ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Przestań się bać. Chodź zatańcz... 
29 maj 2021     
Zanim zacznę komentować pisowski audyt rządów PO-PSL 
12 maj 2016      Artur Łoboda
Ilu wariatów chodzi po świecie? 
28 listopad 2009      Artur Łoboda
Rozmowa z Andrzejem Czyżewskim cz.1: Tajemnice Lecha Wałęsy.  
10 marzec 2017     
Wojna na dwa fronty 
7 maj 2022      Artur Łoboda
Pytanie w sprawie lusterka  
17 marzec 2021      Artur Łoboda
Krok naprzód, dwa kroki wstecz 
8 październik 2014      www.polskawalczaca.com
DO PRZODU POD WIATR Wiesław Sokołowski 
26 listopad 2012      www.trwanie.com
Pokolenie Dody 
28 styczeń 2010      Artur Łoboda
Pieśń o narodzeniu Pańskim - Kolęda Polska z XVI w 
25 grudzień 2013     
Kolejna odsłona mistyfikacji 
3 październik 2020      Artur Łoboda
Morawiecki niczym ZOMO 
8 październik 2020     
To Polacy odkryli SARS CoV-2.
Tak twierdzi Niedzielski
 
23 styczeń 2021     
WOSP 
1 luty 2021     
Jest źle - będzie jeszcze gorzej 
27 październik 2011      Artur Łoboda
Naturalne zwalczanie wirusów jest tak proste, jak samo ODDYCHANIE (dlatego chcą, abyś blokował oddychanie za pomocą toksycznej maski) 
17 kwiecień 2022      Ethan Huff
To są protesty przeciwko wojnie! 
23 marzec 2021      Artur Łoboda
Dziel i rządź - wersja XXI wieczna  
7 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Termin napaści na Ukrainę? 
5 marzec 2022      Artur Łoboda
10 maja święto sprawności organizacyjnej polityków 
10 maj 2020      Artur Łoboda

 
 

Donald Trump również uczestniczył w spisku kowidowym!

Ivanka Trump przyznaje na Twitterze, że administrator Trumpa. Nawiązał już współpracę z firmą Moderna w celu wyprodukowania szczepionek MRNA PRZED operacją Warp Speed
 
 
Szczepionki mRNA były od dawna finansowane i badane przed wyborem Trumpa i zgodnie z oficjalnymi dokumentami są częściowo własnością rządu.

  15 maja 2020 r. prezydent Donald Trump i jego administracja rozpoczęli Operację Warp Speed ​​(OWS) , posunięcie, które skierowało szereg oddziałów rządu federalnego do poświęcenia czasu, pieniędzy i zasobów – w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego – na szybki rozwój „ bezpiecznych i skutecznych” szczepionek zapobiegających transmisji Covid-19 wraz z ich dystrybucją i podawaniem.
   
  We wspólnym wyjaśnieniu Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) oraz Departamentu Obrony (DoD) oba departamenty federalne szczegółowo określiły cel OWS:


  Operacja Warp Speed ​​(OWS) ma na celu rozpoczęcie dostarczania 300 milionów dawek bezpiecznej, skutecznej szczepionki przeciwko COVID-19 do stycznia 2021 r., jako część szerszej strategii przyspieszenia rozwoju, produkcji i dystrybucji szczepionek i leków przeciwko COVID-19 i diagnostyka (zwane łącznie środkami zaradczymi).
   
  OWS pozwoli na szybsze dostarczanie pacjentom środków zaradczych, takich jak szczepionka, przy jednoczesnym przestrzeganiu standardów bezpieczeństwa i skuteczności.
   
  Zamiast eliminować etapy z tradycyjnych harmonogramów rozwoju, etapy będą przebiegać jednocześnie, na przykład rozpoczęcie produkcji szczepionek i środków terapeutycznych na skalę przemysłową na długo przed wykazaniem skuteczności i bezpieczeństwa, jak to zwykle bywa. 
  Zwiększa to ryzyko finansowe, ale nie ryzyko produktowe.


  I chociaż OWS ogłoszono 15 maja, rząd przyznaje, że już współpracował z niektórymi firmami farmaceutycznymi w celu opracowania szczepionki – w tym 483 miliony dolarów dotacji dla Moderny 16 kwietnia i 456 milionów dolarów funduszy dla Johnson & Johnson's (Janssen) 30 marca.
   
  Wygląda jednak na to, że administracja Trumpa współpracowała już wcześniej z gigantem farmaceutycznym Moderna nad stworzeniem szczepionki mRNA przed wprowadzeniem OWS, a nawet zanim podobno potwierdzono pojedynczy przypadek Covid-19 w Stanach Zjednoczonych.
   
  16 listopada 2020 r., mniej więcej na kilka tygodni przed pierwszą rundą szczepienia Amerykanów, córka Donalda Trumpa Ivanka – starszy doradca ojca, a jednocześnie dyrektor Biura Inicjatyw Gospodarczych i Przedsiębiorczości – złożyła oświadczenie na Twitterze po ogłoszeniu przez Modernę wyników skuteczności ich strzału.
   
  W odpowiedzi na czyjąś krytykę Donalda i administracji, którzy próbują przypisać sobie zasługi w opracowaniu szczepionek, mówiąc, że tylko Pfizer i Moderna powinni zdobyć chwałę, Ivanka odpowiedziała w następujący sposób:


  Weryfikacja faktów: Ta szczepionka Moderna / NIH jest dosłownie tą, którą Prezydent @realDonaldTrump we współpracy z Moderną stworzył 13 stycznia 2020 r.… Powtarzam 13 stycznia 2020 r.
   
  Po prostu bądź szczęśliwy. To wspaniała wiadomość dla Ameryki i dla świata!
   


 
Najwyraźniej, biorąc Ivankę za słowo, wydaje się to być dość dużą muchą w smole dotyczącą rozwoju szczepionek mRNA; 
że administracja Trumpa była już świadoma technologii mRNA, rozwoju zastrzyków i partnerstwa z Moderną, które istniało już przez cały tydzień przed potwierdzeniem pierwszego rzekomego przypadku Covid-19 (20 stycznia 2020 r.).
 
Jednak wiele osób nie wydawało się naprawdę uznawać i rozumieć, do czego Ivanka się przyznała, ale raczej potępili ją i Donalda za to, że zasadniczo wiedzieli o „zagrożeniu” wirusem, ale zdecydowali się nie ostrzegać ludzi wcześniej, przypisując setki tysięcy zgonów
Pozorna nieostrożność Trumpa.  WERYFIKACJA FAKTÓW: Twój tata okłamał miliony Amerykanów, powodując niepotrzebną śmierć tysięcy, ponieważ chciał to bagatelizować. 
  Wiedział, że to było w powietrzu. 
  Wiedział, że to było śmiertelne. 
  Pieprzyć ciebie i twojego tatę socjopatę.

  „Brooklyn Dad_Defiant” napisał

  Dokładnie tak! Trump okłamał wszystkich Amerykanów. 
  Głównym zasłużonym szczepionki Moderna jest dr Fauci. 
  Trump zrobił wszystko, aby zdyskredytować i uciszyć Fauciego, co doprowadziło do narażenia życia Fauciego na groźby śmierci.
  – powiedziała „Fundacja Voda”.


 
Ale te tweety i inne nie mają sensu w znacznie większym schemacie tego wszystkiego:
oznacza to, że te szczepionki nie zostały opracowane z „szybkością warp”, jak twierdzi administracja.
 
Jednak The WinePress poinformował już, że administracja Trumpa już wcześniej przygotowywała się do „pandemii” przed 2020 r. W 2019 r.
Donald Trump zainicjował coś, co nazwano „Crimson Contagion”:
wydarzenie symulacyjne pandemii, identyczne z niesławną symulacją Event 201 , która przepowiedziała śmiertelny i wysoce zakaźny „nowy koronawirus”, który przetoczy się po całym świecie, gdzie spełniło się wiele praktykowanych z góry środków.
 
To wydarzenie Crimson Contagion ostatecznie zakończyło się podpisaniem przez prezydenta Trumpa 19 września 2019 r. zarządzenia wykonawczego w sprawie produkcji nowych szczepionek przeciw grypie we współpracy z tymi samymi grupami zaangażowanymi w OWS, „aby przyspieszyć rozwój nowych, szeroko ochronnych kandydatów na szczepionki, które zapewniają bardziej skuteczne i trwalsze immunitety; oraz wspieranie promocji zwiększonej szczepienia przeciwko grypie w zalecanych populacjach” – czytamy w rozporządzeniu wykonawczym.
 
Ponadto WP dokumentuje, że to, co później stało się ustawą CARES o wartości 6,2 biliona dolarów, podpisaną przez Trumpa pod koniec marca, gdy rozpoczęły się blokady, zostało już przygotowane już 24 stycznia 2019 r.
I było gotowe do głosowania w Senacie w lipcu, ale został przesłany do Senatu w marcu 2020.
 
Aby uzyskać więcej informacji na temat Karmazynowej zarazy i kolejnych działań, zapoznaj się z pełnym raportem poniżej:
 
 
Ale jeśli chodzi o oświadczenie Ivanki, to, co powiedziała, jest rzeczywiście prawdą.
Według oficjalnego komunikatu prasowego Moderny, opublikowanego 16 marca 2020 r., potwierdzają oni, że to partnerstwo było zgodne z prawem.  mRNA-1273 to szczepionka mRNA przeciwko SARS-CoV-2, kodująca stabilizowaną przed fuzją postać białka Spike (S), którą firma Moderna wybrała we współpracy z badaczami z Vaccine Research Center (VRC) w Narodowym Instytucie Alergii i chorób zakaźnych (NIAID), część NIH. 
  Produkcja pierwszej partii klinicznej została sfinansowana przez Koalicję na rzecz Innowacji w zakresie gotowości na epidemię (CEPI).

  11 stycznia 2020 r. chińskie władze udostępniły sekwencję genetyczną nowego koronawirusa. 
  13 stycznia 2020 r. zespół badawczy VRC i firmy Moderna ds. chorób zakaźnych sfinalizował sekwencję szczepionki SARS-CoV-2, a firma Moderna zmobilizowała się do produkcji klinicznej. 
  Pierwsza partia kliniczna została zakończona 7 lutego 2020 r. i przeszła badania analityczne; został wysłany 24 lutego 2020 r. z firmy Moderna i dostarczony do PZH z zakładu produkcyjnego Spółki w ciągu 42 dni od wyboru sekwencji.
   
  Firma podała w komunikacie prasowym:
  „Moderna ogłasza, że ​​pierwszy uczestnik otrzymał dawkę w prowadzonym przez NIH badaniu fazy 1 szczepionki mRNA (mRNA-1273) przeciwko nowemu koronawirusowi”


Tak czy inaczej, Stany Zjednoczone już inwestowały i pomagały w badaniach nad rozwojem i testowaniem technologii mRNA na długo przed tym, jak Trump został prezydentem w 2017 roku.
 
7 września 2016 r. – w ostatnich miesiącach administracji Obamy – Genetic Engineering & Biotechnology News (GEN) poinformowało, że Moderna otrzymała grant w wysokości 125 milionów dolarów od Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA) na opracowanie szczepionki mRNA chroniącej przed wirus Zika, wirus przenoszony przez komary.
 
Ponadto GEN poinformował, że Moderna otrzymała już fundusze od Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony (DARPA) wraz z Fundacji Billa i Melindy Gatesów. 
Otrzymali również 474 miliony dolarów finansowania kapitałowego od nieujawnionych „istniejących inwestorów instytucjonalnych i światowej klasy strategicznych partnerów farmaceutycznych, a także udział nowych inwestorów instytucjonalnych ze Stanów Zjednoczonych, Europy i Azji”.  W ciągu najbliższych kilku miesięcy planujemy rozpocząć badanie I fazy. 
  Wierzymy, że nasza technologia szczepionek mRNA oferuje potencjalne korzyści w zakresie skuteczności, szybkości rozwoju oraz skalowalności i niezawodności produkcji, co może pozycjonować Modernę jako lidera w przygotowaniu i reagowaniu na zagrożenia chorobami zakaźnymi, takimi jak Zika.


  — powiedział prezes Moderny Stéphane Bancel w oświadczeniu

 
Te partnerstwa sięgają dalej.
 
W usuniętym od pewnego czasu komunikacie prasowym na stronie internetowej Moderny, 2 października 2013 r., gigant farmaceutyczny ujawnił, że otrzymał od DARPA grant w wysokości 25 milionów dolarów na opracowanie samej technologii mRNA.
 
(DARPA) przyznała firmie do 25 milionów dolarów na badania i rozwój platformy informacyjnego RNA terapeutyczna™ jako szybkiego i niezawodnego sposobu wytwarzania leków tworzących przeciwciała w celu ochrony przed szeroką gamą znanych i nieznanych pojawiających się chorób zakaźnych, oraz inżynierii biologicznej zagrożeń” – powiedziała Moderna w komunikacie prasowym.  Ta dotacja jest częścią programu DARPA o nazwie ADEPT: PROTECT (Autonomous Diagnostics to Enable Prevention and Therapeutics: Prophylactic Options to Environmental and Contagious Threats). 
  Celem jest opracowanie technologii platformowych, które można bezpiecznie i szybko wdrożyć, aby zapewnić ludności USA niemal natychmiastową ochronę przed pojawiającymi się chorobami zakaźnymi i zmodyfikowaną bronią biologiczną, nawet w przypadkach, gdy patogen lub czynnik zakaźny jest nieznany.


  Moderna wyjaśniła dalej

  Jesteśmy zaszczyceni, że DARPA wybrała nas do tego ważnego grantu, który znacznie przyspieszy nasze wysiłki nad opracowaniem przeciwciała informacyjnego RNA terapeutyczna™ do zwalczania szerokiego zakresu chorób zakaźnych.
   
  Ten duży grant otrzymaliśmy po intensywnym i rygorystycznym przeglądzie naukowym i jest on świadectwem postępów naszego zespołu oraz głębokich implikacji terapii informacyjnym RNA™, dzięki którym nasza praca została sfinansowana. 
  Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój naszej platformy w tym niezwykle ważnym nowym obszarze terapeutycznym.


  — powiedział Stéphane Bancel

Jednak poza tym wszystkim oficjalne dokumenty rządowe wskazują, że rząd federalny może faktycznie posiadać niektóre prawa do mRNA i niekoniecznie musi polegać na firmie Moderna i innych.
 
Po przejrzeniu ton dokumentów szczegółowo opisujących zaangażowanie rządu w mRNA i inne terapie związane z koronawirusem, Public Citizen doszedł do następującego wniosku:  Rząd USA może być współwłaścicielem potencjalnej szczepionki na koronawirusa. 
  National Institutes of Health (NIH) od lat odgrywają kluczową rolę w badaniach nad koronawirusem. 
  Opierając się na tej pracy, federalni naukowcy pomogli zaprojektować i przetestować mRNA-1273 — kandydata na szczepionkę opracowaną we współpracy z firmą Moderna.
   
  Rząd federalny złożył wiele patentów obejmujących mRNA-1273. 
  W tym raporcie opisujemy dwa zgłoszenia patentowe, które wymieniają federalnych naukowców jako współtwórców. 
  Gdyby rząd pomyślnie zrealizował wnioski patentowe, wynikające z nich patenty prawdopodobnie przyznałyby znaczące prawa. 
  Dokonujemy również przeglądu niedawno ujawnionych umów pomiędzy NIH a Moderną. 
  Umowy sugerują, że NIH nie przeniósł swoich praw, ale zamiast tego utrzymuje wspólny udział.
   
  Rząd USA może być współwłaścicielem potencjalnej szczepionki na COVID-19. 
  Co najmniej dwa wnioski patentowe, które wydają się istotne dla szczepionki, wymieniają naukowców federalnych jako wynalazców, co daje rządowi USA własność, jeśli patenty zostaną przyznane. 
  Umowy o współpracy wspierają również udziały rządu w mRNA-1273.
   
  Współwłasność zapewnia znaczące prawa. 
  Na przykład, zakładając, że nie ma innych monopoli, rząd mógłby wytwarzać, wykorzystywać lub sprzedawać technologię bez zgody Moderny. Może również udzielać licencji na technologię innym, w tym innym producentom szczepionek, lub Światowej Organizacji Zdrowia, bez zgody firmy Moderna.Mówiąc najprościej:
Stany Zjednoczone od dawna pracują i finansują rozwój technologii mRNA.
 
Multimiliarder, filantrop i inwestor Bill Gates, który zainwestował mnóstwo czasu i pieniędzy w mRNA, powiedział, że na „następną pandemię” będzie wiele „fabryk mRNA” gotowych na nią.
 
Tak więc objawienie Ivanki Trump jest rzeczywiście prawdą, ale jest też wiele innych rzeczy, których nie ujawniła, dotyczących mRNA i rozwoju szczepionek.

The WinePress udokumentowała wcześniej, że bez wiedzy wielu osób Ivanka jest w rzeczywistości honorowym członkiem Młodych Globalnych Liderów Światowego Forum Ekonomicznego, co kiedyś z dumą zaprezentowano na stronie Trump White House.  Ivanka znalazła się na prestiżowej liście magazynu Fortune „40 Under 40” (2014) i została uhonorowana tytułem Young Global Leader przez Światowe Forum Ekonomiczne (2015). 
  Ostatnio Ivanka znalazła się również na liście 100 najbardziej wpływowych kobiet magazynu Time (2017) oraz na liście „100 najbardziej wpływowych kobiet świata” magazynu Forbes (2017).

Źródło:
winepressnews.com/2023/01/13/ivanka-trump-admits-in-tweet-that-the-trump-admin-already-partnered-with-moderna-to-produce-mrna-vaccines-before-operation-warp-speed/
26 styczeń 2023

Jacob M. Thompson 

  

Komentarze

  

Archiwum

Noe
kwiecień 15, 2003
red. Krzysztof
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Handel z Rosją
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Policjanci izraelscy użyli dziecka jako żywej tarczy
kwiecień 25, 2004
PAP
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
Arktyczne Rezerwy Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego
luty 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy posty powinny być podpisywane imieniem i nazwiskiem?
kwiecień 14, 2005
anonim
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
Kulczyk zebrał owacje na stojąco IAR
grudzień 9, 2004
Przygotowania do wizyty GWB obnażają politykę Polski, Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie
luty 21, 2007
kopista
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
Open Letter to Michael Jones and Israel Adam Shamir
lipiec 27, 2008
Atak na Rydzyka
listopad 26, 2002
Artur Łoboda
Dług publiczny do 2006 nie przekroczy 55 proc. PKB
listopad 28, 2002
PAP
Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
Najtrudniej dojrzeć zło tuż przed naszymi oczami
październik 7, 2003
Artur Łoboda
Geneza...
maj 17, 2007
Druga Targowica umożliwia „Tarczę” w Polsce?
sierpień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media