ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
więcej ->

 
 

Propaganda Sukcesu



Fort Campbell (AP, CNN) Wiceprezydent Dick Cheney powiedział żołnierzom, którzy niedawno powrócili z Iraku, że nawiązali "więzy przyja?ni" z Irakijczykami, co może przyczynić się do wojennego zwycięstwa.

"Każdy z was wie, że zrobiliśmy postęp, niełatwy, lecz trwały. Możemy z przekonaniem iść do przodu", mówił Cheney do tysięcy żołnierzy ze 101. Dywizji Powietrznej.

22 dni przed listopadowymi wyborami, w których republikanie mogą stracić kontrolę nad Kongresem ze względu na niepopularną wojnę w Iraku, Cheney po raz kolejny odmówił wyznaczenia terminu powrotu żołnierzy do kraju. Co więcej, w chwili gdy polityczni liderzy okazują niepokój z powodu rosnącego gniewu Irakijczyków na amerykańską okupację, wiceprezydent powiedział, że amerykańscy żołnierze zaskarbiają sobie poparcie Irakijczyków.

"Nasi żołnierze pilnie pracowali, by zapewnić irackim rodzinom ochronę policji, dopływ elektryczności, wody i urządzenia sanitarne. Przez waszą otwartość, waszą uczciwość i waszą życzliwość dla innych zbudowaliście więzy przyja?ni, tak ważne dla naszych państw.

W czasie przemówienia żołnierze w większości zachowywali milczenie, ożywiając się w chwili, gdy Cheney wręczył medal zranionemu w Iraku pilotowi helikoptera.

Tego samego dnia rzecznik Białego Domu, Tony Snow, na pytanie dziennikarza "Czy wygrywamy" dał wykrętną odpowied?. "Robimy postępy. Nie wiem. Jak zdefiniować zwycięstwo? Fakty są takie, że podejmując wojnę z terrorem pozwólcie mi to tak ująć prezydent powiedział, że wygramy. A to oznacza bezpieczny Irak, który jest naszym sprzymierzeńcem w walce z terrorem". Jak z powyższego widać, Snow nie odpowiedział na pytanie. Zamiast wyjaśnić, jak naprawdę sprawy się mają, jeszcze bardziej je zagmatwał. Oznacza to jedynie, że sytuacja nie przedstawia się wesoło, co doskonale rozumie amerykański elektorat. Według ostatniego sondażu CNN aż 64% wyborców opowiada się przeciw wojnie.

Tymczasem prez. Bush osobiście zapewnił irackiego premiera, Nouriego alMaliki, że nie zamierza wycofać wojsk ani ustanawiać daty, w której irackie władze będą zdane same na siebie. (eg)

===========================================================

Czy nie przypomina to, Propagandy Sukcesu z PRL-u i calego bloku komunistycznego.

26 październik 2006

Dziennik Zwiazkowy 

  

Archiwum

Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
NARÓD POWSTAŁ (1)
kwiecień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Zionists, Psychopaths and 9/11
kwiecień 10, 2007
przysłał ICP
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
Trudne sprawy
Wspomnienie o Stolzmanie

maj 14, 2003
Deklaracja Suwerenności Narodu
maj 1, 2005
przesłała Elzbieta
"Гибель ИмперииВиза"
luty 10, 2008
marduk
Wielki i usilnie przemilczany
grudzień 7, 2006
luzak
Żydzi
grudzień 22, 2004
aaa
George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
Nas nie wygonią
kwiecień 9, 2003
słowa Marek Błaszczyk
Izrael Szamir "W cieniu Marienburga"
luty 2, 2006
Izrael Szamir
Mniejszość niemiecka głosuje w wyborach do Bundestagu
wrzesień 21, 2002
PAP
"Co mi z wolności, kiedy nie żyje moja rodzina"
kwiecień 7, 2003
Czy wydatki na wojnę w Iraku odraczają kryzys gospodarczy w USA?
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
¬d?bło w oku cudzym ....
listopad 9, 2004
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
Protest głodowy posła Nowaka w Sejmie i ponad 2 miesiące milczenia mediów
marzec 23, 2005
Adam Sandauer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media