ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
więcej ->

 
 

Wiek dwudziesty “wiekiem śmierci” w historii ludzkości

Wiek dwudziesty jest nazywany “wiekiem śmierci” w historii ludzkości, ponieważ nigdy w żadnym porzednim stuleciu tyle ludzi nie było zmordowanych. Ważna jest perspektywa dwudziestego pierwszego wieku ponieważ, w epoce nuklearnej światu grozi “wojna ostateczna” czyli po angielsku “terminal war.”

Wobec skreślenia przez prezydenta Bush’a traktatu “Start II” obecnie toczy się wyścig zbrojeń, oraz największą senzacją Azji jest zbliżenie się wojskowe Chin z Rosją jak też stworzenie przez te państwa “Shanghai Cooperation Organization,” w której to organizacji oficjalnymi językami są chiński i rosyjski. Pakt „Shanghai Cooperation Organization" ma pełnoprawnych członków w Chinach, Rosji, Kazakstanie, Kyrgyzystanie, Tadżykistanie, Uzbekistanie, oraz ma aplikantów-obserwatorów w postaci Iranu i Pakistanu.

Tah więc sensacją 21go wieku w Azji, jest zbliżenie się Rosji i Chin, którego nikt się nie spodziewał, przed skreśleniem traktatów rozbrojeniowych, takich jak Start II i rozpętanie nowego i skrytego wyścigu zbrojeń nuklearnych. Ten wścig zbrojeń nuklearnych włącznie z przestrzenią kosmiczną odbywa się przy pełnej świadomości, że USA i Rosja mogą się wzajemnie zniszczyć w krótkim czasie, rzędu pół godziny.

Na tym tle stawianie wyrzutni rakiet typu „Tarcza” na polskim terenie jest śmiertelnym zagrożeniem dla Polski, ponieważ wyrzutnie te są oddalone tylko o cztery minuty lotu pocisku do Moskwy i do rosyjskich ośrodków kontroli i dowodzenia. Rosyjska reakcja musi polegać na automatycznych wyrzutniach rakiet z głowicami nuklearnymi, które miałyby nie dopuścić do zagrożenia Moskwy.

Bajki o zagrożeniu przez Iran nie mają sensu. Polska obecnie niestety jest pionkiem na szachownicy i może być ofiarą zniszczenie radio-aktywnego z powodu pomyłki, którą naturalnie USA i Rosja wyjaśniłyby między sobą, żeby nie dopuścić do wzajemnego zniszczenia nuklearnego.

Pamiętamy jak w 1962 roku rakiety sowieckie na wyspie Kubie były oddalone o osiem minut lotu od Waszyngtonu i wtedy USA zrobiły wszystko żeby się tych rakiet pozbyć. Dla Polski jedyny rozsądny wybór polega na nie zgadzaniu się na wyrzutnie w Polsce, żadne dozbrajanie bronią amerykańską lub izraelską nie jest w stanie usunąć tego śmiertelnego ryzyka..

W obliczu żądań żydowskiego ruchu roszczeniowego należy zdawać sobie sprawę że
Milton Lautenberg, dyrektor: Center for International and Security Studies, opublikował w 2003 roku zestawienie dotyczące powojennych strat w ludziach artrykuł o stratch między 1945 i 2000 rokiem. Ocena Ośrodka Studiów Międzynarodowych oparta jest na następujących cyfrach podanych w języku angielskim w encyklopedii Wikipedia:
• World War I mortality, between 13 and 15 million.
• The Russian civil war of 1918–1922 and the Polish-Soviet conflict towards its end, deaths of over 12.5 million in Russia alone.
• The Chaco War, between Paraguay and Bolivia, 1928–1933, approximately 3 million deaths.
• The Spanish Civil War, 1936–1939, 600,000 deaths.
• Various colonial wars, approximately 1.5 million deaths.
• World War II, deaths of between 20 and 23 million.
• Wars/conflicts between 1945 and 2000, deaths of 40 million.
• Soviet collectivization and "dekulakization" 16 million to 50 million, though some included in World War II totals in these estimates.
• Deaths under Mao, between 16 million and 30 million.
W dodatku do rozmaitych pogromów i wojen domowych Milton Leitenberg ocenia że w sumie w dwudziestym wieku zamordowano 216 millionów ludzi. Oddzielnie liczy on mordy popełnione w zbrodniach indywidualnych w trzecim świecie oraz śmierci z biedy, zatrucia śwodowiska, epidemii, niedożywienia poverty, environmental degradation, disease, malnutrition not part of famine, oraz braku służby zdrowia. Z tych powodów według Miltona Leitenberga 17 do 18 millionów ludzi ginęło rocznie do roku 2000.

Autorytatywna ocena masowych mordów 216 milionów ludzi przez instytut, którego dyrektorem jest Milton Leitenberg oznacza, że ofiary w ramach Holocaust’u przedstawiają mniej niż trzy procent wszystkich ofiar “wieku śmierci,” którym był wiek dwudziesty.


www.pogonowski.com
26 kwiecień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
Czy Kanał Panamski Będzie Powiększony?
kwiecień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Historia białego człowieka: Asyria i Persja
sierpień 25, 2006
Zbyszek Koreywo
Stanowisko „Obywatela” ws. Kosowa
luty 19, 2008
Redakcja Magazynu „Obywatel”
Rzecznik rządu Michał Tober zaprzeczył jakoby była rozważana dymisja ministra zdrowia Mariusza Łapińskiego.
lipiec 6, 2002
PAP
Co piszą inni
listopad 20, 2007
( . ) bez podpisu
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
Bliższe Polakom Niemcy niż USA?
grudzień 14, 2007
Gregory Akko
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prezydencka troska, czy gra pozorów
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
Kwaśniewski: bąd?my wdzięczni za dni, które papież nam poświęcił
sierpień 19, 2002
PAP
Dziad, czyli polski inżynier
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
O zarobkach lekarzy rodzinnych i konfliktach dotyczących opieki zdrowotnej
styczeń 2, 2006
Adam Sandauer
Zanim wódz zgromi talibów
wrzesień 25, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Do diabła
maj 21, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media