|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
więcej -> |
|
Bidulek
|
|
Aleksander Kwaśniewski uważa, że posunięcia sejmowej komisji śledczej badającej aferę Orlenu związane z działaniem fundacji jego małżonki "Porozumienie bez barier" to "ewidentne polowanie" na jego osobę.
Prezydent podkreślił, że działalność fundacji jest "całkowicie przezroczysta" i że funkcjonuje ona zgodnie z prawem.
Wczoraj komisja śledcza zwróciła się do prokuratury o zabezpieczenie dokumentacji finansowej fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier".
- To jest ewidentne polowanie i wobec tego będziemy podejmować wszelkie możliwe działania, żeby się nie poddać tego rodzaju nagonce, bo nie ma żadnego powodu do tego - powiedział dziś prezydent. Jego zdaniem, wniosek ten jest "co najmniej wątpliwy prawnie".
Sponsorzy bez barier
Dodał, że jego żona zwróciła się do marszałka Sejmu Józefa Oleksego o interpretację tego, czego żąda komisja. - Bo z tego, co wiem, komisja ma zbadać sprawę PKN Orlen i nadzoru Skarbu Państwa nad Orlenem i zatrzymania pana Modrzejewskiego (byłego prezesa PKN Orlen), a nie jednej z wielu tysięcy fundacji, które w Polsce działają - zaznaczył prezydent. - Na tej samej zasadzie komisja może sprawdzić to, na ile higienicznie zachowujemy się w Pałacu - ironizował Kwaśniewski.
- Nie może być tak, że (fundacja działa - red.) w nastroju ewidentnej nagonki, podejrzeń, które są niczym nie uzasadnione - dodał prezydent.
Komisja przyjęła uchwałę w sprawie fundacji na wniosek Romana Giertycha (LPR). Jego zdaniem, taki krok jest konieczny, bo fundacja Kwaśniewskiej dostarczyła komisji tylko dokumentację dotyczącą środków finansowych otrzymanych z PKN Orlen. Fundacja odmówiła udostępnienia posłom informacji dotyczących innych darczyńców.
(PAP)
Tak!
Atak na Kwaśniewską ma osłabić jej męża i "bandę czworga", która na wzór maoistowskich Chin przejęła w Polsce, w pełni niekontrolowaną, przez nikogo władzę.
Straszna nędza Polaków, osłabienie bezpieczeństwa politycznego i ekonomicznego naszego Kraju to efekt rządów bandy, w której Kwaśniewski pełni rolę - co najmniej - "rzecznika prasowego".
Efekty jego działalności uznać można za zdradę interesów narodowych Polski
Nawet w najbardziej cywilizowanym kraju dla zdrajców jest tylko jedna kara.
Wnikliwy obserwator sceny politycznej zauważy jednak, że mocodawcy Kwaśniewskiego spisali go na straty i znajdującym się w ich rękach mediom pozwolono rozegrać przedstawienie pod hasłem "walka o prawdę".
Tylko, że ta "prawda" z góry została ustalona, a naiwnymi pionkami w rodzaju Ziobry, Giertycha, Leppera rozgrywa się koleją partię określaną - władza nad światem.
(Artur Łoboda)
|
|
30 wrzesień 2004
|
|
|
|
|
|
"Izraelskie Siły Obronne” – IDF
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Domagają się wyniesienia Stalina na ołtarze
listopad 27, 2008
PAP
|
Media
listopad 29, 2003
Nasz Dziennik
|
Bolesław Konstanty Gebert ps. “Ataman” donosi z USA do Moskwy
luty 20, 2006
GUG
|
Krawczyk kraje jak jej staje
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Auschwitz
styczeń 28, 2005
|
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
|
PO jedynym ratunkiem dla bagna polskiego
kwiecień 23, 2005
|
Strach w samolotach i masakra w Libanie
sierpień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Frajerzy, czyli - "Nasi zapomniani sojusznicy"
grudzień 28, 2003
Marek Głogoczewski
|
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
|
Pytanie, które powinien sobie zadać każdy Polak
styczeń 9, 2007
Artur Łoboda
|
Żebranina
sierpień 21, 2004
Expres ilustrowany
|
To nie jest dom wariatów - to rynsztok
styczeń 8, 2004
PAP
|
Zachwianie kredytu i kryzys na giełdach świata
styczeń 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fiasko walki o kontrolę ropy naftowej Iraku?
maj 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
|
Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
|
Agent Boni nowym ministrem w rządzie Tuska
styczeń 15, 2009
PAP
|
WOJNA
kwiecień 12, 2003
|
więcej -> |
|