ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
więcej ->

 
 

Pomylona Taktyka w "Wojnie z Terrorem"


Jednym ze specjalnych sprawozdan kilkakrotnie przedrukowywanych w pismie "Washington Report on Middle East Affairs" (WRMEA) jest artykul znanego komentatora Charley Reese ostatnio znowu opublikowany 11go listopada 2004 pod tytulem: "Izrael Pokazuje USA Jak Nie Nalezy Walczyc z Terroryzmem;" trescia podtytulu tego artykulu jest pytanie i odpowiedz: "Czy morderstwa [izraelskie] na przywodcach palestynskich w czasie prawie 50 lat zlikwidowaly terroryzmu? [na co autor odpowiada:] Nie!" Jest rzecza charaktertystyczna ze wlasnie emeryci wydaja WRMEA, jedno z najbardziej objektywnych i uczciwych pism w USA. Dzieje sie tak poniewaz sa to ludzie poza presja systemu poprawnosci politycznej, nie boja sie straty posady i nie stosuja powszechnej a Ameryce samocenzury.

Ciekawe ze ponowna publikacja artykulu Reese'a, w pismie wydawanym przez emerytownych dygnitarzy dyplomacji, wojska i kongresu USA , zbiegla sie ze zwyciestwem Busha w wyborach i wkrotce po wyborach, z nagla smiercia Yasser'a Arafat'a prezesa autonomii Palestynczykow. Pamietamy jak niedawno rzad izraelski spowodowal skandal miedzynarodowy planujac otwarcie w Knessecie morderstwo Arafata. Jest rzecza powszechnie znana ze rzady USA i Izraela twierdzily od dluzszego czasu ze jak dlugo Arafat reprezentuje Palestynczykow, jest rzecza niemozliwa, z ich wspolnego punktu widzenia, doprowadzenie do zakonczenia rokowan pokojowych w Palestynie.

Rokowania te nieraz sa opisywne jako zaslona dymna ekstremistow zydowskich, pod ktora odbywa sie ekspansja terytorialna Izraela. Wiadomo ze od czasu zabojstwa premiera Izraela, I. Rabina, nielegalne osadnictwo Zydow na ziemiach Palestynczykow wzroslo dwukrotnie tak w ilosci budynkow jak i kolonistow.

Artykul Reese'a podsumowuje propagande izraelska zachwalajaca metody izraelskie w zwalczaniu terroryzmu, ktore to metody wedlug autora prowokuja terroryzm i niekonczacy sie lancuch aktow zemsty z obu stron konfliktu palestynskiego. Pozatem autor przypomina ze tego rodzaju morderstwa, dokonywane poza droga sadowa, nie zgadzaja sie z zasadami demokracji, i nie maja nic wspolnego z tradycyjna moralnoscia gloszonya w Ameryce. Reese pisze ze brutalne i zbrodnicze postepowanie rzadu Sharona przypominaja rasistowskie metody stosowane przez Anglikow w koloniach [jak rowniez postepowanie Niemcow w czasie ostatniej okupacji Polski w latach 1939-1945. Zorganizowane przez Niemcow getta zydowskie, z ich zydowska policja, sa przykladem tego do czego zmierza pacyfikacja Palestyny.]

Autor podsumowuje ostatnie pol wieku konfliktu palestynskiego jako okres mordow przywodcow palestynskich, torturowanie Arabow w wiezieniach izraelskich, konfiskowanie ziemi Palestynczykow, burzenie ich domow, niszczenie sadow oliwnych za pomoca maszyn do budowy drog i teraz budowanie "muru berlinskiego" dwa razy wyzszego niz ten, ktory kazali Niemcom Wszchodnim zbudowac Sowieci.
Kogokolwiek Izrael decyduje sie zabic, natychmiast czlowiek ten jest nazwany "terrorysta." Tak samo czesto jak Izraela okresla Arabow jako "terrorystow" tak samo czesto lobby izraelskie w USA szafuje terminem "antysemita" wobece niewygodnych sobie ludzi. Przypomina mi to uwage w jednej z ksiazek ksiedza profesora Waldemara Chrostowskiego ze "antysemita jest czlowiek, ktorego jakis Zyd nie lubi."

Izrael ma dzis poparcie Busha w odrzucaniu wszelkich mozliwosci zwrotu Arabom ziem zbranych im w 1967mym roku, pozwolenia na powrot Arabom wypedzonym terrorem ze swoich domow przez wojska izraelskie jak i zaplacenie odszkodowania za zrabowane im mienie. Tymczasem zydowski ruch roszczeniowy oczernia Polakow zeby wymusic z nich szantazem bezprawne zadania odszkodowan.

Reese, obserwujac postepowanie rzadu izraelskiego jest pesymista jezeli chodzi o zawarcie ukladu z Palestynczykami i stworzenie niepodleglego panstwa palestynskiego.
Pod oslona amerykanska, izraelski aparat terroru moze kontynuowac bezkarnie morderstwa, wiezienie, rabowanie mienia jak i brutalizowanie Palestynczykow przez nastepne pol wieku, a pokolenie za pokoleniem Palestynczykow bedzie sie bronic przed grabierza i terrorem izraelskim wszystkimi srodkami im dostepnymi.

Reese ostro krytykuje zatrudnianie przez rzad USA doradcow izraelskich do "wojny z terrorem" i uwaza ze izraelski aparat terroru zaognia swiat, ale w zadnym wypadku mie moze byc pomocny w krzewieniu pokoju. Izrael, wedlug autora, specjalizuje sie w wyrabianiu sobie wrogow dekade po dekadzie. Nikt nie moze moralnie uzasadniac niesprawiedliwosci i mordowac ludzi pokrzywdzonych za to ze protestuja.
Z tego powodu Reese nawoluje Amerykanow zeby przestali placic roczna danine Izraelowi i nie bronili panstwa tego swoim wetem w ONZecie. Jezeli Izrael jest normalnym panstwem to moze dac sobie rade bez tego zeby podatnicy amerykanscy dawali mu co rok zapomoge w wysokosci dziesieciu procent rocznej wytworczosci tego panstwa, wedlug Reese'a.

Logiczny i uczciwy artykul Reese'a o zupelnie pomylonej taktyce izraelskiej w "wojnie z terrorem" ma zwrocic uwage Amerykanow na szkodliwe i bardzo kosztowne dla Ameryki powiazania z Izraelem. Niema wielkich szans na poprawe w tej sytuacji jak dlugo u steru USA sa neokonserwtysci, ktorych ruch i ideologie tworzyli trockisci nawroceni na sjonizm. Wpychaja oni Ameryke w ich program permanentnej wojny o krzewienie na Bliskim Wschodzie "demokracji politycznie poprawnych."

W rzeczywistosci chca oni chaosu w Iraku i przciagania tam obecnosci wojsk amerykanskich, ktore to wojska sjonisci chca uzyc przciw Syrii, Iranowi i innym panstwom arabskim, ktore Izrael chce zdominowac zeby wladac w granicach Dawida i Salomona.

14 listopad 2004

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

13 grudnia 2002
Ogłoszono rozszerzenie Unii Europejskiej

grudzień 14, 2002
PAP
Rozchełstane modelki przed ostatnim meblem
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Samobójczy atak na Liban
sierpień 9, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Członkowie RPP domagają się wyrównania za trzy lata pracy
czerwiec 25, 2002
PAP
Fundacje Jako Narzędzie w Grze Politycznej
październik 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Wypowied? Kołodki w sejmie
grudzień 20, 2002
Artur Łoboda / PAP
Prawdziwi wierni Bogu Żydzi ortodoksyjni uważają państwo Izrael i syjonizm za nazizm !
luty 23, 2003
Artur Łoboda
Krakowska antypromocja w Brukseli
luty 6, 2005
zaprasza.net
Twardziele - SOBCZAK i SZPAK
listopad 26, 2002
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
Przez Globalizację do Globalnego Imperium
grudzień 17, 2004
Żydzi nie są narodem wybranym
maj 14, 2008
LPR chce odwołać Cimoszewicza
czerwiec 28, 2002
PAP
Czy Żydzi stosują duszący uchwyt za gardło USA?
marzec 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Oblicze bestii 666
marzec 2, 2009
tomeq
"PCHŁA I RABIN" - Adam Mickiewicz
październik 29, 2008
Adam Mickiewicz
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
grudzień 20, 2002
zaprasza.net
Spadek Cen Nieruchomości w USA Grozi Kryzysem
styczeń 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Roboty przymusowe
kwiecień 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Zneutralizować logikę "zderzenia cywilizacji"
wrzesień 28, 2006
Etienne Balibar
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media