|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
więcej -> |
|
Wirus H5N1 zaatakował "GW" ?
|
|

Najbardziej podatnym organizmem na wszelkiego typu wirusy jest środowisko Gazety Wyborczej, które prześladowane jest permanentnie jak nie żydomanią, to ksenofobią lub innym np. wyznaniowym wirusem.
Ostatnio środowisko tej zacnej gazety zostało zaatakowane po raz kolejny, tym razem przez wirus H5N1 potocznie zwany ptasią grypą. Dziś ta zacna gazeta podaje informacje iż rząd ukrywał (od soboty) informację na temat wirusa jaki został wykryty w Toruniu. Dziwnie się to składa, że zwarzywszy iż właśnie od soboty niemalże wszystkie media informowały o wykryciu gro?nego wirusa. Zastanawia mnie - czytelnika, mieszkańca gdzież ów rząd - jak wynika z analizy prasy i opiniotwórczej telewizji- najgorszy w powojennej historii Polski ukrył tę informację? na czym to ukrycie informacji miałoby polegać?
Histeria wywołana wygraną PiS (a może porażką PO byłoby właściwiej?) i rządami mniejszościowymi tego ugrupowania osiąga mistrzostwo świata w tworzeniu szczytów absurdu. Niektóre media, w tym zacna GW zdołały wybudować Himalaje absurdu,. Te działania są odpowiednio nakierowane, są wymierzone w polską rację stanu.
Tak przyznaję, jest to najbardziej polski rząd jaki do tej pory sprawował władzę w tym zmęczonym ciągłymi "wirusami" kraju. Z (dez)informacji i ciągłych ataków na ten rząd, wynikać może tylko jedno, że większość - odrzucając ofertę PO - dokonała złego wyboru, poprzez co mniejszość czuje się zagrożona. Czym?
Wydaje mi się, a wręcz jestem przekonany, że premier Marcinkiewicz osobiście był w sobotę w Toruniu, ale być może moje radio kłamie? Choć akurat informację o pobycie premiera, na miejscu objętym szczególną ochroną, nie podawało Radio Maryja.
Zastanawia mnie jak daleko jeszcze posuną się „wolne media” w celu fałszowania prawdy? Jakich użyją sposobów aby ich hipokryzja osiągnęła kolejny szczyt absurdu?
Starogard Gdański, 2006-03-07
|
|
7 marzec 2006
|
|
Marek Olżyński
|
|
|
|
Выбор Петруся
grudzień 26, 2004
|
Generał Michał Gutowski nie żyje (2)
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Strategiczne straty USA w Azji Centralnej
październik 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą.
list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
luty 28, 2003
Artur Łoboda
|
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Okupacja irackich serc i umysłów
listopad 18, 2006
Nir Rosen/ tłum.Piotr
|
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
|
Column One: Jews Wake Up!
grudzień 9, 2006
przysłał ICP
|
"Wrota" do kasy
grudzień 15, 2002
Tomasz Piwowarski
|
Wcześniejsze wybory - czyj to spryt?
maj 26, 2008
Dariusz Kosiur
|
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
|
Uratowac Polski istnienie
lipiec 17, 2008
...
|
Kwestie wiary
listopad 6, 2007
Artur Łoboda
|
Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.
kwiecień 29, 2006
Tlum: ( Leszkowski ,2006)
|
Jak Amerykanie Tracą Wolność
styczeń 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Unijny Rozbiór Serbii
Kosowo oddane islamistom
luty 19, 2008
Robert Wit Wyrostkiewicz
|
SLD, SdPl, UP i UW.
luty 17, 2005
|
Zespół chorych budynków - wielkie zagrożenia naszego środowiska.
czerwiec 10, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
czerwiec 22, 2008
PAP
|
Armia oprawców
luty 14, 2008
marduk
|
więcej -> |
|