ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
więcej ->

 
 

Napad na prokuratora Kapustę - sprawcy ukradli dokumenty PKN Orlen

Kto w to uwierzy ???


Prokurator Zygmunt Kapusta został we wtorek rano napadnięty na Pradze Północ - poinformował rzecznik komendanta stołecznego policji Mariusz Sokołowski.

Nieznani sprawcy ukradli prokuratorowi teczkę - w której według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez Polską Agencję Prasową, ze ?ródeł zbliżonych do śledztwa - znajdowały się dokumenty dotyczące sprawy PKN Orlen.

Napad na Kapustę miał miejsce w okolicach dworca Warszawa- Wschodnia. Podbiegł do niego nieznany sprawca i wyrwał mu z ręki teczkę - relacjonował Sokołowski.

Zbigniew Wassermann (PiS), członek komisji śledczej badającej sprawę PKN Orlen, poinformował, że Kapuście ukradziono notes zawierający informacje istotne dla wyjaśnienia sprawy PKN Orlen. Wassermann podkreślił, że prokurator Kapusta w tym notesie zapisywał ważne wydarzenia służbowe i był w stanie odtwarzać na tej podstawie daty, nazwiska i polecenia służbowe. Dodał, że w notesie znajdowały się między innymi notatki dotyczące zabójstwa generała Papały. Mógł mieć znaczenie procesowe w wielu głośnych sprawach, co do których istniały zastrzeżenia, czy były prawidłowo prowadzone przez prokuraturę - podkreślił Zbigniew Wassermann.

Odnosząc się do kradzieży laptopa Wiesława Kaczmarka, Zbigniew Wassermann podkreślił, że jest możliwe, iż mamy do czynienia z serią działań mających na celu z jednej strony zastraszenie właścicieli tych przedmiotów, a z drugiej strony zabranie im argumentów, które liczą się w konfronacji ze światem przestępczym.
20 październik 2004

PAP 

  

Archiwum

Kolejny rekord Nocy Muzeów
maj 23, 2007
Skąd się biorą pieniądze? Film 'Money as Debt'
kwiecień 6, 2007
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
EBOR zainteresowany BGŻ, ale pod warunkami
maj 17, 2002
PAP
PE w obronie konsumentów energii
czerwiec 20, 2008
Parlament Europejski
„Bezgraniczny” Skandal w Palestynie
marzec 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ile kosztuje niewola ?
kwiecień 7, 2008
Prof. dr hab. Anna Ra?ny
Dialog on truth
sierpień 3, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Oscar za Aganistan a nie za Katyń
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy jesteśmy skazani na bezsilność
październik 14, 2003
Adam Zieliński
Opcja Zerowa. Sto lat za murzynami, pięć minut przed Żydami
marzec 6, 2008
Artur Łoboda
SOBCZAK i SZPAK - Protest
czerwiec 6, 2004
angora.pl
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
Jaka gospodarka?
grudzień 5, 2006
bez podpisu, lub b.p.
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
Wyścig zbrojeń w przestrzeni kosmicznej a „Tarcza” w Polsce
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pensje
maj 14, 2003
red. Krzysztof
Urzędnicza obojętność wobec dzieci
grudzień 6, 2002
Palestyna: Wojna domowa Elliota Abramsa
styczeń 10, 2007
Piotr Chmielarz
Mnie nikt nie pytał
październik 25, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media