|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
więcej -> |
|
Apel do parlamentu Hiszpanii
|
|
Szanowny Panie Pośle
Senatu Kortezów tj izby wyższej Parlamentu Hiszpanii jednomyślnie przygotował uchwałę w obronie polskich uczestników Brygad Międzynarodowych „Dąbrowszczaków”, którzy w latach 1936-39 walczyli w wojnie domowej przeciw wojskom generała Francisca Franco występując po stronie republiki hiszpańskiej. Uchwała ma być przyjęta ostatecznie17 kwietnia 2007r.
Senat Kortezów uważa że: - "Konserwatywny rząd polski chce usunąć z historii swojego kraju pamięć o członkach Brygad, (...) których określa jako zdrajców i przestępców. (...) Chce im odebrać ich prawa i emerytury, jak już wcześniej usunął ich imiona z nazw ulic i szkół"-określenia zawarte w ustawie.
Uchwała zobowiązuje rząd w Madrycie do udzielenia polskim kombatantom Brygad Międzynarodowych pomocy prawnej i konsularnej w walce o zachowanie ich praw. Podstawą takiej decyzji jest dekret rządu Hiszpanii z 1996 roku, który kombatantom Brygad przyznaje prawo do obywatelstwa hiszpańskiego.
Ponieważ trudno jest polemizować i uczyć historii ludzi (parlamentarzystów Hiszpanii) nie tyle nieświadomych tragedii jaką nasz naród doświadczył z rąk ludzi krzewiących w Europie doktryny komunistyczne , co celowo próbujących ingerować w polską obyczajowość polityczną. Dlatego zwracam się z apelem, który chciałbym złożyć na ręce hiszpańskich parlamentarzystów za pośrednictwem Ambasady Hiszpanii w Warszawie i proszę o poparcie wniosku.
Jego Ekscelencja Pan Ambasador
Ambasada Hiszpanii
, 00-459 Warszawa
ul. Myśliwiecka 4
Jego Ekscelencjo Panie Ambasadorze.
Senat Parlamentu Hiszpanii zamierza podjąć uchwałę zamierzającą bronić polskich uczestników Brygad Międzynarodowych „Dąbrowszczaków” przed działaniami Rządu i Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej rzekomo mającymi pokrzywdzić żyjących jeszcze „ Dąbrowszczaków” odbierając im uzyskane od rządów PRL przywileje i zrównując z rzeszą obywateli naszego kraju.
Weteranów Brygad Międzynarodowych żyje dziś w Polsce jeszcze dwudziestu pięciu.
Apeluję zatem by Senatu Parlamentu Hiszpanii podjął następujące dalsze działania:
Przyznał żyjącym weteranom hiszpańskiej wojny domowej w latach 1936-1938 domy na terenie Hiszpanii umożliwiające im wykorzystanie prawa do hiszpańskiego paszportu i zamieszkanie na terenie kraju o który walczyli.
Przyznał tym weteranom godziwe renty pozwalające na dostatnie życie po zamieszkaniu na terenie Hiszpanii.
Podjął stosowne uchwały wprowadzające nazwiska wszystkich bohaterskich uczestników batalionu im. gen. Jarosława Dąbrowskiego Brygad Międzynarodowych do dowolnych placów, ulic, bąd? obiektów ale na terenie Hiszpanii.
Potępił Ukraińska Powstańczą Armię ,przesyłając stosowny dokument dla parlamentu Ukrainy, za zabójstwo dowódcy Brygad Międzynarodowych generała Karola Świerczewskiego „Waltera”, wg E Hemingwaya noszącego ps hiszpański Goltz.. Zabójstwo to dokonane 28 marca 1947r pod Baligrodem oraz inne mordy dokonane również na żołnierzach generała, są do dnia dzisiejszego przedmiotem chwały Ukraińskiej Powstańczej Armii istniejącej na terenie Ukrainy i nobilitowanej przez parlament tego kraju.
Uczcić stosowną uchwałą również pamięć uczestników zdobycia przełączy Samosierra, którzy pod dowództwem szwoleżera Jana Leona Hipolita Kozietulskiego pułkownika wojsk polskich, dowódcy 3 szwadronu, w dniu 30 listopada 1808r., zdobywając przełęcz dla cesarza Francji Napoleona, przyczynili się do obalenia wywodzących się jeszcze z „wieków ciemnych”, jak pisze obecna hiszpańska prasa, dynastii hiszpańskich królów.
Szwoleżerowie ci przecież „nieśli na swoich szablach” powiew postępowych ideologii rewolucji francuskich, fundamentu prawa współczesnej Unii Europejskiej.
Podczas bitwy tej zginęli: kapitan Dziewanowski, porucznik Krzyżanowski, podporucznicy Rowicki[13] i Rudowski, wachmistrz Sokołowski, brygadier Mroczek, szwoleżerowie Białkowski, Ciesielski, Drodziński, Drożdżewski, Jasiński, Kowalski, Rokoszewski, Rymdzyko, Strachowski, Sulczycki, Turczyński, Wasilewski, Żabałowicz, Żurawski, Żylicz oraz Nieszworowicz (zaginął bez wieści). Łącznie straty w zabitych i rannych wyniosły 54 szwoleżerów cesarskiej gwardii.
Proszę o przekazanie niniejszego apelu na ręce hiszpańskich parlamentarzystów.
Polska dnia 26 marca 2007r Jan Lucjan Wyciślak
Ps. Niniejszy apel można przesyłać na e-mail Ambasady Hiszpanii
emb.esppl@mail.mae.es, embesp@medianet.pl lub wybranemu przez siebie posłowi.
|
|
26 marzec 2007
|
|
Jan Lucjan Wyciślak
|
|
|
|
Apel o unikanie emocjonalnych wypowiedzi i osądów, a podawanie do wiadomości ogółu ?ródeł, nazw, liczb...
styczeń 26, 2007
antycenzor
|
Rosną długi finansów publicznych
lipiec 16, 2002
PAP
|
Półgłówek
czerwiec 1, 2008
PAP
|
Koniec antyrosjanizmu w Polsce?
kwiecień 5, 2007
wasylzly
|
Takie sobie, dziwne wydarzenie
październik 17, 2008
Artur Łoboda
|
Klasa w urzędzie - nasza unijna specjalność
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
|
Bogaci obrońcy chłopów
wrzesień 6, 2002
BERNADETA WASZKIELEWICZ http://rzeczpospolita.pl
|
Belka zadowolony z obniżki stóp
czerwiec 27, 2002
PAP
|
31 000 dni JPII
maj 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Chcieliście UE, no to ją macie (2)
Technika mycia i dezynfekcji rąk w systemie HACCP zgodnie z normami UE
styczeń 12, 2005
|
Jasność widzenia
grudzień 30, 2007
Artur Łoboda
|
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
listopad 5, 2003
|
Reklama - między informacją a manipulacją
listopad 28, 2006
Izabela Janczak
|
Perfidia Gross’a w „Upiornej Dekadzie,” „Sąsiadach” i „Strachu”
lipiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Wiosenny" XVII memoriał Jana Strzelczyka w Pięciu Stawach
kwiecień 21, 2005
Opracował Marek Głogoczowski
|
Pacyfikacja Polski Przez NKWD a Nowy Film o Jedwabnem
kwiecień 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
nawroty
wrzesień 28, 2004
|
Rosja nadal jest i będzie gro?ną potegą
marzec 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
|
więcej -> |
|