ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
więcej ->

 
 

Badycki napad="rozbrajanie". Dzielenie łupów="odbudowa"

Odbudowa Iraku raczej nie ograniczy się do czterech państw koalicyjnych, jednak zdecyduje o tym rozpoczynająca się we wtorek konferencja w Nasirii - uważa minister obrony narodowej Jerzy Szmajdziński.

"Na pewno nie tylko do czterech, bo pracy jest dla większej liczby krajów - nie powiem ilu - dziesięciu, piętnastu, czy dwudziestu. To wszystko będzie zależało od tego, jak będzie wyglądała specyfikacja tych robót i środków, które będą na pokrycie inwestycji" - powiedział w poniedziałek dziennikarzom Szmajdziński; w jakim zakresie Irak będzie mógł to finansować wydobyciem ropy naftowej, a w jakim będzie to fragment pomocy międzynarodowej".

Konferencja w Nasirii, której uczestnikiem będzie (obok USA, Wlk. Brytanii i Australii) Polska, ma dotyczyć planów odbudowy Iraku - jak to się będzie odbywało i jak będzie finansowane. Powinny też zapaść decyzje, jakie będą kryteria wyboru firm, które wezmą w tym udział - poinformował minister.

W jego ocenie konferencja będzie dotyczyć wszystkich elementów odbudowy Iraku - nie tylko fizycznej, ale instytucji państwa. "Myślę też, że będzie to szersza rozmowa o całym procesie budowania nowego Iraku, z wszystkimi jego instytucjami - tymi, które stanowią o demokratycznym państwie; siłach porządkowych, siłach zbrojnych" - dodał.

Pytany o rolę ONZ w tym procesie, powiedział, że organizacja powinna patronować procesowi odbudowy Iraku. Jednak, w jego opinii, dopiero po paru tygodniach okaże się, jakie będzie zaangażowanie ONZ w patronowanie procesowi odbudowy Iraku - "bo tak trzeba widzieć rolę ONZ" - podkreślił szef MON.

"Być może siły ONZ będą zaangażowane w ten proces, czyli będą kontyngenty pod flagą Organizacji Narodów Zjednoczonych, ale to jeszcze w tej chwili nie jest przesądzone" - dodał.

"ONZ jest i będzie, ale ONZ powinien się zmieniać. Inicjatywa polskiego ministra spraw zagranicznych leży na stole od kilkunastu miesięcy. Potrzebna jest rozmowa o przyszłości ONZ, o sposobie podejmowania decyzji, ale to nie oznacza, że na tym etapie - w sprawach Iraku Rada Bezpieczeństwa nie będzie ważnym podmiotem. Takie są deklaracje George'a Busha, Tony'ego Blaira i państw, które oponowały przeciw tej interwencji" - powiedział.
14 kwiecień 2003

PAP 

  

Archiwum

Zygmunto-Zuzanna
styczeń 6, 2006
zaprasza.net
Przyjaciel czy nieprzyjaciel?
październik 4, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
Niezbyt dziewiczy Paul Potts
lipiec 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wojna, Hilter i Cheney
kwiecień 11, 2003
http://www.larouchepub.com/
Ekonomiczni gansterzy nie próżnują
październik 22, 2003
PAP
Wyspa rozbitkow z gatunku goiowatych
listopad 20, 2007
kruzoe2
Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
PE głosuje nad kontrowersyjną dyrektywą
luty 12, 2006
PAP
Czy Madoff kradł dla dobra Izraela?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Skorzysta z rady ekspertów.
grudzień 21, 2002
Artur Łoboda
Zaproszenie na wernisaż i ...
wrzesień 29, 2005
Zacznijmy od siebie, zacznijmy dzisiaj...
lipiec 8, 2003
Andrzej Kumor
Tablica „Hanoar Hacijoni”.
lipiec 21, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
Zrozumieć, zapamiętać, przekazać innym
marzec 17, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
"Irak celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą"
kwiecień 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Głos z Australii
sierpień 2, 2003
Krzysztof Janiewicz
Czym się różni Wałęsa od Leppera
kwiecień 13, 2004
Artur Łoboda
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media