ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
więcej ->

 
 

podziękujmy Szaronowi


Prezydent USA George W.Bush odrzucił międzynarodowe potępienie, z jakim spotyka się premier Izraela Ariel Szaron i oświadczył, że przywódcy innych krajów powinni powiedzieć mu "dziękujemy" za jego plany względem Strefy Gazy i Zachodniego Brzegu Jordanu.

"Ariel Szaron przybył do Ameryki, stanął obok mnie i powiedział: 'wycofujemy się z Gazy i częściowo z Zachodniego Brzegu'" - powiedział Bush na konferencji prasowej w Waszyngonie. "W moim pojęciu, cały świat powinien powiedzieć: 'Dziękujemy ci, Arielu. Teraz nareszcie mamy szansę na zbudowanie pokojowego państwa palestyńskiego'" - powiedział Bush.

W ciągu dwudziestu kilku godzin, które poprzedziły tę wypowied?, żołnierze izraelscy, którzy wkroczyli do strefy Gazy, zastrzelili 13 Palestyńczyków, w tym 12-letnie dziecko, a ranili 45.
-------------------------------------------------
Premier Izraela Ariel Szaron oświadczył w piątek, że nie czuje się już związany złożoną prezydentowi USA George'owi W. Bushowi obietnicą, że nie wyrządzi krzywdy przywódcy Palestyńczyków Jaserowi Arafatowi.

Associated Press pisze, że był to najsilniejszy jak dotąd sygnał, że Izrael może wziąć na celownik Arafata, który od dwóch lat jest de facto w areszcie domowym w swej siedzibie na Zachodnim Brzegu.

Przedstawiciele Autonomii Palestyńskiej potępili Szarona za jego "niebezpieczne oświadczenia".

W wywiadzie dla jednej z izraelskich stacji telewizyjnych Szaron poinformował, że w zeszłym tygodniu powiedział Bushowi w Waszyngtonie o zmianie swego stanowiska w kwestii Arafata. "Podczas naszego pierwszego spotkania (z Bushem) jakieś trzy lata temu przystałem na jego prośbę, żeby nie czynić fizycznej krzywdy Arafatowi. Ale jestem zwolniony z tej obietnicy. Sam się zwalniam z tej obietnicy, dotyczącej Arafata" - oświadczył premier Izraela.

Szaron oskarża Arafata o wspieranie radykalnych ugrupowań palestyńskich, które podczas trwającej już trzy i pół roku intifady (powstania) zabiły ponad 900 Izraelczyków.

Siły izraelskie zabiły w tym czasie wielu bojowników palestyńskich, w tym kolejno dwóch przywódców Hamasu. Jednak pod presją USA Izrael wstrzymywał się dotąd z zamachem na Arafata bąd? z wydaleniem przywódcy Palestyńczyków.

Szaron odmówił odpowiedzi na pytanie o reakcję Busha.

Podczas zeszłotygodniowego spotkania w Białym Domu Szaron uzyskał aprobatę Busha dla swego planu jednostronnego wycofania się Izraela ze Strefy Gazy i pozostawienia największych osiedli żydowskich na Zachodnim Brzegu. (aka)

Poparcie udzielone przez Busha nowemu planowi Szarona spotkało się z ostrym potępieniem w krajach arabskich, bowiem plan ten przewiduje anektowanie przez Izrael części Zachodniego Brzegu Jordanu, stanowiącego wg dotychczasowych ustaleń pokojowych terytorium Autonomii Palestyńskiej oraz odbiera Palestyńczykom prawo powrotu na należące do nich do 1947 roku tereny w Izraelu.

Poparcie Busha dla tego planu stanowi historyczny zwrot w polityce USA wobec Bliskiego Wschodu, potwierdza bowiem prawo Izraela do anektowania części terytoriów okupowanych od wojny 1967 r. (ck)
25 kwiecień 2004

PAP 

  

Archiwum

"Kompromisowa propozycja" - 1 mld. zł. w zamian za zakończenie strajku
maj 25, 2007
dr Adam Sandauer
Piaskownica
wrzesień 9, 2007
Marek Olżyński
Wielkie nic w siebie zapatrzone. PRL - bis
grudzień 17, 2002
przyjaciel portalu
Pierwsze potwierdzone nazwiska na Cracow Screen Festival
styczeń 31, 2008
Skazani na pokój, albo samounicestwienie
październik 19, 2003
Artur Łoboda
Dziennikarska kaczka i medialna bomba
maj 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
Westchnienie do Boga
wrzesień 8, 2003
E. Kleber
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Brytyjska prasa o ostrzeżeniach papieża
sierpień 19, 2002
PAP
Żydzi i rewolucja
październik 24, 2007
Izrael Szamir
Precz z antychińskim protekcjonizmem
sierpień 16, 2006
Workers Vanguard
LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Takich sobie oszustów wybraliśmy
listopad 27, 2003
Artur Łoboda
Nieruchawi Bryci
maj 19, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zapraszamy do Toronto
kwiecień 4, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
31 pa?dziernika 2005 godz 19. - gdzieś w Polsce
listopad 1, 2005
zaprasza.net
Demokratyczna Republika Wołomińska uznana!
luty 27, 2008
przysłał przyjaciel
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media