|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
więcej -> |
|
Kijem i marchewką
|
|
Kijem i marchewką.
2007-02-28
Przysłowia to mądrość narodu i niewątpliwie określają kogoś lub coś. W tym wypadku jest mowa o rządzących, którzy część narodu tłuką kijem poprzez podatki, głupie rozporządzenia kolejki w urzędach gdzie trzeba zbierać pieczątki i podpisy na jednym dokumencie w celu upokorzenia i zmuszenie do bezradności. Nie mówiąc o dostępie do leczenia gdzie brak na leki. Taki sobie Polski holokaust. Polskie prawo pozwala stronie prowadzić postępowanie w sądzie rejonowym i okręgowym natomiast uważa obywateli RP za durni wymuszając udziału adwokata czy radcy prawnego w związku z kasacją.
Marchewka to tworzenie ulg dla najbogatszych przywileje w postaci pracy i wysokich wynagrodzeń nawet, jeżeli ktoś jest mierny, lecz wierny. Tzw. autorytety od bubli prawnych to także elita. Podobny nośnik ma przysłowie dziel i żądz. Polskie władze stosują te dwa przykłady nie tylko wobec obywateli mieszkających na stałe w kraju, lecz także wobec Polonii. Takie metody stosowali już wasale Moskwy od 1945r.
Namawiając poprzez konfidentów do powrotu a potem skazując ich niejednokrotnie na śmierć. Lecz Komuchy Polonię wykorzystywali także do popierania udzielania pożyczek dla PRL. Manipulowano wówczas przeważnie Polonią Amerykańską za pośrednictwem konfidentów. Oczywiście były przy tym obietnice np. przywrócenie obywatelstwa Polskiego. Lata mijają i co się zmieniło w tzw. Trzeciej RP. Ano nic. Najpierw propozycja pod dumną nazwą „ Karta Polonusa” cicho cichuteńko zapomniano o tej ustawie leży w szufladach prawdopodobnie sejmu.
Teraz niektórzy krzyczą „Eureka” w prasie Polskiej czytamy: Tekla Stańczyk
Wprost": Nowy okręg wyborczy, wyłącznie dla Polaków mieszkających za granicą, w którym wybranych będzie dwóch posłów i jeden senator - takie zmiany przewiduje rządowy projekt zmian w ordynacji wyborczej.
Tak to marchewka, najpierw karta Polonusa teraz jeden okręg wyborczy. Tyko gdzie on będzie się znajdował. W prasie Polonijnej czytamy przedstawiam: utworzenia jednego okręgu dla całej Polonii żydowskiej zapowiada rządowy projekt zmian w ordynacji wyborczej. Tekla Stanczyk: glosa na temat.
Tak, więc okręg znajdzie się prawdopodobnie w Nowym Jorku dzielnicach Borough Park i Wiliamsburg zamieszkującej przez 900.000 Żydów oraz jest siedziba Światowy Kongres Żydowski (ang. World Jewish Congress, WJC). A więc, dla kogo ta marchewka.
Czy z tego mają skorzystać Żydzi żądający bezprawnie 65 miliardów $ roszczeń za zbrodnie Faszystowskie i Sowieckie? To paranoja.
Polonia to od Sydney po Alaskę wiele milionów Polonusów i tylko jeden okręg, to kpina.
A jednocześnie w kraju nadal opluwa się Polonię to jest kij a nie marchewka, czytamy
Kobylański story... czyli dziennikarskie gnidy atakują Rzeczpospolita” w wydaniu z dnia 31 stycznia 2007 roku poinformowała, że pion śledczy IPN odmówił wszczęcia śledztwa przeciwko Janowi Kobylańskiemu, gdyż w zasobach tej instytucji nie ma żadnych dokumentów potwierdzających, iż obywatel ten był sprawcą zarzucanego mu przez media czynu. Niby nic, lecz rozczarowanie przecież Prezesa Jana Kobylańskiego atakował sam Kiers gdzie pomagały polskojęzycznych media w tych paszkwilach łącznie z telewizją.
Lecz nie mam najmniejszej wątpliwości wina leży także po stronie Polonii. Na stronach Polonii Niemieckiej czytam: A jeśli chodzi o sprawy polonijne to chyba widać wyra?nie, że liderzy PiSu nie są tymi sprawami zainteresowani. Tu trzeba podjąć trud organizowania nowego ruchu społecznego 'krajowo - polonijnego"
zakładającego nie tylko ścisłe współdziałanie, ale i zorganizowany powrót "emigrantów" do Ojczyzny.
Skupmy uwagę na tym zagadnieniu!
Jerzy Tatol
Panie Jerzy Total już w 2005-05-01 pisałem
Szanowny Pan Jan Kobylański
Prezes USOPAŁ
Szanowny panie prezesie z wielkim smutkiem obserwuję w Polskich mediach paszkwile na pana osobę. Wywołaną przez prezesa tzw. IPNu Leona Kiersa.
Ponieważ znam realia i wiem, że jest mnóstwo konfidentów tak w kraju jak i wśród Polonii.
A wiem, że bez Polonii nie będzie żadnych porządnych zmian w kraju, dlatego podejmowałem różne kroki, aby doprowadzić do obecnej pana propozycji, odsyłam do artykułu Polonia Śpi czy Tańcząca Polonia. Było tych artykułów znacznie więcej są publikowane na stronach Polonijnych nie w prasie tzw. Polskiej.
Także znajdują się na mojej stronie.
Panie Jeży zaproponowałem powołania Stowarzyszenie Polsko-Polonijne pod nazwą Ojczyzna. Przedstawiłem statut, wynikiem było milczenie poza jedną korespondencją proponującą wziąć się za robotę a nie żyłować finansowo. Było to po „Apelu” o powołaniu forum organizacyjnego.
Może nie mam przebicia, a szczególnie zaplecza finansowego ten, kto został odsunięty na boczny tor przez konfidentów utrwalaczy zbrodni komunistycznej zadbali o to żeby tacy jak ja nie posiadali możliwości organizacyjnych z braku finansów, gdybym rozpoczął nie mam wątpliwości, że wielu by się dołączyło a przede wszystkim karierowicze szukający czyjś pleców, aby się wywindować i także nie mam wątpliwości konfidenci do rozbijania od wewnątrz. Dlatego w statucie zaznaczam o konieczności powołania biura weryfikacyjnego. Tak, więc panie Jeży proponuję skorzystać z opracowanego statutu i podjąć działania ja nie potrzebuję poklasku dla mnie będzie satysfakcja, że praca nie poszła na marne. Statut znajdzie pan na mojej stronie jest, od czego zacząć tylko trzeba chcieć a nie wyłącznie narzekać i rzucać nowe propozycje, które i tak pójdą do kosza, ponieważ jest odwaga, lecz brak wytrwałości.
Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl
|
|
2 marzec 2007
|
|
Bogusław
|
|
|
|
Czarna dziura
czerwiec 11, 2003
|
Cel Postępowego Upaństwawiania Banków w USA?
październik 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Po strzałach na Westerplatte i bombach na Wieluń
wrzesień 1, 2007
Marek Olżyński
|
Polska nauka zasugerowana zerem bezwzględnym
marzec 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sami Swoi
maj 7, 2008
PAP
|
Manuela Gretkowska Nowa partia polityczna
listopad 29, 2006
mik4
|
Michnik i Havel nagrodzeni
październik 25, 2003
RadioZet
|
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
|
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Mowić łagodnie ale Grozić maczugą?
marzec 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Francis Fukuyama i taktyka amerykańskiego imperializmu
kwiecień 20, 2006
Jan Duranowski
|
Przegląd notatek opublikowanych na www.gazeta.pl w dziale KRAJ przed południem
listopad 18, 2005
cywilizowany
|
Kto Zdominuje Naftę Bliskiego Wschodu?
czerwiec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
|
Sąd francuski skazał Roberta Faurissona za "kłamstwo oświęcimskie"
październik 9, 2006
(bibula.com/Wyroi)
|
Opowieść wigilijna 2005
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
|
USA uchwalają ustawę GLOBALNA ŚWIADOMOŚĆ ANTYSEMITYZMU
maj 8, 2004
cywilizowany
|
Stan Wojenny II
grudzień 22, 2003
Super Express
|
Czy Osama pomoże?
październik 29, 2006
Dziennik zwiazkowy
|
"Nieudane Państwa" i "Fasadowe Demokracje"
październik 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|