ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
więcej ->

 
 

Zawłaszczone państwo, III RP cytacją PRL-u


Nie wiem czy kiedykolwiek i czy w ogóle uda się postawić zarzuty tym, którzy zawłaszczyli ten kraj w okresie 10-letniej kadencji towarzysza Aleksandra Kwaśniewskiego ?
Tym bardziej stają się niezrozumiałe oskarżenia PO adresowane w kierunku PiS, że ten zawłaszczył państwo? Te oskarżenia mają swoją wymowę zwłaszcza w sytuacji, kiedy ujawnia się coraz to więcej informacji na temat udziału, w pospolitej grabieży majątku narodowego i sprzeniewierzenia się własnemu narodowi, przez grupy trzymające władzę, do których przynależeli (być może nadal przynależą) osoby wymienione w publikacji „ŻW” zatytułowanej: Kto wspierał fundację prezydentowej Kwaśniewskiej? http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=9912&wid=8245123&rfbawp=1143529784.800&ticaid=11539

[Uwagę zwraca też nazwisko dyrektora generalnego spółki Billa Polen Zbigniewa Borawskiego. W sprawozdaniu z likwidacji majątku byłej PZPR wskazano, że pieniądze partyjne znalazły się właśnie m.in. w spółce Billa Polen. Udziałowcami tej spółki były: austriacka Billa, firma Aleksandra Żagla i Andrzeja Kuny Polmarck GmbH (zatrudniony w niej był rosyjski szpieg, pułkownik KGB Władimir Ałganow) i należąca do Sławomira Wiatra spółka Mitpol. W tej ostatniej firmie Kuna i Żagiel także mieli udziały.]

(...)

Koniecznym i jak najbardziej uczciwym staje się pilna potrzeba wyjaśnienia wszystkich tych działań, bez względu na poprawność polityczną czy jej brak. Wyjawienie wszystkich powiązań biznesu ze światem polityki, polityki z biznesem i grupami przestępczymi. Ujawnienie udziału w tym przestępczym procederze służb specjalnych i członków obcego wywiadu.
Konieczne jest również wyjawienie powiązań dziennikarzy z w/w procederem, którzy działali i nadal działają na zlecenie swoich mocodawców zatajając lub fałszując prawdy.

Jeśli w grę nie wchodzi kwestia przypadku, a w tych działaniach na pewno należy dzieło przypadku wykluczyć, to mamy do czynienia w praktyce z teorią spisku. Spisek ten należy uznać za:
-celowe dążenie do demontażu państwa polskiego poprzez tzw. prywatyzacje, które bezpośrednio zmierzały do przejęcia przez obcy kapitał wszystkich najważniejszych sektorów gospodarczych kraju,
-osłabianiem, a wręcz prowadzeniem do likwidacji suwerenności Polski.

Targowica jaka dziś odbywa się w Sejmie tylko potwierdza tę teorię spisku. Obstrukcja większości reprezentantów narodu w dążeniu do wyjawienia prawdy i ukarania winnych w tym największe „autorytety”, które dotąd bezkarnie realizowały swój chocholi taniec jest nadto wymowna.
W tym Sejmie tak naprawdę nie ma reprezentacji polskiego narodu, są to z reguły, i w większości, posłuszne harty polujące na rzecz swego pana...
Okrzyki podnoszone przez prasę - przy najmniejszej nawet próbie chęci działań zmierzających do wyjawienia prawdy- natychmiast nazywane są próbą zamachu na demokrację.

Zatem rodzi się pytanie; o jakiej demokracji tu mowa, czyja to demokracja i komu ma służyć? jeśli nie służy coraz większej i coraz bardziej biednej rzeszy Polaków?
Wszystkie pozorne działania z hasłami o braku wolności i demokracji u naszych wschodnich sąsiadów są niczym innym jak zasłoną dymną dla dramatu jaki obecnie rozgrywa się wewnątrz Rzeczypospolitej.

Starogard Gdański - 2006-03-28


29 marzec 2006

Marek Olżyński 

  

Archiwum

Swiatowa inwazja starych bezboznych lichwiarzy
lipiec 31, 2005
Wojciech Gryc
Na siódmą rocznicę istnienia Portalu
marzec 20, 2009
Artur Łoboda
Znaczenie obrony przeciwlotniczej Iranu
listopad 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy, to istni... masochiści !
czerwiec 1, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Za prezydentury Tuska to było(by?) fajnie
grudzień 10, 2005
”Pestka”
Seks polityków i artystów
sierpień 13, 2007
Tadeusz Oszubski
Spada zaufanie do mediów publicznych
październik 10, 2003
Artur Łoboda
Koniec zasobów taniej robocizny w Chinach?
czerwiec 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
The American Heresy, Selfishness and Contempt For Mercy
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Po prostu uporządkować
lipiec 30, 2008
Artur Łoboda
Bush zawetował ustawę zakazującą CIA tortur
marzec 8, 2008
PAP
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
Plemiona z południa Iraku dołączają do zbrojnego oporu
styczeń 29, 2007
Dahr Jamail
Narzędzie Ujarzmiania
styczeń 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
Interpretacja zniesławienia przez pryzmat kodeksu karnego
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Niezależne Obchody 25 -tej Rocznicy Strajków na Dolnym Śląsku
sierpień 8, 2005
Dr Leszek Skonka
Prawdziwa afera
styczeń 28, 2007
Bartosz Machalica
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media