Izraelem. Who will save Israel from itself?
styczeń 16, 2009
amen
Klęska Ameryki
kwiecień 4, 2003
Andrzej Kumor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media