|
Rzygać się chce - gdy czyta się tego kurdupla
|
|
Używanie "salonowych" zwrotów wobec ludzi z rynsztoku moralnego to domena sprzedajnych dziwek - ludzi bez jakichkolwiek zasad moralnych.
Zawsze używałem właściwych słów - dla opisywanych zjawisk i wobec ludzi podłych będę się trzymał tego samego.
Wielkie przerażenie wywołuje u mnie niezmienny stan umysłu Społeczeństwa Polskiego - utrzymywanie się w ciemnocie i patriotycznych zabobonach.
Dlatego pozwolę sobie rozebrać na czynniki pierwsze największą świętość Polaków - Hymn Narodowy.
W tekście hymnu narodowego mamy słowa : "z ziemi włoskiej do Polski" i "dał nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy".
Należy więc zastanowić się kim był Bonaparte?
Bonaparte był typowym korsykańskim mafiozo który korzystając z chaosu Rewolucji Francuskiej przejął władzę i wprowadził w politykę Francji struktury mafijne.
Jego podboje dokonywane haniebnie pod sztandarami rewolucji, służyły tak naprawdę usadowieniu klanu Bonapartych w Europie.
Dla Polaków najważniejszą wiadomością powinien być list Napoleona do Cara Rosji - w którym zadeklarował że nigdy nie dopuści do odrodzenia Państwa Polskiego.
Legiony Dąbrowskiego zabezpieczały zaplecze - dusiły wszelkie bunty Włochów a później Hiszpanów - w czasie gdy Francuzi plądrowali i kradli zarówno dobra materialne jak też dobra kultury. Słynna "Mona Liza" znajduje się w paryskim Luwrze w wyniku napoleońskiej grabieży.
W Hiszpanii tłumili Polacy bunty miejscowej ludności - która nie chciała zgodzić się na grabieże i kontrybucje francuskie.
A wychwalana niejednokrotnie szarża pod Samosierrą jest przykładem bandyckiego napadu.
Dopiero na San Domingo Polacy się opamiętali i wystąpili przeciwko Napoleonowi.
Ale wieści do Kraju o tym wydarzeniu już nie dotarły.
Podobne działanie Polaków miały miejsce w 2003 roku gdy wspomagali amerykańskiego bandziora - napadającego na Irak i grabiacego zarówno iracką ropę jak też najcenniejsze skarby kultury w dziejach ludzkości.
Polscy najemnicy i polscy głupcy zabezpieczali odwody gdy amerykańsko-syjonistyczni bandyci grabili Irak.
Co mają dziś do roboty polscy żołdacy w Afganistanie? Służyć jak najemnicy syjonistycznym bandziorom.
Haniebne słowa prezydentopodobnego kurdupla że:
"Obowiązkiem naszego kraju jest uczestniczyć w takich operacjach jak te w Iraku, czy Afganistanie" to największa obelga wobec rozumu. Największa obelga wobec interesów Polski!
Wypowiedź Kaczyńskiego w której pojawia się nazistowski model myślenia - o wyższości jakiejś kultury nad inną - powinna być przedmiotem dochodzenia prokuratury. To jawne pochwalanie nazizmu.
A przy okazji chciałbym zauważyć że w naszej kulturze istnieje określenie "kurzy móżdżek".
Zdaje się że trafniejszy byłby zwrot "kaczy móżdżek" - doskonale określający poziom umysłu polskojęzycznego prezydenta.
I na koniec pewna uwaga.
W Starożytności nastąpiła silna kolonizacja Sycylii i Korsyki przez ludy semickie. Zarówno Żydów jak inne ludy semickie z obszaru Babilonu.
Tym faktem tłumaczę utrzymywanie się specyficznego stanu zależności społecznej który dziś przyjął formę struktur mafijnych.
Zarówno mafia sycylijska jak też mafia korsykańska to pogrobowcy semickiej cywilizacji.
Przypuszczam że również Napoleon Bonaparte miał semickie korzenie.
Tak więc generał Dąbrowski służył jednej semickiej mafii a współcześni polscy żołnierze innej semickiej mafii.
Pora się więc opamiętać!
Pora służyć polskim interesom.
Gdyby nie było żadnego chętnego do operacji w Iraku i Afganistanie to nie byłoby tam udziału polskich żołdaków.
Za co służą Polacy z armii? Za kilka judaszowych srebrników.
|
|
15 sierpień 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Żydzi
grudzień 22, 2004
aaa
|
Polskie szpitale
luty 10, 2007
Bogusław
|
Papież do bankierów
luty 5, 2005
Jasiek z Toronto
|
Szambo
kwiecień 6, 2004
antyszmaciak
|
"Złodzieje, nie donatorzy"
październik 25, 2003
|
Stanowisko środowiska ProPolonia.pl wobec sytuacji społeczno-politycznej
marzec 3, 2009
Dariusz Kosiur
|
Gdzie jest MS Ziobro?
styczeń 25, 2007
Bogusław
|
Kejby mi schajba odbiła
listopad 5, 2006
luzak
|
Druga Targowica umożliwia „Tarczę” w Polsce?
sierpień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy lobby Izraela wygra wybory w USA?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański
grudzień 18, 2002
zaprasza.net
|
Półgłówek sili się na wynurzenia
listopad 30, 2008
TVP info
|
W bagnistym moim świecie, ptaszki maluje się na czerwono
luty 23, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Bohaterscy kapitaliści
styczeń 14, 2006
Cezary Gmyz
|
Komunikat
styczeń 4, 2006
Zbigniew Rutkowski
|
Odpowiedzialność za słowa
kwiecień 25, 2003
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere o zmianie na stanowisku ministra zdrowia ( www.sppnn.org.pl )
kwiecień 2, 2003
prezes stowarzyszenia Adam Sandauer
|
Polska potrzebuje imigrantów
październik 27, 2003
PAP
|
Bezprawie po polsku
Szefowie "Super Expressu" będą sądzeni
listopad 25, 2002
PAP
|
Nie dajmy się zwrariować
luty 28, 2004
przesłała Elżbieta
|
|
|