ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (13.08.2011) 
30 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Głupota, czyli honor  
21 marzec 2016      Artur Łoboda
To nie cyrk, to Ustka właśnie... 
22 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Kanadyjskie Zbrodnie NATO w Afganistanie 
21 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Prostaczkowie nazywają to skandalem 
12 styczeń 2010      Artur Łoboda
Urojone wojny. World War E. 
26 wrzesień 2014     
Bydło w togach gorsze od zwierząt 
13 styczeń 2020      Artur Łoboda
Dzień astronomii 
11 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Wyspy pod woda 
25 marzec 2010      Goska
Mniej słów - mniej szkód 
18 kwiecień 2022      Artur Łoboda
FDA pozwany za ukrywanie dokumentów związanych z tłumieniem iwermektyny i HCQ 
29 grudzień 2023      Cassie B.
Jak Rząd Tuska mógłby zmiażdżyć PiS? 
3 styczeń 2024     
20 lat w Unii Europejskiej 
1 maj 2024     
Boże kto uratuje Ojczyznę, Polskę. 
4 grudzień 2011      Bogusław
Drugie najsłabsze ogniwo  
28 listopad 2020     
New York Times w końcu przyznaje, że maski były całkowicie bezużyteczne w powstrzymywaniu rozprzestrzeniania się COVID 
25 luty 2023     
Cieć w Ministerstwie 
19 lipiec 2016      Artur Łoboda
Kolejne antypolskie plugastwo 
12 marzec 2015      Artur Łoboda
Kilka wątków z historii Żydów w Polsce 
10 marzec 2013      Artur Łoboda
Kołakowski z pistoletem, Kuroń lżący Tatarkiewicza - polskie elity III RP  
26 marzec 2013     

 
 

Donald Trump również uczestniczył w spisku kowidowym!

Ivanka Trump przyznaje na Twitterze, że administrator Trumpa. Nawiązał już współpracę z firmą Moderna w celu wyprodukowania szczepionek MRNA PRZED operacją Warp Speed
 
 
Szczepionki mRNA były od dawna finansowane i badane przed wyborem Trumpa i zgodnie z oficjalnymi dokumentami są częściowo własnością rządu.

  15 maja 2020 r. prezydent Donald Trump i jego administracja rozpoczęli Operację Warp Speed ​​(OWS) , posunięcie, które skierowało szereg oddziałów rządu federalnego do poświęcenia czasu, pieniędzy i zasobów – w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego – na szybki rozwój „ bezpiecznych i skutecznych” szczepionek zapobiegających transmisji Covid-19 wraz z ich dystrybucją i podawaniem.
   
  We wspólnym wyjaśnieniu Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) oraz Departamentu Obrony (DoD) oba departamenty federalne szczegółowo określiły cel OWS:


  Operacja Warp Speed ​​(OWS) ma na celu rozpoczęcie dostarczania 300 milionów dawek bezpiecznej, skutecznej szczepionki przeciwko COVID-19 do stycznia 2021 r., jako część szerszej strategii przyspieszenia rozwoju, produkcji i dystrybucji szczepionek i leków przeciwko COVID-19 i diagnostyka (zwane łącznie środkami zaradczymi).
   
  OWS pozwoli na szybsze dostarczanie pacjentom środków zaradczych, takich jak szczepionka, przy jednoczesnym przestrzeganiu standardów bezpieczeństwa i skuteczności.
   
  Zamiast eliminować etapy z tradycyjnych harmonogramów rozwoju, etapy będą przebiegać jednocześnie, na przykład rozpoczęcie produkcji szczepionek i środków terapeutycznych na skalę przemysłową na długo przed wykazaniem skuteczności i bezpieczeństwa, jak to zwykle bywa. 
  Zwiększa to ryzyko finansowe, ale nie ryzyko produktowe.


  I chociaż OWS ogłoszono 15 maja, rząd przyznaje, że już współpracował z niektórymi firmami farmaceutycznymi w celu opracowania szczepionki – w tym 483 miliony dolarów dotacji dla Moderny 16 kwietnia i 456 milionów dolarów funduszy dla Johnson & Johnson's (Janssen) 30 marca.
   
  Wygląda jednak na to, że administracja Trumpa współpracowała już wcześniej z gigantem farmaceutycznym Moderna nad stworzeniem szczepionki mRNA przed wprowadzeniem OWS, a nawet zanim podobno potwierdzono pojedynczy przypadek Covid-19 w Stanach Zjednoczonych.
   
  16 listopada 2020 r., mniej więcej na kilka tygodni przed pierwszą rundą szczepienia Amerykanów, córka Donalda Trumpa Ivanka – starszy doradca ojca, a jednocześnie dyrektor Biura Inicjatyw Gospodarczych i Przedsiębiorczości – złożyła oświadczenie na Twitterze po ogłoszeniu przez Modernę wyników skuteczności ich strzału.
   
  W odpowiedzi na czyjąś krytykę Donalda i administracji, którzy próbują przypisać sobie zasługi w opracowaniu szczepionek, mówiąc, że tylko Pfizer i Moderna powinni zdobyć chwałę, Ivanka odpowiedziała w następujący sposób:


  Weryfikacja faktów: Ta szczepionka Moderna / NIH jest dosłownie tą, którą Prezydent @realDonaldTrump we współpracy z Moderną stworzył 13 stycznia 2020 r.… Powtarzam 13 stycznia 2020 r.
   
  Po prostu bądź szczęśliwy. To wspaniała wiadomość dla Ameryki i dla świata!
   


 
Najwyraźniej, biorąc Ivankę za słowo, wydaje się to być dość dużą muchą w smole dotyczącą rozwoju szczepionek mRNA; 
że administracja Trumpa była już świadoma technologii mRNA, rozwoju zastrzyków i partnerstwa z Moderną, które istniało już przez cały tydzień przed potwierdzeniem pierwszego rzekomego przypadku Covid-19 (20 stycznia 2020 r.).
 
Jednak wiele osób nie wydawało się naprawdę uznawać i rozumieć, do czego Ivanka się przyznała, ale raczej potępili ją i Donalda za to, że zasadniczo wiedzieli o „zagrożeniu” wirusem, ale zdecydowali się nie ostrzegać ludzi wcześniej, przypisując setki tysięcy zgonów
Pozorna nieostrożność Trumpa.  WERYFIKACJA FAKTÓW: Twój tata okłamał miliony Amerykanów, powodując niepotrzebną śmierć tysięcy, ponieważ chciał to bagatelizować. 
  Wiedział, że to było w powietrzu. 
  Wiedział, że to było śmiertelne. 
  Pieprzyć ciebie i twojego tatę socjopatę.

  „Brooklyn Dad_Defiant” napisał

  Dokładnie tak! Trump okłamał wszystkich Amerykanów. 
  Głównym zasłużonym szczepionki Moderna jest dr Fauci. 
  Trump zrobił wszystko, aby zdyskredytować i uciszyć Fauciego, co doprowadziło do narażenia życia Fauciego na groźby śmierci.
  – powiedziała „Fundacja Voda”.


 
Ale te tweety i inne nie mają sensu w znacznie większym schemacie tego wszystkiego:
oznacza to, że te szczepionki nie zostały opracowane z „szybkością warp”, jak twierdzi administracja.
 
Jednak The WinePress poinformował już, że administracja Trumpa już wcześniej przygotowywała się do „pandemii” przed 2020 r. W 2019 r.
Donald Trump zainicjował coś, co nazwano „Crimson Contagion”:
wydarzenie symulacyjne pandemii, identyczne z niesławną symulacją Event 201 , która przepowiedziała śmiertelny i wysoce zakaźny „nowy koronawirus”, który przetoczy się po całym świecie, gdzie spełniło się wiele praktykowanych z góry środków.
 
To wydarzenie Crimson Contagion ostatecznie zakończyło się podpisaniem przez prezydenta Trumpa 19 września 2019 r. zarządzenia wykonawczego w sprawie produkcji nowych szczepionek przeciw grypie we współpracy z tymi samymi grupami zaangażowanymi w OWS, „aby przyspieszyć rozwój nowych, szeroko ochronnych kandydatów na szczepionki, które zapewniają bardziej skuteczne i trwalsze immunitety; oraz wspieranie promocji zwiększonej szczepienia przeciwko grypie w zalecanych populacjach” – czytamy w rozporządzeniu wykonawczym.
 
Ponadto WP dokumentuje, że to, co później stało się ustawą CARES o wartości 6,2 biliona dolarów, podpisaną przez Trumpa pod koniec marca, gdy rozpoczęły się blokady, zostało już przygotowane już 24 stycznia 2019 r.
I było gotowe do głosowania w Senacie w lipcu, ale został przesłany do Senatu w marcu 2020.
 
Aby uzyskać więcej informacji na temat Karmazynowej zarazy i kolejnych działań, zapoznaj się z pełnym raportem poniżej:
 
 
Ale jeśli chodzi o oświadczenie Ivanki, to, co powiedziała, jest rzeczywiście prawdą.
Według oficjalnego komunikatu prasowego Moderny, opublikowanego 16 marca 2020 r., potwierdzają oni, że to partnerstwo było zgodne z prawem.  mRNA-1273 to szczepionka mRNA przeciwko SARS-CoV-2, kodująca stabilizowaną przed fuzją postać białka Spike (S), którą firma Moderna wybrała we współpracy z badaczami z Vaccine Research Center (VRC) w Narodowym Instytucie Alergii i chorób zakaźnych (NIAID), część NIH. 
  Produkcja pierwszej partii klinicznej została sfinansowana przez Koalicję na rzecz Innowacji w zakresie gotowości na epidemię (CEPI).

  11 stycznia 2020 r. chińskie władze udostępniły sekwencję genetyczną nowego koronawirusa. 
  13 stycznia 2020 r. zespół badawczy VRC i firmy Moderna ds. chorób zakaźnych sfinalizował sekwencję szczepionki SARS-CoV-2, a firma Moderna zmobilizowała się do produkcji klinicznej. 
  Pierwsza partia kliniczna została zakończona 7 lutego 2020 r. i przeszła badania analityczne; został wysłany 24 lutego 2020 r. z firmy Moderna i dostarczony do PZH z zakładu produkcyjnego Spółki w ciągu 42 dni od wyboru sekwencji.
   
  Firma podała w komunikacie prasowym:
  „Moderna ogłasza, że ​​pierwszy uczestnik otrzymał dawkę w prowadzonym przez NIH badaniu fazy 1 szczepionki mRNA (mRNA-1273) przeciwko nowemu koronawirusowi”


Tak czy inaczej, Stany Zjednoczone już inwestowały i pomagały w badaniach nad rozwojem i testowaniem technologii mRNA na długo przed tym, jak Trump został prezydentem w 2017 roku.
 
7 września 2016 r. – w ostatnich miesiącach administracji Obamy – Genetic Engineering & Biotechnology News (GEN) poinformowało, że Moderna otrzymała grant w wysokości 125 milionów dolarów od Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA) na opracowanie szczepionki mRNA chroniącej przed wirus Zika, wirus przenoszony przez komary.
 
Ponadto GEN poinformował, że Moderna otrzymała już fundusze od Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony (DARPA) wraz z Fundacji Billa i Melindy Gatesów. 
Otrzymali również 474 miliony dolarów finansowania kapitałowego od nieujawnionych „istniejących inwestorów instytucjonalnych i światowej klasy strategicznych partnerów farmaceutycznych, a także udział nowych inwestorów instytucjonalnych ze Stanów Zjednoczonych, Europy i Azji”.  W ciągu najbliższych kilku miesięcy planujemy rozpocząć badanie I fazy. 
  Wierzymy, że nasza technologia szczepionek mRNA oferuje potencjalne korzyści w zakresie skuteczności, szybkości rozwoju oraz skalowalności i niezawodności produkcji, co może pozycjonować Modernę jako lidera w przygotowaniu i reagowaniu na zagrożenia chorobami zakaźnymi, takimi jak Zika.


  — powiedział prezes Moderny Stéphane Bancel w oświadczeniu

 
Te partnerstwa sięgają dalej.
 
W usuniętym od pewnego czasu komunikacie prasowym na stronie internetowej Moderny, 2 października 2013 r., gigant farmaceutyczny ujawnił, że otrzymał od DARPA grant w wysokości 25 milionów dolarów na opracowanie samej technologii mRNA.
 
(DARPA) przyznała firmie do 25 milionów dolarów na badania i rozwój platformy informacyjnego RNA terapeutyczna™ jako szybkiego i niezawodnego sposobu wytwarzania leków tworzących przeciwciała w celu ochrony przed szeroką gamą znanych i nieznanych pojawiających się chorób zakaźnych, oraz inżynierii biologicznej zagrożeń” – powiedziała Moderna w komunikacie prasowym.  Ta dotacja jest częścią programu DARPA o nazwie ADEPT: PROTECT (Autonomous Diagnostics to Enable Prevention and Therapeutics: Prophylactic Options to Environmental and Contagious Threats). 
  Celem jest opracowanie technologii platformowych, które można bezpiecznie i szybko wdrożyć, aby zapewnić ludności USA niemal natychmiastową ochronę przed pojawiającymi się chorobami zakaźnymi i zmodyfikowaną bronią biologiczną, nawet w przypadkach, gdy patogen lub czynnik zakaźny jest nieznany.


  Moderna wyjaśniła dalej

  Jesteśmy zaszczyceni, że DARPA wybrała nas do tego ważnego grantu, który znacznie przyspieszy nasze wysiłki nad opracowaniem przeciwciała informacyjnego RNA terapeutyczna™ do zwalczania szerokiego zakresu chorób zakaźnych.
   
  Ten duży grant otrzymaliśmy po intensywnym i rygorystycznym przeglądzie naukowym i jest on świadectwem postępów naszego zespołu oraz głębokich implikacji terapii informacyjnym RNA™, dzięki którym nasza praca została sfinansowana. 
  Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój naszej platformy w tym niezwykle ważnym nowym obszarze terapeutycznym.


  — powiedział Stéphane Bancel

Jednak poza tym wszystkim oficjalne dokumenty rządowe wskazują, że rząd federalny może faktycznie posiadać niektóre prawa do mRNA i niekoniecznie musi polegać na firmie Moderna i innych.
 
Po przejrzeniu ton dokumentów szczegółowo opisujących zaangażowanie rządu w mRNA i inne terapie związane z koronawirusem, Public Citizen doszedł do następującego wniosku:  Rząd USA może być współwłaścicielem potencjalnej szczepionki na koronawirusa. 
  National Institutes of Health (NIH) od lat odgrywają kluczową rolę w badaniach nad koronawirusem. 
  Opierając się na tej pracy, federalni naukowcy pomogli zaprojektować i przetestować mRNA-1273 — kandydata na szczepionkę opracowaną we współpracy z firmą Moderna.
   
  Rząd federalny złożył wiele patentów obejmujących mRNA-1273. 
  W tym raporcie opisujemy dwa zgłoszenia patentowe, które wymieniają federalnych naukowców jako współtwórców. 
  Gdyby rząd pomyślnie zrealizował wnioski patentowe, wynikające z nich patenty prawdopodobnie przyznałyby znaczące prawa. 
  Dokonujemy również przeglądu niedawno ujawnionych umów pomiędzy NIH a Moderną. 
  Umowy sugerują, że NIH nie przeniósł swoich praw, ale zamiast tego utrzymuje wspólny udział.
   
  Rząd USA może być współwłaścicielem potencjalnej szczepionki na COVID-19. 
  Co najmniej dwa wnioski patentowe, które wydają się istotne dla szczepionki, wymieniają naukowców federalnych jako wynalazców, co daje rządowi USA własność, jeśli patenty zostaną przyznane. 
  Umowy o współpracy wspierają również udziały rządu w mRNA-1273.
   
  Współwłasność zapewnia znaczące prawa. 
  Na przykład, zakładając, że nie ma innych monopoli, rząd mógłby wytwarzać, wykorzystywać lub sprzedawać technologię bez zgody Moderny. Może również udzielać licencji na technologię innym, w tym innym producentom szczepionek, lub Światowej Organizacji Zdrowia, bez zgody firmy Moderna.Mówiąc najprościej:
Stany Zjednoczone od dawna pracują i finansują rozwój technologii mRNA.
 
Multimiliarder, filantrop i inwestor Bill Gates, który zainwestował mnóstwo czasu i pieniędzy w mRNA, powiedział, że na „następną pandemię” będzie wiele „fabryk mRNA” gotowych na nią.
 
Tak więc objawienie Ivanki Trump jest rzeczywiście prawdą, ale jest też wiele innych rzeczy, których nie ujawniła, dotyczących mRNA i rozwoju szczepionek.

The WinePress udokumentowała wcześniej, że bez wiedzy wielu osób Ivanka jest w rzeczywistości honorowym członkiem Młodych Globalnych Liderów Światowego Forum Ekonomicznego, co kiedyś z dumą zaprezentowano na stronie Trump White House.  Ivanka znalazła się na prestiżowej liście magazynu Fortune „40 Under 40” (2014) i została uhonorowana tytułem Young Global Leader przez Światowe Forum Ekonomiczne (2015). 
  Ostatnio Ivanka znalazła się również na liście 100 najbardziej wpływowych kobiet magazynu Time (2017) oraz na liście „100 najbardziej wpływowych kobiet świata” magazynu Forbes (2017).

Źródło:
winepressnews.com/2023/01/13/ivanka-trump-admits-in-tweet-that-the-trump-admin-already-partnered-with-moderna-to-produce-mrna-vaccines-before-operation-warp-speed/
26 styczeń 2023

Jacob M. Thompson 

  

Komentarze

  

Archiwum

Wrażliwi, delikatni, tolerancyjni
czerwiec 16, 2006
Marek Miśko
Kraków: Proces o rekordowe odszkodowanie
październik 7, 2004
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
Wniosek USA do ONZ: wprowadzić powszechny zakaz negowania Holokaustu!
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
Stwórca wiecznych praw przyrody
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
Spor o "Wiarogodnosc Holokaustu" Ormian w latach 1914-1923
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
CI, KTÓRZY ZDRADZILI POLSKĘ !
czerwiec 26, 2008
Niech nas zobaczą
maj 8, 2003
"Pochwała głupoty" według profesora Friedricha Augusta Hayeka
sierpień 31, 2004
Marak Głogoczowski
Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie
styczeń 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
USA gotowe użyć broni atomowej
grudzień 11, 2002
zaprasza.net
Pokaż mi swoją żonę a powiem Ci kim jesteś
wrzesień 12, 2007
Artur Łoboda
U.E.,czyli BLISKIE SPOTKANIE RĘKI Z NOCNIKIEM
kwiecień 28, 2008
Marek Jastrząb
Ważą się losy Afganistanu
sierpień 20, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Coście zrobili z Polską?
maj 10, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
Co jest w tym traktacie ?
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Nowy rodzaj ubezpieczeń
marzec 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?
luty 2, 2004
PAP
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Frasyniuk przeciw koncesji dla telewizji o. Rydzyka
styczeń 24, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media