|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
więcej -> |
|
Co było "polskie", jest "prywatne"
|
|

W ciągu piętnastu lat prywatyzacją objęto 5.690 przedsiębiorstw
W ciągu piętnastu lat, od 1 sierpnia 1990 r. do końca września 2005 r., objęto procesami prywatyzacyjnymi 5.690 przedsiębiorstw państwowych, z czego przekształceniami 358 firm zajmowały się rządy w V kadencji Sejmu - poinformowało w komunikacie ministerstwo skarbu.
Według resortu, na koniec września 2005 r. w Rejestrze Gospodarki Narodowej (REGON) znajdowały się jeszcze 1.084 przedsiębiorstwa państwowe.
Na koniec września 2005 r. minister skarbu państwa był organem założycielskim dla 24 przedsiębiorstw państwowych i jednego banku państwowego (Banku Gospodarstwa Krajowego) oraz nadzorował 1.450 spółek, w tym 439 jednoosobowych spółek Skarbu Państwa i 1.011 spółek z częściowym udziałem Skarbu Państwa.
Od 1 sierpnia 1990 r. do 30 września 2005 r. udostępniono akcje lub udziały w 1.014 spółkach Skarbu Państwa, z czego zmiany w 50 firmach odbyły się za rządów Leszka Millera i Marka Belki.
Od stycznia do września 2005 r. rozpoczęto prywatyzację poprzez zbycie pierwszego pakietu akcji w 6 jednoosobowych spółkach Skarbu Państwa, w tym we wrześniu 2005 roku rozpoczęto prywatyzację dwóch spółek: Podhalańskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego SA z Nowego Targu oraz Zakładów Chemicznych Police.
Od stycznia do września 2005 r. kontynuowano prywatyzację w 63 spółkach z częściowym udziałem Skarbu Państwa, poprzez sprzedaż kolejnych pakietów akcji lub udziałów, zawierając łącznie 70 transakcji sprzedaży, w tym we wrześniu 2005 r. zbyto akcje lub udziały w 14 spółkach. Były to m.in. Polmos Łańcut, Cefarm Zielona Góra, Wydawnictwo Naukowe PWN, Zakłady Przemysłu Gipsowego Dolina Nidy, Mostostal Wrocław.
W okresie styczeń-wrzesień 2005 r. minister skarbu państwa nie wyraził sprzeciwu wobec 26 wniosków o likwidację z przyczyn ekonomicznych. W tym okresie wykreśleniem z rejestru przedsiębiorców zakończono likwidację w 27 przedsiębiorstwach, a w przypadku 2 likwidowanych przedsiębiorstw ogłoszono upadłość.
|
|
31 październik 2005
|
|
PAP
|
|
|
|
Rozłam w NATO i odosobnienie USA
kwiecień 12, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Błędy RJP - *Sprawozdanie o stanie ochrony języka polskiego
za lata 2003-2004*
lipiec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przygotowania do wizyty GWB obnażają politykę Polski, Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie
luty 21, 2007
kopista
|
Sąd aresztował szefa łódzkiej Izby Skarbowej
sierpień 29, 2002
PAP
|
300 zł za muzykę na prywatce
grudzień 29, 2005
|
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
|
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
|
Kiedy kurator działa inaczej
marzec 15, 2006
Marek Olżyński
|
Historia pewnej mykwy
kwiecień 30, 2008
Artur Łoboda
|
Imperium
lipiec 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
LIST OTWARTY
lipiec 22, 2003
mars
|
Reklamy leków - jak proszek do prania
październik 15, 2006
Adam Sandauer
|
Zaufanie do policji
listopad 6, 2006
luzak
|
Cyrk polityczny zamiast pogrzebu
lipiec 12, 2004
Leszek Skonka
|
Bardzo niepolskie myślenie o prawie....
wrzesień 7, 2008
Artur Łoboda
|
AKT Nasza Lektura
„Władza globalizacji”- Jadwiga Staniszkis
grudzień 9, 2004
|
Wojskowa turystyka
maj 21, 2003
Stanisław Tymiński
|
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Do diabła
maj 21, 2008
Marek Jastrząb
|
więcej -> |
|