|
Dlaczego Polacy są tak głupi? (18 maj 2009)
|
|
Dlaczego Polacy są tak głupi?
Takie pytanie powinienem zadawać każdego dnia i godziny.
Ale znam na nie wyjaśnienia.
Polacy - jak inne katolickie narody znajdują się w niewoli umysłowej - generowanej przez żydowską religię która haniebnie krępuje ludzki umysł.
Należałoby w końcu postawić pytanie: czy Katolicyzm nie jest przypadkiem koniem trojańskim Judaizmu - który dla obezwładnienia rzymskich wrogów - podesłał swoich agentów twierdzących że jakiś "Bóg" kazał miłować nieprzyjaciół.
Ta absurdalna doktryna powoduje że narody katolickie są dziś biedniejsze niż państwa uwolnione od tego obłędu.
Dwadzieścia lat temu zorganizowana grupa przestępcza przejęła kontrolę nad polskim pieniądzem i Skarbem Państwa.
Posiadanymi narzędziami rozpoczęła likwidację polskiej gospodarki - wprowadzając do naszego Kraju obcych właścicieli.
Popiwek, podatek od zapasów magazynowych i wiele innych szykan ekonomicznych wprowadzonych przez Balcertowicza zlikwidowały polską gospodarkę.
Dziś polscy wyrobnicy, pracują we własnym kraju - dla obcych.
By nie pozostawić żadnych wątpliwości przypomnę że ci "obcy" to w większości wypadków prywatny żydowski kapitał - sygnowany przez firmy z wielu krajów.
Aby lepiej doić bezradnych Polaków wymyśla się kolejne "instrumenty ekonomiczne" - jak to szumnie nazywa ekonomiczna hołota.
W latach 80. wystąpiła recesja w produkcji zegarków.
Zapytano wtedy producenta szwajcarskich Rollex-ów - czy nie odczuwa skutków tej recesji.
Na co ten odpowiedział, że pracuje w innej branży. Jego branża to "LUKSUS".
Kiedy kończyły się źródła grabieży - ekonomiczni przestępcy musieli przyjąć wspomnianą wyżej zasadę.
Do kategorii "luksusu" zaczęli włączać kolejne działy aż w końcu do kategorii luksusu zaliczyli życie ludzkie.
Stało się ono bardzo kosztownym luksusem. Nawet to najprostsze, pozbawione barw.....
Kogo nie stać na ten luksus niechaj zdycha pod płotem.
A wcześniej niech poniewiera się jako bezdomny.
Najbardziej znany żydowski gangster ekonomiczny - twórca tak zwanych przemian ekonomicznych w Polsce - Gorge Soros , powiększa swoje zyski przez spekulacje walutowe i spekulacje na rynku nieruchomości.
W tym celu ustawia w różnych krajach - na stanowiskach ministrów finansów - swoich ludzi.
Takim był Leszek Balcerowicz - którego doradcą przy niszczeniu gospodarki polskiej był niejaki Jacek Rostowski.
Otóż ten Rostowski - który nie zna się na gospodarce, za to doskonale jest obeznany w matactwach ekonomicznych, został mianowany przez miłośnika Disneyowskiej animacji - na stanowisko Ministra Finansów.
Jakie jest zadanie obecnego polskojęzycznego rządu?
Takie samo - jak wszystkich poprzednich: realizacja rozkazów żydowskich władców.
Tych - którzy dokonują malwersacji na całym świecie.
Wspomniany Gorge Soros najpierw spekulował na sztywnym kursie dolara w Polsce.
Kiedy Balcerowicz przestał być Ministrem Finansów, rozpoczął spekulacje w Azji - doprowadzając do tzw. "Kryzysu azjatyckiego" 1997 - w wyniku którego zarobił wiele miliardów dolarów a miliony ludzi w Azji utraciło oszczędności swojego życia.
Gdy władzę w Polsce przejęła AWS-hołota, rozdawała polskie banki.
Znów pojawiło się eldorado - dla ekonomicznych złodziei.
Lecz tego wszystkiego było im mało!
Widząc upadek gospodarki amerykańskiej - do którego sami się przyczynili - wyprowadzili ogromne sumy pieniędzy by ulokować je w świecie.
Z tego powodu- w ostatnich latach wystąpiła - również w Polsce - eksplozja ofert bankowych.
Nigdy nie było tak łatwo o kredyt.
Szczególnie chętnie udzielano kredytów na nieruchomości - widząc w tym najlepszą lokatę kapitału.
Ale doświadczenia amerykańskie pokazały, iż nadmiar podaży nieruchomości doprowadził do takiego załamania, że banki odzyskiwały zaledwie maleńki ułamek ich wartości. W rezultacie upadło wiele banków.
Żydowski agent o nazwisku Rostowski dostał polecenie by Skarb Państwa - a więc Społeczeństwo Polskie zagwarantowało zyski z ich kapitału.
Dlatego polskojęzyczny rząd podjął decyzję: że ludzie pozbawieni pracy "dostaną" pieniądze na spłatę kredytów bankowych.
Nie dostaną na utrzymanie, na leczenie, wychowanie dzieci .... ale dadzą pieniądze bankom.
DLACZEGO WŚRÓD 30 MILIONÓW POLAKÓW NIKT TEGO NIE WIDZI?!
Te pieniądze musi się jednak zdobyć.
Ale nie od bogatych - lecz od biednych!
Więc polskojęzyczny premier ma zamiar wprowadzić tak zwany "podatek ekologiczny" od samochodów.
Ma zamiar upiec kolejną pieczeń na tym samym ogniu.
W samej intencji podatku kryje się typowe żydowskie oszustwo.
Podatek ten mają płacić bowiem właściciele starych samochodów.
1. Oszustwo pierwsze polega na uznaniu, że stare samochody bardziej zanieczyszczają otoczenie.
Przede wszystkim - stare samochody jeżdżą mniej - bo właścicieli nie stać na duże wydatki - na paliwo.
90 procent z nich spełnia normę ekologiczną Euro2. Ponieważ dla oszczędności - większość z nich zasilanych jest gazem to ich szkodliwość dla otoczenia jest znacznie niższa niż nowych pojazdów.
2. Przy produkcji nowego samochodu zużywa się ogromne ilości energii - która zanieczyszcza atmosferę.
Więc nowy samochód dodatkowo zanieczyszcza atmosferę.
Istnieje takie proste narzędzie - jak analizator spalin.
Ale z tego nie skorzysta ministerstwo bo okaże się że samochody oligarchii finansowej smrodzą najbardziej.
Restrykcyjna polityka eko-fiskalna ma zmusić biedniejszych Polaków do skorzystania z usług banków - a tym samym zwiększyć dochody mocodawców Rostwoskiego.
Mógłbym tak dalej tłumaczyć, wyjaśniać.
Tylko po co?
Trzydzieści - kila milionów Polaków niczego nie widzi.
Bo gdyby widziało to już dawno spaliliby Ministerstwo Finansów, pozwalając jego obsadzie i całemu Rządowi obserwować to widowisko .....
od wewnątrz.
|
|
18 maj 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| ja widze i uwierz ze jestem katolikiem ale kazdego dnia w myslach mam ze rozpier-dalam ten złodziejski rząd polacy to banda bezmozgowcow proste pytanie nie pasuje mi robota to ja zmieniam nie pasuje rzad to czemu go nie rozj-ebjemy |
|
2014-01-03
prawdziwy polak
|
|
|
|
Kultowy ubaw po pachy
lipiec 9, 2008
Marek Jastrząb
|
Obóz pięknej Polski?
kwiecień 29, 2007
Remigiusz Okraska
|
Jesteśmy na pastwie Niemców ...
październik 21, 2004
Ośrodek Studiów Wschodnich
|
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
|
Założenia Ustawy o Likwidacji Bezrobocia i Naprawie Finansów Publicznych
grudzień 17, 2003
|
takie tam
wrzesień 15, 2005
broda
|
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pomysłowa TVN24
listopad 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czwarta władza i agenci
październik 22, 2003
Teresa Kuczyńska
|
Sądy traktują podejrzanych nierówno
październik 24, 2005
Marek Komorowski
|
Wracamy do klanów
lipiec 3, 2004
Andrzej Kumor
|
Ciekawostka - wojna z Irakiem była nielegalna
czerwiec 3, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dzień jak co dzień, ale inaczej
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
|
Bestialstwo XXI wieku
Porywacze dzieci
kwiecień 29, 2003
Artur Łoboda
|
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Frasyniuk w służbie gen. Kiszczaka
wrzesień 13, 2005
|
Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
wrzesień 25, 2006
Bogdan Historia Slowian Polski
|
Niebo błękitne nade mną ...
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
|
Włoscy dziennikarze: izraelska armia kłamie
sierpień 23, 2002
PAP
|
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
|
|
|