ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
więcej ->

 
 

5 lat portalu "zaprasza.net"


Miesiąc temu minęło pięć lat od czasu, gdy pierwszy raz pojawiła się w internecie nazwa "zaprasza.net".
Dziś trudno sobie wyobrazić, że w tamtych czasach - czasach dzikiego - liberalnego parcia ku Zachodowi, takie słowa jak "proszę", "zapraszam" należały do słownika archaicznego bardzo skrzętnie omijanego.
Przejrzystość formy (bardzo trudna do osiągnięcia), szacunek do internauty, były obce pokoleniu pampersów, którzy chcieli wykrzyczeć swoją nowoczesność i rzekomy "profesjonalizm".
Idąc pod prąd, zmieniliśmy z czasem te zwyczaje.
Wpłynęliśmy nie tylko na polski, ale również zagraniczny rynek internetu.

Podstawowym celem i programem tego Portalu była promocja kultury polskiej - którą mam nadzieję - biorąc pod uwagę środki jakimi dysponujemy - wykonaliśmy na szóstkę.
Nie korzystaliśmy z żadnych dotacji, lewych pieniędzy a nasi klienci byli zadowoleni z współpracy z nami.
W 2002 roku - z kilkumiesięcznym opó?nieniem - w stosunku do portalu kulturalnego, ruszyło forum społeczno-polityczne.
Marzyło nam się, aby stało się prawdziwym niezależnym medium-wyrażającym opinie tej części Polaków, których nie dopuszcza się do liberalnych środków przekazu - rozgrywających scenę polityczną.
Marzyło nam się również, że w 2005 roku zaistnieje szansa na wpłynięcie na scenę polityczną tak - aby wyłonić propolską reprezentację polityczną do sejmu.
Jednak w momencie - gdy to forum zyskało swoją rangę, pojawili się na nim agenci wielu służb - krajowych i obcych realizujących politykę dezorganizacji bąd? lobbowania na rzecz swoich mocodawców.
Do tego "użyteczni głupcy" - przekonani o wyjątkowości niesionej przez nich "misji".
Kiedy zaczęliśmy porządkować Portal - między innymi przez blokowanie osób wprowadzających chaos do prowadzonej dyskusji, rozpoczął się elektroniczny atak na nasze serwery i trwa pod różnymi formami do chwili obecnej.
Mieliśmy chwile zwątpienie - gdy zastanawialiśmy się nad sensem kontynuacji tego forum.
Między innymi dlatego pominęliśmy milczeniem rocznicę naszego powstania.
Mieliśmy wiele propozycji współpracy z obcym kapitałem i wątpliwymi etycznie i prawnie podmiotami gospodarczymi.
Skutecznie odrzucaliśmy takie możliwości rozwoju naszego Portalu.
Nie znajdzie się na naszych stronach firm, których celem jest złodziejstwo lub brak etyki w biznesie.
Być może jesteśmy jedyną firmą internetową przestrzegającą zasad etyki.

Reasumując minione pięć lat zauważamy jednak, że trochę udało nam się jednak osiągnąć...
Zatrzymaliśmy bowiem pociąg o nazwie "dynastia Kwaśniewskich".
Jeszcze trzy lata temu żona Kwaśniewskiego miała stuprocentową pewność wyboru na fotel prezydenta.
Miała za sobą miliony polskich idiotek i wszystkie liberalne media.
A jednak nie tylko ona, lecz całe SLD-owskie towarzystwo wypadło z obiegu. I o ile skrajna prawica nie pomoże im w powrocie to już nie wrócą do polityki.
Wielokrotnie powtarzam, nie swoje słowa ale swoje przemyślenia - że DEMOKRACJA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
W starożytnych Atenach wszyscy uczestnicy sceny politycznej znali się wzajemnie.
Dlatego trudniejsze były prowokacje i manipulacje a system społeczny doprowadził do rozkwitu państwa.

W dzisiejszych czasach nasza wiedza o politykach jest taka - jaką wykreują media.
Dlatego więc to media - przez swoje manipulacje - w rzeczywistości rządzą światem.

Nikt nie jest nieomylny.
Zdaję sobie z tego sprawę (również w własnych błędów) i ze sporą tolerancją podchodzę do osób wyrażających naiwne poglądy na scenę polityczną.
Jeżeli jednak pozwoliłem sobie na ostre riposty to musiałem spotkać się z takim poziomem chamstwa, że nawet tak spokojna osoba jak ja nie przechodzi nad tym do porządku dziennego.
Kilka razy wywoływałem prowokacyjne dyskusje aby otrząsnąć dyskutantów z letargu umysłowego.
Słyszałem gro?by zarówno na tym forum jak też w życiu codziennym i ... nic.

Do uczestników tego Portalu mam wielką prośbę:
to od Was zależy, czy będzie ono kontynuowane i jak ość w gardle będzie blokować politycznych hochsztaplerów, czy też zostanie przez wrogów Polski spacyfikowane i rozpłynie się w historii.
Zaczynaliśmy od aksjomatów "Bóg, Honor, Ojczyzna" - bo w takich zostaliśmy wychowani .
Kiedy jednak wieloletnia analiza na tym forum doprowadza nas do wniosku, że:
każą nam czcić semickiego bożka mamony....
honor to pojęcie obce dziś większości Polaków ...
to pozostaje tylko szacunek dla naszych przodków, który widzimy pod pojęciem Ojczyzny.
Będziemy musieli stworzyć nowe aksjomaty naszego życia - aby zrozumieć - po co żyjemy.
W przeciwnym wypadku to - co co dla nas najcenniejsze w życiu - przestanie istnieć.

13 maj 2007

Artur Łoboda 

  

Archiwum

W Izraelu powstanie "Centrum Busha"
listopad 17, 2006
bibula
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Pakistan nie jest satelitą USA
listopad 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwukrotne zagrożenie nuklearne Polski
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Arktyczne Rezerwy Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego
luty 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Wot kultura". Koniec okresu ochronnego
marzec 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Zakłamanie
listopad 29, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Szanowni Państwo
styczeń 4, 2005
Artur Łoboda
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (2)

100 000 UŚMIERCONYCH IRAKIJCZYKÓW I BIN LADEN

grudzień 20, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Michnik znowu zacheca Polakow do oddawania pieniedzy lichwiarzom
grudzień 31, 2007
W.M.
65 miliardów
luty 11, 2007
przesłała Elżbieta
Apel o ujawnienie i usunięcie agentury z Episkopatu
październik 26, 2006
przysłał Krzysztof Cierpisz
Znowu sukces, dobra passa trwa
styczeń 13, 2009
Dariusz Kosiur
Czym się różni Wałęsa od Leppera
kwiecień 13, 2004
Artur Łoboda
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zionists Made A Deal With The Devil
styczeń 11, 2007
przysłał ICP
Zapytajmy prościej o Unię
luty 13, 2003
Ewa Kluczkowska http://www.rzeczpospolita.pl/
Nie dzielić Polaków
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
Dramat w Osetii
wrzesień 2, 2004
zaprasza.net
TWÓRCZOŚĆ,POEZJA i KOMENTATORZY
czerwiec 29, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media