ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Pisowskie mandaty - z innego punktu widzenia 
12 styczeń 2021      Artur Łoboda
Pora oprzytomnieć 
11 luty 2018     
Brudna polityka i brudni moralnie artyści 
26 maj 2010      Artur Łoboda
Przypominam swoją propozycję w sprawie rozszerzenia formuły JOW 
29 maj 2015      Artur Łoboda
Jak Aleksander Łukaszenko ocalił Białoruś przed Koroną  
30 lipiec 2020     
Mafijna konwencja wyborcza 
8 marzec 2015      Artur Łoboda
List do Ministranta - Część IV 
7 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Kryptowaluty odfrunęły 
21 kwiecień 2026      Artur Łoboda
Dziennik wyrazów nieobcych, rozbiórka umysłów w rezerwacie - Rozdział XXIX 
22 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Inwazja Rosji na Ukrainę postrzegana jako doskonała okazja dla Światowego Forum Ekonomicznego do rozpoczęcia „Cyberpandemii” 
9 marzec 2022      JD Heyes
Pora na monarchię? 
14 luty 2015      Artur Łoboda
"Kiedy masz tylko młotek, każdy problem wydaje się być gwoździem?" 
10 sierpień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Premier Alberty w Kanadzie: Wielki reset nie jest teorią spiskową i „nie ma dla niego miejsca” w naszej prowincji  
12 luty 2021      Obserwator
Włoch na Białorusi: „Blokada i maski? Nie. Puste szpitale” 
7 październik 2020      Pietro Di Martino
Mentiras Alemanas Sobre la Historia de Kaliningrado 
6 wrzesień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego w Krakowie jest tak mało chorych? 
1 kwiecień 2020     
Siedem deklaracji - pierwsza odpowiedź 
1 grudzień 2020      Artur Łoboda
Zawsze się znajdzie winnego tylko nie rzeczywistego sprawcę 
28 październik 2009      Artur Łoboda
Czy Prezydent może odmówić mianowania Sędziów? 
10 kwiecień 2026     
Największe w dziejach LUDOBÓJSTWO gojów 
2 wrzesień 2017      Alina

 
 

Tajlandia jako pierwszy kraj na świecie unieważnia swoje kontrakty z firmą Pfizer

 
Rzecznik tajlandzkiego rządu powiedział w tym tygodniu profesorowi Sucharitowi Bhakdiemu, że jego kraj może wkrótce stać się pierwszym krajem na świecie, który anuluje i unieważni swoje kontrakty z gigantem farmaceutycznym Pfizer.
 
Według Bhakdi'ego, rzecznik powiedział, odnosząc się do eksperymentalnych „szczepionek przeciwko COVID-19”, że „dopilnujemy, aby Tajlandia była pierwszym krajem na świecie, który ogłosi, że umowa (z Pfizerem) jest nieważna”.
 
Powiedziano nam, że rodzina królewska w Tajlandii została bezpośrednio dotknięta zastrzykami firmy Pfizer, które podobno zaszkodziły córce króla, księżniczce Bajrakitiyabha. 
Z tego powodu władze Tajlandii pracują nad zerwaniem relacji tego kraju z firmą Pfizer.
 
(Powiązane: Tajlandia była jednym z wielu krajów, które były zastraszane przez firmę Pfizer, aby naciskać na covidowe szczepionki, aby firma mogła zgarnąć miliardy dolarów zysków).

 
Bhakdi mówi, że spotkał się z czołowymi doradcami rządowymi i wyjaśnił im, w jaki sposób cała przesłanka stojąca za „szczepionkami” jest zbudowana na ogromie kłamstw. 
Oszustwo firmy Pfizer jest jedyną rzeczą wspierającą szczepienia, ponieważ nie ma danych dotyczących bezpieczeństwa, które wskazywałyby, że działają one zgodnie z deklaracjami producenta.
 
Słysząc to, doradcy rządu Tajlandii byli zszokowani i zapewnili Bhakdiego, że przygotowują się do zerwania kontraktów firmy Pfizer z tym krajem.
 

Tajlandia domaga się od firmy Pfizer wielomiliardowego odszkodowania za oszukańcze szczepionki z COVID-19


 
Oprócz zerwania kontraktów z Pfizerem, rząd Tajlandii planuje również domagać się od firmy odszkodowania w wysokości miliardów dolarów. 
Pieniądze te zostaną następnie przeznaczone na rekompensaty dla wszystkich Tajów, którzy „stracili swoje zdrowie” w wyniku wprowadzenia szczepionki Pfizer covid.
 
„Dyskusja, którą cytował z rzecznikami rządu Tajlandii, w połączeniu z ich doradcami tajskiej rodziny królewskiej, jest znacząca” — pisze Nicholas Creed dla The Daily Bell .
 
„Monarchia jest szanowana przez Tajów do tego stopnia, że ​​jest święta i bez zarzutu; z zastrzeżeniem surowego prawa obrazy majestatu, na które powołuje się się, gdy krytykuje się rodzinę królewską”.
 
Krótko mówiąc, rodzina królewska Tajlandii ma wielką władzę i wpływ na sprawy takie jak ta. 
Tajlandczycy ufają jego decyzjom i z pewnością poprą ten ruch mający na celu usunięcie firmy Pfizer ze swojego kraju.
 
W grudniu poinformowano, że księżniczka Bajrakitiyabha upadła i doznała ataku serca po tym, jak została dźgnięta szczepionką firmy Pfizer. 
Jest to podstawa, na której rodzina królewska zmierza obecnie do pociągnięcia firmy Pfizer do odpowiedzialności za zbrodnie przeciwko ludzkości.

 
„Gdyby cokolwiek miało obudzić Tajów z indoktrynowanej drzemki, wywołując ich gniew i oburzenie na skalę tego, jak bardzo zostali oszukani – to prawdopodobnie byłoby to”, mówi Creed, zauważając, że do tej pory Tajowie dali się nabrać na masową psychozę i „umundurowany kult nowej normalnej ideologii”.
 
„Chcę się obudzić z tego koszmaru”.
 
W komentarzach ktoś napisał, że firma Pfizer nie tylko zastraszała, ale także przekupywała urzędników państwowych, wielu szantażem, aby kupowali i rozprowadzali szczepionki firmy Pfizer wśród ich populacji.
 
„Oszustwo wypacza wszystko” – dodała ta osoba, zauważając, że prawo umów, które jest częścią prawa, jest zapisane w rzymskim prawie kanonicznym.
 
„Prawo zwyczajowe jest nadrzędne w stosunku do prawa pozornego. 
Magna Carta jest nadrzędna w stosunku do rzymskiego prawa kanonicznego. 
Konstytucja Stanów Zjednoczonych Ameryki jest nadrzędna w Ameryce”.
 
Inny napisał, że Pfizer i jego kierownictwo, w tym dyrektor generalny Albert Bourla, muszą oddać wszystkie swoje aktywa, w tym te przechowywane w bankach na całym świecie.

„Wyjdź i aresztuj wszystkich dyrektorów firmy Pfizer na swojej ziemi” — dodała ta osoba. „Te karaluchy muszą ukrywać się gdzieś w kraju”.

 
Źródła tego artykułu to:
TheDailyBell.com
NaturalNews.com
 

 
 
Źródło:
vaccinedamage.news/2023-02-02-thailand-first-country-pfizer-contracts-null-void.html
9 luty 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Jak Kanada odrzuciła (Tarczę...}
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
List otwarty do Prezesa Rady Ministrów Pana Jarosława Kaczyńskiego
sierpień 28, 2006
"Przybliżanie istoty całej sprawy" według Olejniczaka
luty 5, 2006
PAP
"Wolna prasa"
kwiecień 30, 2004
Adam Zieliński
Horror w autokarze Grey Hound - Kanada
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Wiceprezydent USA oszustem
lipiec 15, 2002
PAP
Wywczasy
maj 19, 2008
Marek Jastrząb
"Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
czyli likwidacja senatu

kwiecień 4, 2003
Adam Zieliński
Dobrze się nam układa… domek z kart
czerwiec 15, 2008
Andrzej Gniadkowski
Trzy lata pó?niej
wrzesień 11, 2004
Osioł trojański Ameryki w Europie doceniony...
lipiec 23, 2004
piśmienny
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej (jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Ożywienie gospodarcze na świecie ...........
lipiec 12, 2002
PAP
Waćpan wstydu oszczęd?
lipiec 31, 2007
Bogusław
Wojowniczy Milosnik Pokoju
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
USA -Dollar
kwiecień 23, 2006
Diabel

U progu eksplozji nuklearnych?


kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media