ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
więcej ->

 
 

Projekt Społeczny Polska 2005. Komentarz 1

Moi drodzy!
Świetnie, że w ogóle jest taka dyskusja. To jest niezaprzeczalny i wręcz nie do przecenienia plus. I to jest teza nadrzędna. A teraz merytorycznie.
Nie chciałbym nikogo urazić lecz moim zdaniem propozycje przedstawione w Projekcie "Polska 2005" powinny służyć jako punkt wyjściowy do dalszej budowy Programu Przemian "Polska 2005". Przedstawiony Projekt ma niestety kilka niedociągnięć, jest pomieszaniem rzeczy ważnych i marginalnych, i co na tym etapie zrozumiałe, nie wyczerpuje całości problematyki.
Budując tego typu Program jako podstawę do ewentualnego dalszego działania politycznego i aby uniknąć przysłowiowego "bicia piany", czyli żeby było konkretnie i rzeczowo, należy:.

1/ Przeprowadzić pełną analizę sytuacji zastanej pod kątem:
a/ ekonomicznym
b/ społecznym
c/ politycznym
d/ kulturalnym
i to zdecydowanie w tej kolejności. Wszak "byt określa świadomość". I mimo, że niektórym ?le się to stwierdzenie kojarzy, to jednak uwzględniając sprzężenia zwrotne, jest to niewątpliwa prawda.

2/ Wypracować wizję tego, co chcemy osiągnąć, czyli cel strategiczny, uwzględniając realia
(biorąc pod uwagę przynajmniej kryteria, jeśli nie poważniejszych technik analitycznych, to chociaż oklepanej i powszechnie znanej internautom, analizy SWOT).
Cel strategiczny musi być rozpisany również według wyżej przedstawionej zasady:
- ekonomia, (wizja przemian gospodarczych gwarantujących Polakom posiadanie własności i jej rozwój; "tyle wolności, ile własności");
- problematyka społeczna (bo przecież to co robimy, to robimy z lud?mi i dla ludzi);
- warunki polityczne (tu musimy przyjąć umowną "demokrację internetową" albo system autorytarny, albo jeszcze coś, byle realnego, w ramach polityki wewnętrznej on i wypracować bodaj elementarne zasady polityki zagranicznej naszego państwa.);
- oddziaływanie w zakresie kultury (twórczość, świadomość, kształcenie, postęp naukowy, itp.).

3/ Opracować sposoby realizacji i etapy dochodzenia od wyznaczonych celów operacyjnych.
Należy wyznaczyć:
a/ zadania i horyzonty czasowe ich realizacji,
b/ ludzi bąd? zespoły odpowiedzialnych,
c/ środki na realizację i sposoby ich pozyskania.

4/ Przewidzieć i wprowadzić mechanizmy zabezpieczające na każdym z etapów realizacyjnych i procedury awaryjne na wypadek niepowodzeń spowodowanych zarówno przez błąd człowieka jak i zmieniające się warunki geopolityczne lub inne czynniki.

PROPONUJĘ
Rozpocząć dyskusję w każdym z 4 punktów, przy czym zaczynamy od 2 pierwszych, bo najpierw musimy wiedzieć
- na czym stoimy, a następnie
- do czego zamierzamy dojść.
Dopiero w drugiej kolejności rozpracujemy metody, etapy pośrednie i zabezpieczenia.

Naszą pracę proponuję zakończyć w terminie najdalej kilku tygodni (nawet jeśli będzie pobieżna), aby w trakcie kampanii przedreferendalnej o wejście do Unii Europejskiej na pytanie "jeśli nie Unia to co?" lub na wypadek odrzucenia akcesji do UE, nie pozostać "z ręką w nocniku"!

Całość należy poskładać w całość. Poddać redakcji. Opublikować nie tylko w internecie. Gromadzić wokół ludzi i uważać na cwaniaczków, którzy natychmiast zechcą jechać tym pociągiem bez biletów, kręcąc swoje własne "lody".

Jeśli nam się to nie uda, to być może rzeczywiście nie zasługujemy na miano narodu z kilkunastowiekową kulturą i nie jesteśmy godni posiadania własnego państwa.
Zgodnie z zasadą "walki o byt" osobniki słabsze, w tym i narody, powinny zostać wyeliminowane z istnienia, aby nie przenosiły genów w następne pokolenia i nie blokowały terenów dla narodów bardziej prężnych. Ja jednak wierzę w Polaków. Nasz czas się jeszcze nie skończył. Nasz czas się dopiero zaczyna!

I na koniec jeszcze jedno. Nasze działania są i będą jawne więc natychmiast wrogowie nas i naszego narodu rozpoczną przeciwdziałanie. Zbyt duże pieniądze wchodzą w grę aby międzynarodowa finansjera nam je odpuściła. My będziemy jawni i rozproszeni, natomiast przeciwnik będzie ukryty i działający w sposób skoordynowany. A tzw. "społeczeństwo" się o nas nie upomni. Musimy mieć tę świadomość. Dopóki jesteśmy klubem dyskusyjnym to nas tylko obserwują, gdy zaczniemy działać, przyjdą prawdziwe problemy.
Zaręczam, wiem coś o tym.

"Jakub Mariawicz"
16 grudzień 2002

Jakub Mariawicz 

  

Archiwum

Od gazowej maski
maj 15, 2003
Wszyscy jesteśmy podejrzliwi
grudzień 21, 2007
Remigiusz Okraska
Bush: Powinniśmy byli zbombardować Auschwitz
styczeń 11, 2008
PAP
Pieśń o duchowych symulantach
kwiecień 3, 2008
Marek Jastrząb
Bojkot
maj 30, 2004
przeslala Elzbieta
Jaka gospodarka?
grudzień 5, 2006
bez podpisu, lub b.p.
Open Letter to Mr. Brattman, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
Biblijny Raj
październik 27, 2006
mik4
Tak mi się napisało.
listopad 7, 2006
"Waldi"
Lenin oraz Swiet(n)y Paweł o zakazie karmienia ptaków niebieskich
luty 11, 2007
Marek Głogoczowski
Czas na kompromisy
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kanty Okrągłego Stołu
czerwiec 28, 2003
Adam Sandauer
"Rzeczpospolita" - tuba propagandowa lichwo-gangsterów?
lipiec 1, 2004
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
Pieniądze nie śmierdzą
lipiec 18, 2002
PAP
Czy nowe Sarajewo?
lipiec 27, 2004
PAP
Czy stać nas na publiczne szpitale?
styczeń 9, 2008
Dariusz Kosiur
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
Kwaśniewski pontifexem Kuronia?
wrzesień 6, 2006
Stanisław Michalkiewicz
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media