ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
więcej ->

 
 

Jak przeciwdziałamy korupcji

Jak przeciwdziałamy korupcji

W Urzędzie Miasta Krakowa podjęto szereg działań znacznie ograniczających możliwości korumpowania urzędników. Zaostrzone rygory postępowania dotyczą przede wszystkim stanowisk pracy gdzie urzędnicy mają bezpośredni kontakt z mieszkańcami lub decyzje przez nich wydawane mogą mieć „uznaniowy” charakter.

Każdy urzędnik przyjmujący mieszkańców zobowiązany jest do noszenia identyfikatora. Informacje o sposobach załatwiania spraw w urzędzie (procedury) są jawne oraz dostępne m.in. za pośrednictwem strony www.bip.krakow.pl. W Centrum Administracyjnym (m.in. sprawy administracyjne, meldunkowe, dowody rejestracyjne) przy ul. Kordylewskiego 2, mieszkańcy przyjmowani są przez urzędników w przeszklonych boksach, w towarzystwie osób merytorycznie odpowiedzialnych za załatwienie sprawy. W Wydziale Architektury i Urbanistyki mieszkańcy przyjmowani są w specjalnych pomieszczeniach, monitorowanych przez kamery. Postępowania administracyjne prowadzone są tu w referatach merytorycznych a same decyzje podpisuje się w referatach orzecznictwa po zbadaniu prawidłowości całego postępowania. W Wydziałach Finansowym, Skarbu oraz Podatków i Opłat spotkania z mieszkańcami odbywają się zawsze w obecności dwóch pracowników. W Wydziale Finansowym obowiązuje zasada „dwóch par oczu” – jedna osoba sporządza dokument do wypłaty, druga dokonuje płatności. Ponadto, aby ograniczyć tzw. uznaniowość, w Wydziale Podatków i Opłat decyzje dotyczące np. ulgi bąd? odmowy jej przyznania podejmowane są kolegialnie.

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski zobowiązał ponadto urzędników do przestrzegania Kodeksu postępowania etycznego. Przyjęty niedawno Kodeks określa zasady jakimi powinni kierować się urzędnicy w pracy:

- bezinteresowności
- uprzejmości i życzliwości
- jawności
- odpowiedzialności
- uczciwości i rzetelności
- dbałości o interes gminy, w tym dobre imię urzędu. (FiSz).


5 grudzień 2005

krakow.pl 

  

Archiwum

KTO RZˇDZI ŚWIATEM?
styczeń 24, 2004
Brońmy Białorusi przed Globalną Mendą!
październik 3, 2005
Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...
marzec 31, 2005
uczciwy demokrata
Nasze gniazdo
październik 30, 2005
Artur Łoboda
Judasz z Warszawy
kwiecień 19, 2004
Artur Łoboda
Imperium Mundi - polityczna forma globalizacji
listopad 14, 2006
Tomasz Gabiś
Narodowa poprawność
lipiec 21, 2008
Artur Łoboda
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
Kwaśniewski pontifexem Kuronia?
wrzesień 6, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Nalezy sie bac
lipiec 31, 2008
...
2009.03.06. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 6, 2009
tłumacz
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
Dać chłopu zegarek....
lipiec 16, 2002
PAP
POLSKA - UNIA 21
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Rosja ma nową ideę
listopad 30, 2007
Igor Panarin
Co Wy, k... wiecie o Polsce?!
kwiecień 13, 2006
Artur Łoboda
Ekonomiczny apartheid
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / Die Welt - 2002.11.28
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
Bieg im. Bogdana Włosika
październik 8, 2005
Erotyczna Solidarność
wrzesień 6, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media