ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
więcej ->

 
 

Ile wydajemy na ochronę zdrowia? jeden z wodzów komunizmu mówił ...nie istotne jak ludzie głosują ważne kto głosy liczy...

Lobby lekarskie porównuje wydatki na ochronę zdrowia w Polsce pochodzące ze środków publicznych ( 3,8 %PKB ) z wydatkami na ochronę zdrowia innych państw ( 5 -11 % PKB ). Często jako dane pochodzące z innych państw podaje się całe wydatki na ochrone zdrowia które pochodząc tak ze środków publicznych jak i ze środków prywatnych obywateli np:

http://www.nil.org.pl/xml/nil/gazeta/numery/n2003/n200302/n20030211

http://wiadomosci.onet.pl/1319270,11,1,1,,item.html

podobnych publikacji i wypowiedzi można cytować b wiele.
Całość wydatków publicznych i prywatnych na ochronę zdrowia w Polsce wynosiła wg. WHO 6,1 % PKB w 2002 r:

http://tinyurl.com/pwbz4

wg. Słuzby Zdrowia w 2001 r. wydatki te wynosiły 6,6 -7,5 % PKB :

http://www.sluzbazdrowia.com.pl/html/more2958b.php
W tym samym czasie na ochronę zdrowia ze środków publicznych i prywatnych w Luksemburgu wydawano 6.2% PKB, Czesi wydawali 7% PKB,Słowacy 5,9% PKB.
Całość wydatków na ochronę zdrowia w Polsce jest podobna do tego parametru w innych krajach i zbliżona do wydatków innych krajów post komunistycznych.
Nasze wydatki na ochronę zdrowia pochodzące ze środków publicznych i prywatnych ( 6,1- 7,5 % PKB ) nie są duże, ale jest ich znacznie więcej niż 3,8 % PKB czyli wydatków ze środków publicznych.

Od roku 2001 czy 2002 do teraz wydatki prywatne obywateli na leczenie z przyczyn oczywistych (rozmontowywanie publicznej opieki zdrowotnej) znacznie wzrosły.
Wydatki społeczeństw na leczenie są prawdopodobnie w Polsce jeszcze większe niż tu przedstawiono, ponieważ przedstawione szcunki nie obejmują specyficznego dla Polski strumienia dopłat do leczenia który jest generowany przez opłaty korupcyjne.

dr Adam Sandauer



p.s.
Przypominam ponadto silnie nagłaśniany ostatnio medialny exodus lekarzy :

http://www.sppnn.org.pl/oswiad/osw31.htm

Zamiast zastanawiać się jak udało się straszyć społeczeństwo masowym eksodusem lekarzy czy też jak można było wmawiać iż w Polce na ochronę zdrowia wydaje się tylko 3.8% PKB, i czemu uczestniczyły w tym media, pozwolę sobie zacytować fragment z wypowiedzi Prezesa Izby Lekarskiej z kongresu tej organizacji:
"...zwiększenia nakładów na ochronę zdrowia. Jeżeli będziemy współdziałać z firmami faramaceutycznymi, ten postulat będzie bardziej słyszalny, nie ma co ukrywać: firmy farmaceutyczne mają ogromne pieniądze, które są potrzebne na lobbing..."
http://www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/6473
12 maj 2006

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Punkt zaczepienia
maj 18, 2003
przeslala Elzbieta
Złote wrota z FOZZ w tle
wrzesień 20, 2002
Igor Janke http://rzeczpospolita.pl
Czy jesteśmy w punkcie wyjścia?
październik 25, 2008
Artur Łoboda
Międzynarodowa konsternacja wokół niepraworządnych i niedemokratycznych praktyk polskich władz ...
styczeń 23, 2007
tłumacz
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
„Artystom wolno masy robić na szaro”
maj 17, 2008
Dariusz Kosiur
Wywiad przeprowadzony przez Wolf'a Blitzer'a z David'em Duke dla CNN. 13 grudzień 2006
grudzień 19, 2006
Tezlav von Roya
Podszewka demokratycznej kapoty
grudzień 19, 2006
luzak
Wojna ideologiczna?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Fałszywy Alarm i Katastrofalny Odwet"
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pośpiech w sprzedaży STOENu
grudzień 16, 2002
zaprasza.net
Piąta Kolumna organizuje kolejną imprezę "dialogu" polsko-żydowskiego
maj 16, 2007
bibula
Ghandi i Churchill
maj 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Likwidacja publicznej służby zdrowia
październik 23, 2008
PAP
Pożegnanie z dolarem
luty 19, 2008
Andrzej Dryszel
Społeczeństwo polski wydaje na Ochronę Zdrowia 7% PKB a nie 4 % PKB
sierpień 21, 2003
Adam Sandauer
Katalog wartości homo sapiens + agent 007 melduje
listopad 27, 2006
Marek Głogoczowski
List od Wałęsy
styczeń 7, 2006
zaprasza.net
2009.02.23. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 23, 2009
tłumacz
Skurwiona Samoobrona czy tylko Aneta Krawczyk?
grudzień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media