ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
więcej ->

 
 

Korupcja

96 proc. Polaków twierdzi, że w Polsce występuje korupcja - wynika z sondażu TNS OBOP. 68 proc. respondentów uważa, że z tym zjawiskiem można się spotkać bardzo często, 25 proc. - raczej często, a 3 proc. - rzadko.

W to, że w Polsce można załatwić sobie za pieniądze korzystny zapis ustawy sejmowej, wierzy 56 proc. respondentów. 20 proc. uważa, że można to osiągnąć bardzo łatwo, a 36 proc., że łatwo. Zdaniem 16 proc. jest to trudno osiągalne lub w ogóle niemożliwe.

Polacy mają złe zdanie o urzędach. W urzędach gminnych za pieniądze można kupić korzystną decyzję - uważa 71 proc. respondentów. Zdaniem 66 proc. Polaków podobnie wygląda sytuacja w wysokich urzędach państwowych.

Korupcja dotyczy też sądów. Korzystny wyrok za pieniądze można załatwić sobie zdaniem 56 proc. respondentów. Prawie co czwarty (22 proc.) Polak sądzi, że kupienie wyroku w Polsce jest trudne lub w ogóle niemożliwe.

Od zjawiska korupcji nie są wolne także media. Zdaniem 18 proc. respondentów, przychylność gazet można bardzo łatwo kupić. 38 proc. twierdzi, że łatwo, 17 proc. uważa, że trudno lub jest to w ogóle niemożliwe.

Polskich polityków pod względem uczciwości rodacy oceniają zdecydowanie negatywnie. Tylko 1 proc. Polaków przychylił się do opinii, że są oni lepsi od ogółu obywateli. 63 proc. uważa, że są gorsi od ogółu obywateli. Podobieństwo w stopniu uczciwości polityków i przeciętnych obywateli odnalazło 30 proc. respondentów. Polacy generalnie mają sceptyczne spojrzenie na przyszłość. 25 proc. uważa, że w najbliższych kilku latach, ogólnie rzecz biorąc, korupcja i przekupstwo w Polsce zwiększą się. 43 proc. twierdzi, że utrzymają się na tym samym poziomie, a 21 proc. prognozuje, że się zmniejszą.

Sondaż zrealizowano w dniach 9-11 sierpnia 2003 r. na ogólnopolskiej, reprezentatywnej grupie 1000 Polaków powyżej 15 roku życia
(PAP)

Jedno pytanie :

A gdzie byli dziennikarze PAP przez ostatnie 14 lat, kiedy w Kraju dochodziło do przewałek na niespotykaną w historii Polski skalę?
2 wrzesień 2003

 

  

Archiwum

Walka o prawdę, prawo i sprawiedliwość - cd
styczeń 10, 2007
ppłk rez. Edward Makowiecki
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Ukraini, nie Ukraińcy
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
Polska wspiera Izrael
listopad 25, 2004
aaa
Obejrzyj film "Terror Storm" w sieci
grudzień 26, 2006
Kormak za Prison Planet
Europa, Europa
luty 11, 2006
PAP
Zagrozenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
Kryzys podminowuje prestiż USA
październik 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Członkowie RPP domagają się wyrównania za trzy lata pracy
czerwiec 25, 2002
PAP
Fundacja Batorego odrzuciła...
wrzesień 28, 2005
Witold Filipowicz
Oskarżam
maj 1, 2006
Jacek Bartyzel
Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Siedzimy w gównie po uczy
styczeń 23, 2006
Artur Łoboda
Majstrowali i wymajstrowali. Dług publiczny 03 wzrośnie przynajmniej do 51-52 proc. PKB
luty 8, 2003
PAP
Stan Tymiński: Dotkryna Podboju Świata przez Imperium USA
czerwiec 4, 2007
przysłał: marduk
Interpretacja zniesławienia przez pryzmat kodeksu karnego
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
Cold War II
wrzesień 4, 2007
przysłał ICP
Mędrzec ze styropianu
luty 6, 2008
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media